Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,800 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 337 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το καλύτερο μέρος για ένα ραντεβού;

georgia mo

Νεοφερμένος

H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε: στις 20:36, 03-08-13:

Ποιο είναι λοιπόν για σας το καταλληλότερο μέρος για ένα ραντεβού;Ποιο προτιμάτε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,434 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 21:23, 03-08-13:

Ηοme! Sweet Ηοme!
2
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:01, 03-08-13:

Καλό ερώτημα. Πάντα με παιδεύει... αλλά κατά 95% συνήθως τα ραντεβού, ειδικά τα πρώτα, σε καφετέρια/μπαρ γεν γίνονται;
Σίγουρα θα δοκίμαζα κάτι πιο "fancy"
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 06:18, 04-08-13:

Ραντεβου σε μπριζολάδικο θα σας φαινόταν κουλ ή μπαναλ?
Παράθεση

Zilda

Διάσημο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 03:01, 22-11-18:

Κάτι πολύ απλό και χωρίς δυνατή μουσική ώστε να ενθαρρύνεται η συζητηση και να γνωριστείς να την άλλη πλευρά καλύτερα. Δλδ κλαμπ, σινεμά, θέατρο αποκλείονται. Ίσως ένα μπαράκι για χαλαρό ποτο ή μπυρα. Μαλλον ναι αυτό. Συμφωνώ πολύ με τον εαυτό μου τελευταία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia, Nelliel, Hürrem Sultan

Βρείτε παρόμοια