Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 110 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 21:12, 11-02-13:

Πραγματικά,ποιό είναι το μεγαλύτερο σας όνειρο σε αυτή τη ζωή; Πέρα απο τα "θέλω" των άλλων ή τα "πρέπει"! (πχ καποιος μπορεί να θέλει να κάνει αυτοκρατορία εστιατορίων ή πρωτοκλασσάτα σπα ήκαι στριπτιτζάδικα!!λολ) Χώρις να σας πει η μανούλα η ο μπαμπά σας να γίνεται πχ δημόσιοι υπάλληλοι,γιατροί ή δάσκαλοι.Ετσι απο περιέργια! Προσωπικά θα ήθελα να ανοίξω ένα κινηματογράφο καλύτερο και απ'τα village και να πάω στο hollywood να γίνω ηθοποιός και μετά να αράξω μια δεκαετία αφου θα έχω μαζέψει καμια 50 και βάλε εκατομμύρια!!! Εσείς;!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:19, 11-02-13:

Εκτός από το επάγγελμα που θέλω να σπουδάσω και να ασχοληθώ επαγγελματικά\, θα μου άρεσε να άνοιγα ένα βιβλιοπωλείο (παλιά βιβλία, σκονισμένα ράφια και έτσι). Θα ήταν ένα πολύ ήσυχο μέρος, όπου θα μπορούσε κάποιος να κάτσει να διαβάσει, θα προσφέρονταν και ροφήματα, και επίσης, θα υπήρχε ένας χώρος για τους φίλους του σκάκι. Επίσης θα ήταν ωραίο αν ασχολούμουν παράλληλα και με την συγγραφή.
λολ
23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O silverdog έγραψε: στις 21:43, 11-02-13:

θα ηθελα να δουλευα για καποιο οργανισμο που να ειχε μεγαλη πολιτικη δραση με κυριο οραμα να φερουμε εκατομμυρια κοσμο στις πορειες και να αρχισει η επανασταση.Επισης θα ηθελα να εχω μια καφετερια με βιβλιοπωλειο μεσα στο λιμανι της κω,ωστε να αραζεις να πινεις καφε και να διαβαζεις βιβλια και εφημεριδες
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Izabella.N (dwsdw)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H Izabella.N Through these shadows...I Rise. έγραψε: στις 21:56, 11-02-13:

Θα ήθελα να σπουδάσω στο Actor's Studio της Νεας Υορκης, να παιξω και να σκηνοθετησω ααααπειρες ταινιες^^ [Να γινω βρε παιδι μου η μουσα του Σπιλμπεργκ και του Αλλεν χαχαχ ]
Στα πρωτα χρονια της καριερας μου να μενω σε ενα διαμερισματακι σε ταρατσα διακοσμημενο οπως εγω θελω, μετα θα ηθελα ενα λιγο μεγαλυτερο σπιτι με κηπο για να φιλοξενω πολλους σκυλους [αντε γεια ]
και ξαφνικα...ξυπνησα!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 22:12, 11-02-13:

Ωραία...
Όλα όσα γράψατε ή θα γράψετε...Κάντε τα!!
Τα υπόλοιπα είναι απλές δικαιολογίες...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 22:20, 11-02-13:

Εισαγωγη:
Αρχικά θα ήθελα να σπουδάσω νηπιαγωγός.... απλό ε????

Περιμέντε όμως...

Θεματική 1:
Έπειτα θα ήθελα να σπουδάσω κάτι πραγματικά intellectuel, όπως ιστορία της τέχνης
....Με σπουδές στα καλύτερα Πανεπιστήμια του Κόσμου (άσχετο το ότι η αφεντία μου βαριέται να πάει μέχρι τη Φιλοσοφική), όπως το Yale.... Axxxx...
Και να με ήξερε όλος ο κόσμος ... να ήμουν πρώτο όνομα ....
Επίσης θα ήθελα έτσι για το prestige να κάνω και τα διδακτορικά μου ...
Επειτά θα γύρναγα στην Ελλάδα... και... εεε... δεν ξέρω τι θα έκανα!!
Θα ανοιγα μάλλον ένα μαγαζάκι με γεύσεις καθώς μου αρέσει πολυ να μαγειρεύω

Θεματική 2:
Πέρα όμως από όλα αυτα.... ας είμαστε ρεαλιστές παιδιά ... δεν θα με χάλαγε ένα λόττο ή έστω ένα κίνο .... να κερδίσω 1.000.000 να κάνω τις επιχειρήσεις μου και να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο!!
Εννοείται πως θέλω να αγοράσω σπίτι στο εξωτερικό,μια "καλύβα" σε ένα εξωτικό νησί, ένα μικρό διαμέρισμα με ωραίες μεγάλες βεράντες και πισίνα στο κέντρο της Αθήνας , στην Πλάκα (για να μην σκέφτομαι την κίνηση στη Συγγρού κάθε φορά που το παρω απόφαση να πάω Αθήνα) και επίσης θέλω και ένα σοφέρ να με πηγαινοφέρνει όπου θέλω όποτε θέλω!!!!!!
Α!!! Μην το ξεχάσω και ένα σπιτάκι χουχουλιάρικο στα Χανια θα ήθελα!!!!

Conclusion:

Οταν μεγαλώσω θέλω να γίνω
1. Νηπιαγωγος
2. Κυριλέ προσωπικότητα
3. Επιχειρηματίας
4. ΕΙσοδηματίας

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 22:33, 11-02-13:

Χμμμ...πολλα ειναι αυτα που θα ηθελα να κανω στη ζωη μου.Μερικα ειναι και ασχετα μεταξυ τους.
Θα μου αρεζε πολυ η ιδεα να ανοιξω ενα μικρο , χουχουλιαρικο , ζεστο καφε ζαχαροπλαστειο (τα γλυκα ενοειται δικα μου ) στο οποιο να λειτουργει δανειστικη βιβλιοθηκη. Η ιδια να ειμαι μια συγγραφεας που να υπογραφει παντα με ψευδονυμο.
Επισης θα ηθελα να ζησω για ενα δυο χρονια σε ενα απομονομενο μερος πλουσιας φυσικης βλαστησης και να κανω καποια ερευνα με ενα δυο συναδελφους βιολογους
Ακομη , ονερο ζωης που ελπιζω καποτε να πραγματοποιησω ειναι να γινω μελος στον Ερυθρο Σταυρο και να βοηθαω με οποιον τροπο μπορω παιδια που ζουν σε υποαναπτυκτες χωρες...
Τελος δε θα με χαλαγε καθολου να ημουν δημοσιογραφος που να κανει ρεπορταζ σε ξενες χωρες...η μια απλη δασκαλα (κατα τα αλλα θετικη ετσι;; )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε: στις 22:39, 11-02-13:

Θα ηθελα να γινω αεροσυνοδος.. εννοειται στην πιο κυριλε εταιρεια .. ετσι θα κανω αμετρητα ταξιδια+θα εχω πολυ καλο μισθο+θα ειμαι μακρια απ' οτι με χαλαει εδω στα επιγεια
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 10:20, 12-02-13:

Τι θα ήθελα να γίνω ή τι θα ήθελα να κάνω;
Γιατί το πρώτο πάνω-κάτω δεν το ξέρω ακριβώς, αλλά είμαι σε καλό δρόμο. Τώρα το δεύτερο.. θα ήθελα πάρα πολύ να μπορούσα με κάποιο τρόπο να σταματήσω όλες τις αδικίες που γίνονται στον κόσμο για να είναι όλοι οι άνθρωποι (και κυρίως τα παιδιά) ευτυχισμένοι. Οπότε μάλλον θα ήθελα να είμαι superhero!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 11:40, 12-02-13:

εκτός από το επάγγελμα που θα έχω με βάση αυτό που σπουδάζω τώρα....δεν ξέρω που θα βρίσκομαι μετά από καμιά 10ριά χρόνια....
αυτό που ήθελα από πάντα ήταν να γίνω και συγγραφέας(αστυνομικών, περιπετειών με κάποιο "βαθυστόχαστο" μήνυμα :-P )
κατι σαν την .....http://www.flickr.com/photos/ideasto...3532/lightbox/
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:35, 12-02-13:

Θα θελα κι εγώ να ήμουν συγγραφέας....

Όμως συμφωνώ με τον Merc. Στο χέρι μας είναι, όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 16:20, 12-02-13:

Διαβαστερά παιδια αχαχαχα!! Συγγραφή-επιχειρηματικότητα 1-0! Μπράβο πάντως που βλέπω οτι ονειρέυεται κάσμος σε μια χώρα που μας κάνει να σταματάμε να ονειρευόμαστε.Γιαυτό λοιπόν βαλτε μπρός!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,487 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 16:24, 12-02-13:

κάτι τέτοιο
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis19

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O giannis19 έγραψε: στις 18:19, 13-02-13:

εγω πρωτα απολα υγεια,γιατι η υγεια ειναι το Α και το Ω!δε ηθελα ουτε θελω να πλουτησω ,επιχειρηματιας δε θελω να γινω,θελω να τελειωσω τ μαθηματικο ,απο κει και περα δε ξερω πως θα τα φερει η ζωη,μπορει να γινω ψαρας και να ριχνω διχτυα μεσοπελαγα,λυνωντας εξισωσεις με αγνωστο χ τη τσιπουρα,μπορει να γινω κτηνοτροφος και να παραγω γαλα υπολογιζοντας ολοκληρωματα,κανεισ δεν ξερει!
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  421793_10150651857113360_1887363701_n.jpg
Εμφανίσεις:  637
Μέγεθος:  9,0 KB,
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl έγραψε: στις 16:27, 18-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από mpoympoykos
εγω πρωτα απολα υγεια,γιατι η υγεια ειναι το Α και το Ω!δε ηθελα ουτε θελω να πλουτησω ,επιχειρηματιας δε θελω να γινω,θελω να τελειωσω τ μαθηματικο ,απο κει και περα δε ξερω πως θα τα φερει η ζωη,μπορει να γινω ψαρας και να ριχνω διχτυα μεσοπελαγα,λυνωντας εξισωσεις με αγνωστο χ τη τσιπουρα,μπορει να γινω κτηνοτροφος και να παραγω γαλα υπολογιζοντας ολοκληρωματα,κανεισ δεν ξερει!
Συνημμένο Αρχείο 50987,
Κανείς δε ξέρει! μπορεί όμως να σε πάρει και η Nasa!! (να μας γλυτώνεις και εμάς απο μετεωρίτες τους κοινούς θνητούς!)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:27, 18-02-13:

τεχνικος ποιοτικου ελεγχου
σε εργοστασιο
κομποστοποίησης αστικών λυμάτων;

υγ. τι λολθρεντ ειναι αυτο
τζιζας. τα καλυτερα χανω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 18-02-13 στις 17:40.
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε: στις 17:51, 18-02-13:

Ο καλυτερότερος!

Για όσους δεν καταλαβαίνουν, εδω
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε: στις 01:00, 27-02-13:

σεφ!!!!
Παράθεση

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Rafas17 έγραψε: στις 19:34, 01-03-13:

Θα ήθελα να γίνω πτυχιούχος ανώτατος μηχανικώς οχημάτων.Να εξειδίκευτω στις νέες τεχνολογίες αυτοκινήτων ,να δουλευω στην BMW στο Ντουμπαι η στην Σιγκαπουρη,με μια ανετη ζωη..

Παράθεση

Claire14<3 (Claire(tvd 4everr):))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H Claire14<3 I love german and Tvd<3 έγραψε: στις 14:53, 10-03-13:

Θα'θελα να γίνω γιατρός και συγκεκριμένα οδοντίατρος!Είναι το όνειρο μου!
Θα μου άρεσε να γίνω χημικός ή φαρμακοποιός επίσης!
Με γοητεύει και το επάγγελμα του δικαστή-εισαγγελέα.Δυστυχώς χρειάζεται θεωρητική κατεύθυνση,κάτι που δεν νομίζω να πάρωω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος