Διοίκηση Επιχειρήσεων vs Πληροφορική

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Παιδιά γειά σας, πέρασα 18ος στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστήμιου Πατρών με 10%. Και είμαι ήδη στο τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών. Είμαι από θεωρητική και με προβληματίζει το ζήτημα της σχολής μου(την Πληροφορική εννοώ), η οποία απευθύνεται σε άλλες κατευθύνσεις. Η Διοίκηση Επιχειρήσεων βγαίνει πιο εύκολα και πιο σύντομα, ειδικά για μένα, η Πληροφορική όμως είναι το μέλλον και έχω ήδη διανύσει το πρώτο έτος. Δεν ξέρω τι να κάνω, πραγματικά. Καμία πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Κοιτα,το θεμα δεν ειναι τι ειναι το μελλον μονο.Ειναι τι σ αρεσει εσενα,και που πιστευεις πως μπορεις να ανταπεξελθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top