Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,116 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σταθεροποιητές τάσης

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:37, 17-10-05:

Σημέρα έπεσα σε έναν σταθεροποιητή τάσης της APC (εδώ και εδώ) και μου κίνησε το ενδιαφέρον μιας και δεν έχω κάθολου κάλο UPS (GreenWave UP Selec) αλλά και επειδή έχω καταστρέψη λόγου τάσης μητρική και πιθανός έναν δίσκο. Αξίζει τον κόπο η υπερ αρκετή είναι η προστασια του UPS.
Τι παραπάνω προσφέρουν οι σταθεροποιητές τάσης;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 16:11, 17-10-05:

Εγω έχω ενα πολυμπριζο της MGE με προστασια απο την υπερταση του ηλεκτρικου ρευματος.Δηλ. αν αυξηθει αποτομα η ταση του ηλεκτρικου ρευματος τοτε το πολυμπριζο αυτο κραταει την ταση που διαχεει στις συσκευες σε κανονικα επιπεδα.Ειναι καλο για να μην καψεις καμια συσκευη.Ε, ups τωρα να χρησιμοποιησεις για τις διακοπες του ηλεκτρικου ρευματος.Αυτο το παραπανω εχει απο το πολυμπριζο μου.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 16:14, 17-10-05:

Βασικα εγω πιστευω πως ενα εστω και φθηνο ups θα αξιζε πιο πολυ απο ενα πολυμπριζο με προστασια. Ετσι οταν κοβεται το ρευμα, δεν θα χανεις π.χ. τις εργασιες σου που θα εγραφες εκεινη τη στιγμη και θα ειχες αρκετο χρονο για να σβησεις το pc σου.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:53, 17-10-05:

Σίγουρα αξίζει περισσότερο το ups από ένα πολύμπριζο , αλλά το θέμα μας είναι ο σταθεροποιητής τάσης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος