Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,792 μέλη και 2,440,590 μηνύματα σε 76,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 267 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αντιστροφή ρόλων!

Πηνελοπη777

Νεοφερμένος

H Πηνελοπη777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Πηνελοπη777 t simera ine to aurio pu onirevosun x8es έγραψε: στις 02:59, 08-09-12:

Σας εχει συμβει ποτε να αρχιζετε μια σχεση να μην ειστε τοσο ενθουσιασμενοι ενω ο αλλος να κοβει φλεβα για σας ..και μετα απο καποιο διαστημα σχεσης να γινεται αντιστροφη ρολων.ΔΗΛΑΔΗ ,εσεις να εχετε φαει το κολλημα και αυτος να ειναι πιο χαλαρος;
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 04:19, 08-09-12:

Οχι, αλλά μου έχει τύχει να θέλω κάποιον που με φτύνει και μετά που δεν τον ήθελα καθόλου με κυνήγαγε.
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 10:24, 08-09-12:

Έχει συμβεί.... αλλά αν καταλαβαίνω σωστά εσένα δεν σε απασχολεί τόσο το ότι ισχύει αλλά οι ¨συνέπειες¨ και οι καταστάσεις οι οποίες είναι.....??
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:10, 08-09-12:

Δεν είναι καλόν σημάδι. Δείχνει ότι δεν υπάρχει σωστός συγχρονισμός και ταύτισις. Είναι σαν να θέλεις να φας κάποια όταν αυτή θέλει να σε χωνέψει ενώ αρχικά εσύ προσπαθούσες να την χωνέψεις σαν αχώνευτη που ήτο και αυτή ήθελε να σε φάει. Δεν είναι και τραγικόν όμως. Μπορείς να αλλάζεις στάσιν και θέσιν σε μια σχέσιν και να αλλάζεις και ρόλον. Αν αποδεχθεί το νέο σου ρόλο καλώς, αλλιώς αποχώρησε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 08-09-12 στις 13:18. Αιτία: είπαμε προσπαθώ να μάθω την καθαρεύουσαν
Παράθεση

TuropitaKourou

Νεοφερμένος

H TuropitaKourou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TuropitaKourou έγραψε: στις 16:49, 23-09-12:

Δεν μου εχει συμβει σε σχεση, αλλα οταν με ηθελε ο καποιος δεν τον ηθελα, και τωρα.......κοβω φλεβες!!!!! Για αυτο παντα πρπει να υπαρχει η εκτιμηση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dreamweaver, naihou

Βρείτε παρόμοια