Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,670 μηνύματα σε 76,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τζάμπα, ναι, αλλά... γιατί;;;

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 15:58, 19-10-05:

Αναρωτηθήκατε γιατί υπάρχουν τόσες δωρεάν υπηρεσίες στο ίντερνετ; Το καλύτερο παράδειγμα είναι τα emails... Όλοι προσφέρουν e-mail. Τι ακριβώς κερδίζουν; Διαφημίσεις δεν κάνουν και τόσο τρομακτικές (π.χ. το yahoo έχει μονο κάτι αστείες διαφημισούλες που αμφιβάλλβω αν τις κοιτάει κανένας!).

Εσείς τι λέτε; Ποιο είναι το κέρδος; Ή μήπως το κάνουν για την πλάκα τους;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 16:29, 19-10-05:

Σιγουρα δεν το κανουν για τη πλακα. Εγω πιστευω οτι το κανουν για τη δημοτικοτητα, γιατι μεσω αυτης κερδιζουν πολλα χρηματα.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 16:30, 19-10-05:

Πως όμως;;;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:32, 19-10-05:

Αν π.χ. η yahoo δεν πρόσφερε e-mail αμφιβάλλω αν είχε τόσες επισκέψεις την ημέρα
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 16:34, 19-10-05:

έχουν άλλες παράλληλες δραστηριότητες (σαν εταιρεία πάντα). Όποτε με τη δημοσιότητα που κερδίζουν, μπορούν να κερδίσουν και άλλους πελάτες προωθώντας τα επί πληρωμή προϊόντα τους.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:26, 19-10-05:

Επίσης η yahoo δεν δίνει μόνο τσαμπε ε-μαιλ αλλά και με πληρωμή
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 26-09-18 στις 04:19. Αιτία: Διόρθωση μορφοποίησης κειμένου.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 20:30, 19-10-05:

Το ιδιο και το MSN
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 26-09-18 στις 04:18. Αιτία: Διόρθωση μορφοποίησης κειμένου.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 21:48, 19-10-05:

To MSN μάλλον δυσφήμιση κάνει με τις ανύπαρκτες υπηρεσίες του!!! Άκου εκει 2 ΜΒ email!!! Που είμαστε ρε;;;; Και άντε, κάποτε είχε και POP3, τώρα;;; Βράστα!

Πάλι καλά εγώ είμαι από τους παλιούς συνδορμητές του Hotmail και δικαιούμαι να έχω POP3...

Πάντως το γενικό συμπέρασμά μου για το Hotmail είναι: Hotmail σάκς!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 26-09-18 στις 04:18. Αιτία: Διόρθωση μορφοποίησης κειμένου.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 22:17, 19-10-05:

Τωρα απο 2mb εγιναν 25mb. Παντως δεν καταλαβαινω που θα μου χρησιμευσουν το 1gb στο inbox οπως του Google η του Yahoo. Οχι οτι με 2mb ημουν ενταξει... Btw, ποσο παλιος χρηστης εισαι και πως βλεπεις αν μπορω να εχω pop3;
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 23:24, 19-10-05:

Και όμως αν και δεν φαίνεται τα λεφτά τα βγάζουν μέσω διαφημίσεων...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 16:54, 20-10-05:

ειμαι χρήστης από το 2000 περίπου... Για να δεις αν έχεις ΡΟΡ3, απλά άνοιξε το Outlook σου και κάνε νέο λογαριασμό. Από εκεί ακολούθησε τις οδηγίες για να ελέγχεις σε "στυλ" ΡΟΡ3 τον λογαριασμό στο Hotmail σου... Σε καθοδηγεί μόνο του ουσιαστικά...
Παράθεση

dalikieris

Νεοφερμένος

Ο dalikieris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O dalikieris έγραψε: στις 17:03, 20-10-05:

Όλοι έχουν κέρδος από το click που κάνει κάποιος έστω και από περιέργεια. Αυτό το click είναι η πληρωμή. Και μιλάμε για πολλά δις $
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 20-10-05 στις 22:25. Αιτία: Greeklish
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια