cPanel οταν μπαινω στο e-steki

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλημερα,
Απο εχτες οταν παω να μπω στο e-steki απο τον ff μου βγαζει την εικονα που ακολουθει. Οταν ομως μπαινω απο ΙΕ μπαινει κανονικα. Μιλισα με την Λια και μου ειπε οτι το προβλημα δεν ειναι του Forum. Λογο διαφορων που εγιναν εχτες δεν ειχα χρονο να το ψαξω καθολου. Τωρα θα το ψαξω λιγο αλλα συνχρονος ρωταω μηπος ξερει κανεις. Τι τρεχει; Μπορω να το φτιαξω καπος; Μηπος πρεπει να επανεγκαθιστισω τον FF;

https://img156.imageshack.us/img156/5379/esteki5ep.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εγω με FF μπαινω, αλλα δεν εχω κανενα προβλημα.
Μηπως να ξανα κανεις την εγκατασταση? Αν και νομιζω οτι κατι πρεπει να παιζει με τις ρυθμισεις σου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι εγώ με τον FF χτες απ το σπίτι και με 4thnet κανένα πρόβλημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τελικα το προβλημα πρεπει ητανε στα προτοκολα ασφαλιας, κατα καπιον τροπο ειχανε ειχανε ενεργοποιηθει τρια διαφορετικα, οταν απενεργοποιησα τα 2 δουλεψε κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top