Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,440,992 μηνύματα σε 76,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Counter Strike

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 00:54, 15-10-05:

Όπως καταλαβενετε το θέμα δημιουργηθηκε με σκοπό την ελεύθερη συζήτηση γύρω απο αυτό το game.
Επιπλεον θα ήθελα να σας παρακαλεσω αν ξερετε κανενα cheat να μου πείτε που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:05, 15-10-05:

Αστο φιλε, τα cheats δεν λενε στον counter strike. Αφτο ειναι να το παιζεις κανονικα. Παντοα ειναι μαματο παιχνιδακι, μια εποχη ειχα κολισει για τα καλα με το cz
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:40, 15-10-05:

Ελα ρε αμα ξερεις πες θελω να το παιζω με τα bot σπιτι μου.Ετσι να δω πως ειναι.Ετσι και αλλιως ξερω τελειο cs
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 15:39, 15-10-05:

Ρε δεν καταλαβες... cheats στο Counter Strike δεν υπαρχουν με τη μορφη που εννοεις εσυ (με την εισαγωγη μαγικων λεξεων). Μονο trainers υπαρχουν για το Counter Strike.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε: στις 17:53, 15-10-05:

Ελα ρε ποτε το εμαθες?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:34, 15-10-05:

Υπαρχουν και cheats, μια εποχη ασχολουμουν. Αλλα δεν λεει. Δεν τους θυμαμε για να στους πω, μπες σε κανα site με cheats και ψαξε
Παράθεση

netescape

Νεοφερμένος

Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O netescape έγραψε: στις 20:31, 15-10-05:

Υπάρχουν δισκέτες με προγράμματα που τα βάζεις κάποια αρχεία στο φάκελο του counter και ενεργοποιούνται τα cheats.

Παιδιά το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια και βρήκα την υγειά μου..
Όσο μπορείται μακριά από το counter είναι κόλλημα και μετά ξεκκολάς δύσκολα.
Και χαλάτε και πολλά λεφτά...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 23:06, 15-10-05:

Όχι και κόλλημα, είναι επαναλαμβανόμενο. Σε 6 μήνες το σιχάθηκα. Σε άντιθεση με το Unreal που με αρρωσταίνει από την εποχή του G.O.T.Y
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:11, 16-10-05:

Και το unreal tournament καλό είναι αλλά τα τελευταία 3 χρονια παιζω c.s.Ακόμη δεν το βαρεθηκα.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:13, 16-10-05:

Βασικα κάποιος μπορει να μου πει κανενα site για wall hack και τα λοιπα?????
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:14, 16-10-05:

Πάντως εμένα πότε δεν μου άρεσε το CS προτιμούσα θυμάμαι να παίζω είτε quake ειτε unreal είτε battfield είτε medal of honor
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 02:20, 16-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από netescape
Παιδιά το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια και βρήκα την υγειά μου..
Όσο μπορείται μακριά από το counter είναι κόλλημα και μετά ξεκκολάς δύσκολα.
Και χαλάτε και πολλά λεφτά...
Για να βρεις την υγεια σου πρεπει να κοψεις γενικοτερα τα βιντεοπαιχνιδια, οχι μονο το cs. ΑΥτο εκανα και εγω και επιτελους ξαναγινα ανθρωπος
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 13:02, 16-10-05:

Τα games μια χαρά είναι εσύ πρέπει να βάζεις όριο.. Και ό,τι και να κάνεις άνθρωπος θα είσαι...
Παράθεση

netescape

Νεοφερμένος

Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O netescape έγραψε: στις 22:37, 16-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Για να βρεις την υγεια σου πρεπει να κοψεις γενικοτερα τα βιντεοπαιχνιδια, οχι μονο το cs. ΑΥτο εκανα και εγω και επιτελους ξαναγινα ανθρωπος
Στο pc μου δεν θα βρείς παιχνίδια για αυτό το λόγο
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 23:14, 16-10-05:

Εγω εχω αλλα παιζω πολυ σπανια.
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 21:30, 23-10-05:

Ρε dare devil δεν το έχεις σιχαθεί το cs; Εγώ έπαιζα στην πρώτη γυμνασίου και συνέχισα για 2 χρόναι και τώρα δεν θέλω να το ξαναδώ.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 21:45, 23-10-05:

Και εγω μετα απο πολυ καψιμο, το σταματησα.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:46, 24-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth
Ρε dare devil δεν το έχεις σιχαθεί το cs; Εγώ έπαιζα στην πρώτη γυμνασίου και συνέχισα για 2 χρόναι και τώρα δεν θέλω να το ξαναδώ.
Είμαι καμμένος το ξέρω...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:30, 25-10-05:

Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 18:17, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...
Εξαρτάται πόσο καλός είσαι. Σε συμβουλεύω να μπείς στο κοντινότερο net cafe και να κάνεις join ενα game με πολλούς και να δείς πώς θα τα πάς. Και φυσικά παίζει και τι προπόνιση θα κάνεις με τους συμπαίχτες σου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια