[ΑΠΘ] Διδασκαλείο ξένων γλωσσών

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Καλησπερα!!

Ειμαι πρωτοετης φοιτητης και ενδιαφερομαι να προετοιμαστω για το proficiency. Δεν εχω αποφασισει για ποιο πτυχιο να προετοιμαστω. Eιμαι αναμεσα στο κπγ και στο city and guilds.

Exω σκεφτει ως επιλογη το διδασκαλειο ξενων γλωσσων του απθ. Τι λετε; αξιζει να διαθεσψ το χρονο; θα με βοηθησει το διδασκαλειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Να μαθεις αγγλικα αλλα εκτος αν εχεις σκοπο να δηλωσεις για τον ΑΣΕΠ, να μην ασχοληθεις με πτυχιο. Εξω ζητανε TOEFL ή IELTS. Και Cambridge Proficiency να εχεις, δεν τους κανει. Ποσο μαλλον ΚΠΓ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Έχει ασχοληθεί κανείς; Γίνεται καλή δουλειά εκεί; Πήρε κανένας πτυχίο;
Γενικά η ιστοσελίδα τους δεν αναφέρει και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και εμένα με ενδιαφέρει. Μπορώ δηλαδή να μάθω όσες γλώσσες θέλω δωρεάν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Διδασκαλειο δεν υπαρχει ακριβος οπως στην αθηνα απλα προσφαιρονται καποια μαθηματα για συγκεκριμενα τμξματα καθε φορα .φθηνα μαθηματα μπορει να βρεις σε πολιτισυικα κεντρα που υπαρχουν στην θεσσαλονικη επισης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γνωρίζεις τι παίζει με το πολιτιστικο κεντρο των ρωσων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Οχι .πρωτη φορα το ακουω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top