wireless router & card

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
λέγω εγώ τώρα, ΟΟΟΟΟΟΟΤΑΝ ερθει στην ελλάδα η ADSL2+ αν θα χρειαστει να αλλάξω router

μέχρι τότε ο ρούτερ που έχεις τώρα, θα έχει τουλάχιστον σκουριάσει!!!:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χωρίς να είμαι και σίγουρη, νομίζω ότι θα παίζει, απλά δεν θα εκμεταλλεύεται στο φουλ τις δυνατότητες της adsl2+.

πάμε επόμενη ερώτηση...το router με adsl2+ παίζει με απλή adsl?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σωστα το ξεχασα αυτό, ασε που μπορει να μην ζω :P

Περα απο την πλακα, τα router που έχουμε τώρα είναι συμβατα με το adsl2+ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σωστα το ξεχασα αυτό, ασε που μπορει να μην ζω :P

Περα απο την πλακα, τα router που έχουμε τώρα είναι συμβατα με το adsl2+ ;

και να μην είναι, φαντάζομαι ότι με ένα firmware update θα γίνονται!!


@ντού: νομίζω πως ναι, συνήθως υπάρχει συμβατότητα προς τα πίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
βασικά το jetspeed έχει πάρει μπούλο ασυζητητί :D. οπότε δε μου φτάνει το access point :(.
ΕΥΓΕ!!! ΣΩΚΡΑΤΗ ΠΑΡΤΑ!!

λεπόν, έχω από τη μία το linksys
https://www.e-acorn.gr/view_product.php?productid=3483&idcat=19&idsubcat=207&idsubsubcat=-1
με πιθανή κάρτα αυτήν
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.616334&PHPSESSID=ote4tcndfvf4728810f4c7f4s5

και από την άλλη βγαίνει σύντομα το νεό usr :redface:
https://www.shop21.gr/product_computers.asp?lngProductFamilyID=23443&lngProductID=23604
και η σχετική κάρτα...
https://www.shop21.gr/product_computers.asp?lngProductId=23608&lngProductFamilyId=23446

μάλλον θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα να δω και κάνα report...
[/QUOTE]
Α, pci θες; Νομιζα pcmcia. Βασικά και USB θα σου έλεγα, απλά φοβαμαι για τη λήψη. Αν δέν παρεμβάλλεται κολώνα τίγκα στο τσέρκι βέβαια δεν θα έχεις πρόβλημα. 22Μbit μπορεί να μήν πιάνει, αλλά όσο internet βάλεις θα το σηκώσει.

Αμα έχουν συγκρίσιμες δυνατότητες κι εγώ linksys θα σου προτείνω (είναι της Cisco:P )

PS: Οι κάρτες παίζουν μεταξύ τους οποτε και να πάρεις linksys αμα θές USR κάρτα πάρε. Μονο τα super mode 108Mbits δεν παιζουν αλλα μη βαλεις τέτοιο γιατι πιανει ολο το φάσμα και αμα σηκώσει κανενας απο διπλα δύκτιο τα τσουγκράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Eίναι συμβατό το ADSL2 router με το ADSL γιατι αρχίζουν και πουλανε ADSL2 και στην ελλάδα που σημαίνει οτι οι εταιρίες τα καινουρια interfaces τα βαζουν ADSL2 στα πάντα. Αμα θές να πάρεις απο τώρα ADSL2 πάρε. Και έχει και με MIMO antenna ιδιο που γυρνάει τους λοβούς ακτινοβολίας με ηλεκτρονικό τρόπο για να πιάσει καλύτερα!! (είναι τσουχτερό βεβαια αυτό).
Dooo sorry, τώρα τα είδα κι εγώ, είναι φρέσκα αυτα.

Για την ιστορία πάντως, το ADSL1 πιανει μέχρι 8 ΜΒits μην κοιτάτε που δίνουν μέχρι 2. Το ADSL2 κυρίως για να βελτιώσουν την απόσταση το θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Eίναι συμβατό το ADSL2 router με το ADSL γιατι αρχίζουν και πουλανε ADSL2 και στην ελλάδα που σημαίνει οτι οι εταιρίες τα καινουρια interfaces τα βαζουν ADSL2 στα πάντα. Αμα θές να πάρεις απο τώρα ADSL2 πάρε. Και έχει και με MIMO antenna ιδιο που γυρνάει τους λοβούς ακτινοβολίας με ηλεκτρονικό τρόπο για να πιάσει καλύτερα!! (είναι τσουχτερό βεβαια αυτό).
Dooo sorry, τώρα τα είδα κι εγώ, είναι φρέσκα αυτα.

Για την ιστορία πάντως, το ADSL1 πιανει μέχρι 8 ΜΒits μην κοιτάτε που δίνουν μέχρι 2. Το ADSL2 κυρίως για να βελτιώσουν την απόσταση το θέλουν.

huhu το 'χω, το'χω:clapup::clapup:
"WAG354G: - ADSL2+ Modem, Internet-sharing Router, 4-Port Switch and Wireless-G Access Point in one box"

καλό και το G54, ακριβούλι, δόου....

σιτ, δηλαδή για το ADSL2+.. μα δεν θα κερδίσει ποτέ αυτός ο τιμημένος καταναλωτής?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άμα βρείτε κάνα report από κάνα έγκυρο site για κάποιο από τα δύο ρουτεράκια, λινκ μι πλιζ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μόλις ήρθε το μωρό μου :clapup::clapup: ...το WAG354G λεω καλέ...που πήγε το μυαλό σας :bleh::bleh:

θα σας πω εντυπώσεις όταν πάω σπίτι... άντε και δεν περνάνε οι ώρες :panwkatw::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως έχει το καλλίτερο design που έχω δει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
διαλέγω πάντα ωραία πράγματα ...;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
διαλέγω πάντα ωραία πράγματα ...;);)
Απο την στιγμή που πληρώνουμε δεν μπορω να καταλάβω γιατί να μην κοιταμε και τα ωραια... Τεσπα περιμένουμε εντυπώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οι πρώτες εντυπώσεις είναι απίστευτες :clapup::clapup:

cisco all the way, τελικά :):):)

thx gademim :bigarmhug

weaky, μη το σκέφτεσαι... όρμα:clapup::clapup::clapup:

ερώτηση προς τους κατέχοντες το άθλημα: τι είναι LLC και τι VC?? στο configuration για τον isp provider παντως διάλεξα στην τύχη LLC... και δουλεψε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ερώτηση προς τους κατέχοντες το άθλημα: τι είναι LLC και τι VC??
VC και οι δυο isp που είχα (forthnet & Altcenet ) μου είπαν να βάλω 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
VPI / VCI ειναι 8 και 35 σε σχεδόν όλους τους ISPs.
Για βοήθεια η καλή μας forthnet εχει ωραίο helpdesk εκεί λέει οτι θέλει LLC multiplexing (νομίζω είναι μια διαφορά στο standard).
cisco all the way, τελικά
Καλα, οχι all the way, εχω εγώ cisco και δεν τα προτείνω. Ενώ είναι καλά μηχανήματα έχει μια πολύ corporate λογική η cisco και υποθέτει οτι δεν είσαι ιδιώτης αλλά οτι έχεις μηχανικό δικτύων σπίτι σου. Τα linksys ειναι τα οικιακά cisco που δεν έχουν αυτή τη λογική.
Τιπτς. Αντε βρε, με γεια και καλό κατέβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Καλα, οχι all the way, εχω εγώ cisco και δεν τα προτείνω. Ενώ είναι καλά μηχανήματα έχει μια πολύ corporate λογική η cisco και υποθέτει οτι δεν είσαι ιδιώτης αλλά οτι έχεις μηχανικό δικτύων σπίτι σου. Τα linksys ειναι τα οικιακά cisco που δεν έχουν αυτή τη λογική.
Δλδ αν κάποιος πάρει cisco θα έχει ασυμβατότητες και το χρησιμοποιει για οικιακη χρήση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νομίζω ότι ο gademis εννοεί ότι είναι δυσκολο να configurareis τα προϊόντα της cisco, ιδίως όταν πρόκειται για οικιακή χρήση, μιας και η λογική με την οποία τα φτιάχνουν αποσκοπεί σε εταιρική χρήση (όπου οι συνθήκες και οι απαιτήσεις είναι διαφορετικές, και υπάρχει και το αντίστοιχο δυναμικό για συντήρηση).

Πάντως gademin αυτή η λογική δεν συνεπάγεται την μείωση στην ποιότητα των προϊόντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Λοιπον με τα cisco παιζει το εξής. Το ίδιο το μηχάνημα είναι φοβερό και δεν έχω κανένα παράπονο. Το μόνο που έχει λιγο παραμελημένο ειναι το web interface σε σχεση με τα άλλα και αυτό γιατι περιμένει για advanced ρυθμήσεις να τις κανεις με το telnet η με scriptακι (ναι, έχει scriptακια). Το πρόβλημα είναι το site της cisco και οι πληροφορίες που δίνει. Εχει πληροφορίες απλώς ειναι σατανικά οργανωμένες ωστε να μήν μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις.
Παιρνω λοιπον το καινουριο μου cisco τοτε που το πήρα όλο χαρα και το μόνο τυπομένο manual που έχει είναι πώς να συνδέσεις τα καλώδια. Το συνδεω, το στηνω με το web interface και παιζει και χαίρομαι. Μετά όμως λέω "ηρθε η ώρα να διαβασουμε και το manual". To κουτι μέσα είχε ενα CD με 400MB PDFs, τι είναι manual απο όλα αυτα; Ολα: τα manual ειναι γενικά πώς κανεις οτιδήποτε, και σε κάθε feature σου λέει "αυτο το υποστιρίζουν η σειρες ταδε, δεινα και ταδε με την έκδωση IOS ταδε". Στην πορεία για να μάθεις το δικο σου router πρεπει να μάθεις κατα ενα ποσοστο και να στηνεις και το catalyst 3870XTVMS και τουρμπο που έχει κρεμασμένο όλο το ΕΔΕΤ πανω του. Το δε site ειναι χειρότερο, βασισμένο πάνω σε αυτή τη λογίκη. Το σημείο κλειδί είναι οτι η cisco παιρνει λευτά για να σου κανει μαθήματα και να πάρεις το cisco certification και γι αυτό δεν πρέπει να ειναι και πολύ προσιτή η γνώση.
Το ίδια έπαθα και τότε που ήθελα να φλασάρω καινουριο IOS (firmware, αν και στα cisco ειναι αρκετά generic για να πείς οτι τρεχουν "λειτουργικο"). Ε επι μία βδομάδα έψαχνα πια έκδωση πρέπει να βαλω και δεν έβρησκα....
Γενικά ενω το μηχάνημα ειναι φοβερό με κορυφαία ποιότητα και με τρελλά features που δεν τα έχει κανενα αλλο* δεν μπορώ να τα χρησιμοποιησω επειδη δεν εχει επαρκως προσβάσιμο documentation.

*(κανει μονο του crossover τα μπριζακια αν χρειαζεται, του γραφεις url και παιρνει το configuration script απο εκει, και το σώζει και σε TFTP server αμα του πεις, αμα καταφερεις και το στήσεις μπαίνει και σαν ISDN modem μολις κοπεί το internet, η το παίρνεις τηλέφωνο με κομμενο internet και το στηνεις απο μακρυα και το κορυφαίο κανεις ping απο το router!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Λοιπον με τα cisco παιζει το εξής. Το ίδιο το μηχάνημα είναι φοβερό και δεν έχω κανένα παράπονο. Το μόνο που έχει λιγο παραμελημένο ειναι το web interface σε σχεση με τα άλλα και αυτό γιατι περιμένει για advanced ρυθμήσεις να τις κανεις με το telnet η με scriptακι (ναι, έχει scriptακια). Το πρόβλημα είναι το site της cisco και οι πληροφορίες που δίνει. Εχει πληροφορίες απλώς ειναι σατανικά οργανωμένες ωστε να μήν μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις.
και το ότι σε αναγκάζει να ξέρεις telnet και να παίζεις με scriptakia είναι εξίσου σατανικό, αλλά γουστάρω :clapup::clapup:

Αρχική Δημοσίευση από gademis:
... Το σημείο κλειδί είναι οτι η cisco παιρνει λευτά για να σου κανει μαθήματα και να πάρεις το cisco certification και γι αυτό δεν πρέπει να ειναι και πολύ προσιτή η γνώση.
και η microsoft το κάνει, και άλλες πολλές... πουλάνε γνώση... ΜΗ ΧΕ...
αφού όμως η cisco απευθύνεται σε εταιρικούς χρήστες, είναι πάρα πολλές οι περιπτώσεις που η εταιρεία πληρώνει για να μάθει ο εργαζόμενος να χειρίζεται τα διάφορα εργαλεία της.

Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Το ίδια έπαθα και τότε που ήθελα να φλασάρω καινουριο IOS (firmware, αν και στα cisco ειναι αρκετά generic για να πείς οτι τρεχουν "λειτουργικο")....

τώρα αυτό πως γίνεται? για δώσε info για το τι είναι το IOS, και πως το "φλασάρεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
και το ότι σε αναγκάζει να ξέρεις telnet και να παίζεις με scriptakia είναι εξίσου σατανικό, αλλά γουστάρω
Μπορείς να κανεις upgrade το web interface και να βαλεις το καλύτερο (οχι το πιό καινούριο, κανονικά διαλέγεις όταν τον παραγγέλνεις ποιό θα έχει) που έχει πιο advanced λειτουργείες (πιο advanced εννοούμε να ρυθμήσεις τη failover ISDN γραμμη, για απλή χρήση κάνει και το υπάρχον). Εναλλακτικά υπάρχουν configurators που σου δίνουν interface και μετά κανουν αυτοί telnet και το ρυθμίζουν (έτσι κάνει και το web interface βασικά που είναι java applet που τρέχει στο PC.
Anyway για να κανεις σωστό configuration παίρνεις το configuration script, το αλλάζεις στο pc σου και το ξαναστέλνεις.

τώρα αυτό πως γίνεται? για δώσε info για το τι είναι το IOS, και πως το "φλασάρεις"...
Ολοι οι routers έχουν ενα μικρό επεξεργαστή και τρέχουν ενα πρόγραμμα που κανει το routing. Αυτό ειναι το firmware και μπορείς να το αναβαθμίσεις για να φτιαξεις bugs η να προσθεσεις features. Τα cisco τώρα έχουν τη λογική οτι ειναι τελειως generic ο επεξεργαστής (εμενα εχει το risc της motorola) και το IOS ειναι ενα μικρό λειτουργικό που κανει το routing, και αποτελει μαζί με ενα μικρό "BIOS" που έχει για boot loader το firmware του router (η διαφορά ειναι οτι εχει ξεχωριστο bootstrap OS και web interface που τα αναβαθμίζεις ξεχωριστά). Ενώ για το δικό μου τα updates τα δινει δωρεάν (παλι απο το μαγαζί και όχι απο το site τους) για μεγαλύτερα routers πληρώνεις διαφορετικές εκδώσεις του IOS για να έχει οσα features θελεις. Μαλιστα για μεγάλους πελάτες γράφουν και custom εκδώσεις του IOS για να συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις των πελατών (θυμάμαι το σοκ μου όταν διαβασα πώς να κάνω debug διαβαζοντας τους registers του επεξεργαστή του router απο το τέλνετ)
Ενώ η αναβάθμηση firmware στο linksys γινεται απο ενα κουμπακι στο web interface οπου του κανεις upload το image που κατεβαζεις απο τη linksys, επισυνάπτω πώς γίνεται η αναβαθμήση στο cisco.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 827iosupgrade.pdf
    14.1 KB · Εμφανίσεις: 191

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top