21χρονος αλλοδαπός κακοποίησε την 15χρονη!

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Ὄχι ὅμως καὶ νὰ ἐπιστραφῇ στὰ χῶρα του. Στὶς ἑλληνικὲς φυλακὲς θὰ λάβῃ γρήγορα τὴν ἀνταμοιβή του.

:D τζάμπα φαί τζάμπα νερό , τζάμπα στέγη. Τώρα δε πιστεύω ότι όταν τον χώσουν μέσουν θα διαδώσουν στους αλλους κρατουμενους τον λόγο που είναι μέσα. Ίσως μαθευτεί θα φάει ξύλο του κόψουνε κανα δακτυλάκι όπως του scolfield αλλά σε καμία περίπτωση δε νομίζω πως θα τον σκοτώσουν.

Όταν φύγει θα είναι Ελληνας και στα 50 του θα παίρνει σύνταξη και επιδόματα που για αυτόν θα είναι μια περουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
άσχετο τελείως
Τα ποστ σου τα έχω δει γενικά όπως και το προηγούμενο που βγήκε οφφ, απλά τα αγνοώ.
Δε θέλω να ασχοληθώ.

στο facebook τα είδες αυτά τα γνωμικά; Μουαχαχα

Δεν θες να ασχοληθείς διότι πολύ απλά δεν έχεις κάτι να αντιπαραθέσεις επί των όσων έχω πει. Όταν δεν μπορούμε να επιχειρηματολογήσουμε, ισχυριζόμαστε ότι ο άλλος λέει άσχετες βλακείες και τον αγνοούμε. Γνωστή τακτική.

Είσαι τόσο έξυπνη που νομίζεις ότι το προηγούμενό μου post βγήκε off, ενώ εγώ ο ίδιος το έγραψα στο θέμα που αντιστοιχεί στην συζήτηση που κάνετε τόση ώρα στο τόπικ αυτό (λαθρομετανάστευση) και η οποία είναι off από το αρχικό (βιασμός 15χρονης).

Εσύ το να πετάς κάθε τόσο αγγλικές φράσεις πού το έμαθες, στο myspace? Είναι κι αυτό δείγμα κουλ τύπου κι άνετου, όπως η λαθρολαγνεία και η δήθεν φιλανθρωπία εκ του ασφαλούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
το γνωριζεται οτι στο πακισταν μεχρι προσφατα η ποινη για βιασμο γυναικας ειναι θανατος δια λιθοβολισμου. ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.

that is αν εισαι γυναικα και σε βιασουν θεωρησε οτι προκαλεσες εξωσυζηγικο σεξ οπερ σε σκοτωνουν.

Συνεπως καποιος ο οποιος εχει μεγαλωσει ετσι τι ακριβως σκεφτεται για ενα κοριτσι 15 χρονων που φοραει μπικινι? Σκεφτεται οτι ειναι μια πουτανα που καποιος πρεπει να τη βαλει στη θεση της. Αυτο σκεφτεται.

Seriously αυτο το "νομικο συστημα" (Shari'a δεν λεγεται?) ειναι καθυστερημενο απο ακρη σε ακρη.

Η μικρη θα ζησει τελικα, τι λενε? Και αν ζησει σε τι κατασταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
το γνωριζεται οτι στο πακισταν μεχρι προσφατα η ποινη για βιασμο γυναικας ειναι θανατος δια λιθοβολισμου. ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.

that is αν εισαι γυναικα και σε βιασουν θεωρησε οτι προκαλεσες εξωσυζηγικο σεξ οπερ σε σκοτωνουν.

Συνεπως καποιος ο οποιος εχει μεγαλωσει ετσι τι ακριβως σκεφτεται για ενα κοριτσι 15 χρονων που φοραει μπικινι? Σκεφτεται οτι ειναι μια πουτανα που καποιος πρεπει να τη βαλει στη θεση της. Αυτο σκεφτεται.

Seriously αυτο το "νομικο συστημα" (Shari'a δεν λεγεται?) ειναι καθυστερημενο απο ακρη σε ακρη.

Η μικρη θα ζησει τελικα, τι λενε? Και αν ζησει σε τι κατασταση?

Μην τα λες αυτά, γιατί οι ευαίσθητοι φιλάνθρωποι θα σε αποκαλέσουν ρατσιστή, φασιστόμουτρο κ.λπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ε ρε απο τοτε που το μνημονιο ηταν το κεντρικο προβλημα της χωρας τωρα εχουν γινει οι λαθρομεταναστες.....:worry: Οταν λεμε οτι συγκεκριμενοι χωροι ειναι το μακρυ χερι του συστηματος για τον αποπροσανατολισμο του κοσμου ειμαστε κομμουνιστες:clapup:

{{Μητέρα 15χρονης: Κάποια στιγμή η μεγάλη μου κόρη κατέβηκε στα βράχια όπου βρέθηκε τελικά το σώμα της. Μαμά, κάτι βλέπω αλλά δεν νομίζω να είναι η Μυρτώ μας αυτή μου είπε. Έτρεξα και είδα το κορμί της μισόγυμνο.Αντί για το πρόσωπο του παιδιού μου είδα μια μάσκα από αίμα. Το πρόσωπό της είναι διαλυμένο, καθώς έχει αποκολληθεί από το κρανίο. Ο λαιμός της δεν ξεχωρίζει από το σώμα της.....}}

ρε ΡΕΜΑΛΙ, συνειδητοποιείς σε ποιό θέμα γράφεις και γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Μην τα λες αυτά, γιατί οι ευαίσθητοι φιλάνθρωποι θα σε αποκαλέσουν ρατσιστή, φασιστόμουτρο κ.λπ.

Ρε νεο,μπες στο θεμα.
Ο ολος σκοπος ειναι αφου ειναι το συστημα ετσι,να δικαστει ο τυπος σαν ανθρωπος και οχι σαν πακιστανος.

Κανενας δεν επικροτησε την ενεργεια του
Ολοι την αποδοκιμαζουν
Αυτο που εκανε στο κοριτσακι ειναι φρικαλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δολοφόνησε καθαρά σαν ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ. Αλλά ποιός έχασε το μυαλό να το βρεις εσύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μην τα λες αυτά, γιατί οι ευαίσθητοι φιλάνθρωποι θα σε αποκαλέσουν ρατσιστή, φασιστόμουτρο κ.λπ.

δεν διακρινω βαση φυλης αλλα ιδεολογιας/θρησκειας/κουλτουρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
δεν διακρινω βαση φυλης αλλα ιδεολογιας/θρησκειας/κουλτουρας

Μην ανησυχείς γι' αυτό, οι συγκεκριμένοι χαρακτηρίζουν οποιοδήποτε λέει κάτι που δεν τους αρέσει (ακόμη κι αν είναι αλήθεια) φασίστα κ.λπ.

Ρε νεο,μπες στο θεμα.
Ο ολος σκοπος ειναι αφου ειναι το συστημα ετσι,να δικαστει ο τυπος σαν ανθρωπος και οχι σαν πακιστανος.

Κανενας δεν επικροτησε την ενεργεια του
Ολοι την αποδοκιμαζουν
Αυτο που εκανε στο κοριτσακι ειναι φρικαλαιο.

Ναι, οκ διο, το ξέρω ότι καταδικάστηκε από όλους αυτή η πράξη. Αλλά πρέπει να ξεκαθαριστούν κάποια πραγματάκια. Γιατί σε αυτό το νήμα, όσοι προσπαθούμε να αποδείξουμε τα αυταπόδεικτα, ότι δηλαδή με την είσοδό τους έχει αυξηθεί κατά πολύ η εγκληματικότητα χαρακτηριζόμαστε ως νοσταλγοί του Χίτλερ, αυγά του φιδιού και του κροκόδειλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αρχισαν οι χρυσαυγιτες να κανιβαλιζουν τωρα και να κανουν φασαριες..
αυτο μας ελειπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι φορούσε κουκούλα στο πρόσωπο, μετά από δική του επιθυμία, όπως είπαν.
Πιστεύω ότι του φόρεσαν κουκούλα, για να μην φανούν τα τραύματα από τις φάπες που έφαγε.
Και καλά έκανε και έφαγε τις φάπες.
Πραγματικά τώρα, εκείνος έκανε κάτι τόσο αποτρόπαιο, και θα κάνει και παραπονάκια επειδή έφαγε τις φάπες?
Ποιος περιμένει ότι θα τον λυπηθεί?
Θυμάστε τους ληστές με τα καλάσνικοφ, που τους έδειχναν στις φωτογραφίες όλο μελανιές?

Όμως πραγματικά πιστεύω, ότι η δικαιοσύνη θα αποδοθεί στη φυλακή.
Δεν θα ζήσει πολύ καιρό εκεί.
Ούτε καν οι φυλακισμένοι δεν δέχονται τέτοια εγκλήματα.
Θα γίνει ο ίδιος θύμα βιασμού και να δείτε που δεν θα ζήσει πολύ εκεί μέσα.
Σε λίγο καιρό θα ακούσουμε για άλλη μία "αυτοκτονία"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ρε νεο,μπες στο θεμα.
Ο ολος σκοπος ειναι αφου ειναι το συστημα ετσι,να δικαστει ο τυπος σαν ανθρωπος και οχι σαν πακιστανος.

Κανενας δεν επικροτησε την ενεργεια του
Ολοι την αποδοκιμαζουν
Αυτο που εκανε στο κοριτσακι ειναι φρικαλαιο.
απο ποτε ο σκοπος ειναι να θρηνουμε θυματα και μετα να καθομαστε απο πανω τους λεγοντας"ναι αλλα ο θυτης θα δικαστει δικαια";;;την εννοια της προληψης την εχουμε ξεχασει εντελως,και θελουμε να το παιζουμε ψευτοπολιτισμενοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στις φυλακές Αυλώνα ο "δράκος" της Πάρου



Το δρόμο προς τις φυλακές ανηλίκων του Αυλώνα πήρε ο 19χρονος Πακιστανός που κατηγορείται για την κακοποίηση της 15χρονης Μυρτώς στην Πάρο.

Να σημειωθεί πως στο συγκεκριμένο σωφρονιστικό ίδρυμα κρατούνται οι ανήλικοι καθώς και οι έφηβοι μέχρι 21 ετών.

Ο «δράκος της Πάρου» πέρασε τη νύχτα στη Διεύθυνση Μεταγωγών του Πειραιά. Ωστόσο νωρίτερα κατά την άφιξή του στο λιμάνι του Πειραιά, όπου μετέβη ακτοπλοϊκώς από τη Σύρο, μέλη της Χρυσής Αυγής εισέβαλαν στο πλοίο και δημιουργήθηκε ένταση.

Υπενθυμίζεται ότι ο Πακιστανός παραδέχθηκε τα πάντα στην απολογία του και δεν ζήτησε κανένα ελαφρυντικό, παρά μόνο τη διόρθωση στην ημερομηνία της γέννησής του που είναι όπως υποστηρίζει το 1993 και όχι το 1991.
Γιατί άλλαξε όμως την ηλικία του; Σύμφωνα με την εγκληματολόγο Μαρία Τσιλιάκου ο Πακιστανός άλλαξε τη χρονολογία γέννησής του για να έχει ευνοϊκότερη μεταχείριση.
Την ίδια ώρα η συνήγορος υπεράσπισης του αλλοδαπού, Αλέκα Δήμου, υποστηρίζει πως δεν υπάρχει κανένα έγγραφο που να αποδεικνύει την ηλικία του, ενώ τόνισε πως ο κατηγορούμενος "δεν της ζήτησε κανένα ελαφρυντικό για την πράξη του".



Πηγή: Star.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πιστεύω πως αυτά που λέει στην απολογία του θα θυμώσουν ακόμα περισσότερο τον κόσμο...

Στο φως της δημοσιότητας δόθηκαν οι λεπτομέρειες της κατάθεσης του "δράκου" της Πάρου, ο οποίος περιγράφει πως επιτέθηκε στην 15χρονη κοπέλα σε παραλία του νησιού.
«Γύρισα την κοπέλα ανάσκελα και την κτύπησα με μία μεγάλη πέτρα -βάρους πέντε κιλών- πάνω από το αριστερό της μάτι. Την είχα αρπάξει από το λαιμό και προσπαθούσα να την κρύψω σε μια σχισμή, όμως εκείνη αντιστεκόταν και με έβριζε. Την κτυπούσα συνέχεια με την πέτρα... Είδα να τρέχουν αίματα στο πρόσωπό της και πέταξα την πέτρα στην θάλασσα. Στην αρχή εγώ πήγα να της αρπάξω το κινητό για να το πουλήσω και να στείλω λεφτά στην άρρωστη μάνα μου, στο Πακιστάν, που έχει ανάγκη. Για να την πλησιάσω προσποιήθηκα ότι μιλούσα κι εγώ στο κινητό. Την ακινητοποίησα και της το πήρα. Όμως εκείνη κουνιότανε και άρχισα στην αρχή να της ρίχνω μπουνιές στο σώμα. Της έβγαλα το παντελόνι και το μαγιό και την κακοποίησα. Μόλις τελείωσα σκουπίστηκα με τα ρούχα της! Της είχα βγάλει το παντελόνι και το μαγιό και τα πέταξα μακριά για να μην τρέξει γρήγορα και ζητήσει βοήθεια. Μετά πήγα να την κρύψω στη σχισμή και άρχισα να την κτυπάω με την πέτρα. Αφού την εγκατέλειψα πήγα προς το εστιατόριο που δούλευα και πέταξα το κινητό στα σκουπίδια του ξενοδοχείου...»
Το παραπάνω είναι ένα απόσπασμα της απολογίας που έδωσε, στις 5 Αυγούστου ο 19χρονος Πακιστανός ο οποίος περιέγραψε με συγκλονιστικές λεπτομέρειες την κακοποίηση της 15χρονης Μυρτώς.
Εν τω μεταξύ ανάκριση διατάχθηκε από τον Εισαγγελέα Κυκλάδων σε βάρος του εργοδότη του δράστη ώστε να διαπιστωθεί αν ο νεαρός Πακιστανός εργαζόταν στην επιχείρησή του χωρίς τα απαραίτητα έγγραφα. Από την επιχείρηση ο δράστης φέρεται να ελάμβανε το ποσό των 450 ευρώ το μήνα.
Μάλιστα όπως κατέθεσε, «την προηγουμένη του περιστατικού, δηλαδή το Σάββατο, είχα πάει με έναν φίλο μου Πακιστανό σε ένα πανηγύρι που είχε γίνει στο Πίσω Λιβάδι της Πάρου από όπου φύγαμε στις 4 το πρωί και πήγα στο σπίτι του φίλου μου κοντά σε ένα βενζινάδικο της περιοχής. Κανονικά την επόμενη ημέρα το πρωί έπρεπε να γιορτάσουμε το Ραμαζάνι, όμως μας πήρε ο ύπνος και ξυπνήσαμε αργά, φάγαμε και είδαμε τηλεόραση. Το απόγευμα αποφάσισα να γυρίσω στο εστιατόριο που δούλευα. Φορούσα άσπρο παντελόνι και μια μπλε μπλούζα. Περνώντας μπροστά από την παραλία είδα να κάνει μπάνιο μία γυναίκα. Ενώ περνούσαν και δύο άνδρες. Μετά από λίγο είδα στα βραχάκια την 15χρονη κοπέλα».

Όπως συμπλήρωσε ο ίδιος, μετά την επίθεση πήγε στο οίκημα που διέμενε, έκανε μπάνιο και έπλυνε τα ρούχα του.

Την ίδια ώρα κατάθεση έδωσε και ο ιδιοκτήτης της τουριστικής μονάδας που εργαζόταν ο Πακιστανός, ο οποίος ανέφερε: «ο Αλί μου ζήτησε να φύγει για το Πακιστάν γιατί πέθανε η γιαγιά του. Μετά έκλεισε το τηλέφωνο. Με πήρε για να μου πει ότι τον έπιασε η Αστυνομία στην Ομόνοια μαζί με ένα άλλο παιδί από το Μπαγκλαντες. Μετά δεν είχα καμιά άλλη επικοινωνία μαζί του».

Πηγή: Star.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina_92

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δείτε παρόμοιο φρικιαστικό έγκλημα που έγινε στο Ναύπλιο από Πακιστανό σε Πακιστανό αυτή τη φορά. Εύχομαι μόνο να τιμωρηθεί όπως του αξίζει του δράστη. Πόσο τυχαίο είναι όμως τελικά πως οι περισσότεροι δράστες είναι Πακιστανοί, Ισλαμιστές?

https://news247.gr/eidiseis/koinonia/eglima/viase_kai_skotwse_nearo_pakistano.1885301.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου τυχαίο!
Για μαύρους γιατί δεν ακούμε τίποτα ;
Για κινέζους γιατί δεν ακούμε τίποτα ;
Τυχαίο ; Δε νομίζω...:whistle:
Η ξεφτύλα είναι που τον πήγαν σε φυλακές ανηλίκων κακώς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Σημείωση συντάκτη:

Ένας αριθμός αναρτήσεων μεταφέρθηκε στο θέμα Φράχτης στα χερσαία σύνορα για να σταματήσει η παράνομη μετανάστευση όπου η συζήτηση είναι γενικότερη πάνω στο θέμα της παράνομης μετανάστευσης και τις επιπτώσεις που έχει στην ελληνική κοινωνία.
Καθώς το θέμα εδώ πραγματεύεται το τραγικό γεγονός της Πάρου, παρακαλούμε η παρούσα συζήτηση να εστιαστεί σε αυτό.
Οποιες απόψεις αφορούν στην παράνομη μετανάστευση, τους μετανάστες και τα προβλήματα που δημιουργεί το φαινόμενο, παρακαλούμε να αναρτώνται στο άλλο θέμα.

Ευχαριστούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
απο ποτε ο σκοπος ειναι να θρηνουμε θυματα και μετα να καθομαστε απο πανω τους λεγοντας"ναι αλλα ο θυτης θα δικαστει δικαια";;;την εννοια της προληψης την εχουμε ξεχασει εντελως,και θελουμε να το παιζουμε ψευτοπολιτισμενοι....


Μαθε οτι ψευτοπολιτισμος ειναι να φουσκωνεις το στηθος οταν λες "Ειμαι ελληνιδα",να σκιζεις το σουτιεν σου πως η χωρα στην οποια γεννηθηκες ειναι κοιτιδα πολιτισμου,γεννετηρα της δημοκρατιας,μητερα των τεχνων και των γραμματων,και εν ετη 2012 να καταδικαζεις εναν ανθρωπο,που κακοποιησε εναν αλλο,με βαση το χρωμα της σημαιας του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ξαφνικα ανηλικων

δεν ηθελα να το πω πιο νωρις, μα τωρα σιγουρα κατι βρωμαει στην υποθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
γιατι σου βρωμαει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top