Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 116 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

UIQ is dead

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:23, 26-10-08:

Ενώ αρκετοί ήταν σίγουροι ότι το UIQ δεν μπορούσε να αντεπεξέλθει πλέον στον ανταγωνισμό και ακόμη περισσότεροι ήταν εκείνοι που είτε δεν γνώριζαν αυτή την πλατφόρμα είτε δεν τους κινούσε το ενδιαφέρον, η SonyEricsson στο Symbian Smartphone Show ανέφερε ότι «Η πλατφόρμα UIQ δεν κατάφερε να προσελκύσει το ενδιαφέρον των παρόχων, των κατασκευαστών ή του καταναλωτικού κοινού, με αποτέλεσμα να είναι αδύνατο να αποφευχθεί η αποτυχία της»

Φυσικά αυτή η δήλωση όταν προέρχεται από τους δημιουργούς του UIQ σημαίνει ότι προαναγγέλλουν τον θάνατο της πλατφόρμας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:46, 28-12-08:

Πολύ λογικό μου φαίνεται.

Πολλά υποσχομένη πλατφόρμα αλλά δεν υποστηρίχθηκε όπως της άρμοζε και δεν εξόπλισε αξιόλογες συσκευές.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:15, 28-12-08:

η σειρά P της sonyericsson ήταν αρκετά εως πολύ καλή για hardware.

Για εμένα και το ίδιο λειτουργικό φταίει. Δεν είχε κανένα πλεονέκτημα.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:09, 29-12-08:

Ναι, και το z8 που έχω έχει αξιόλογο hardware, αλλά τι να το κάνεις αν το ίδιο το software είναι ασθενικό.

Αλλά και πάλι, νομίζω με το ίδιο hardware υπάρχουν και άλλες ανάλογες και ίσως οικονομικότερες συσκευές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Walking Dead - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-13 στις 13:16.
    • Dead Can Dance: Art in Art - Από DreamStealer
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-01-12 στις 18:45.
    • Dead Man (Jim Jarmusch) - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-10-10 στις 13:17.
    • The Dead Zone - Από Lorien
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-07 στις 00:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα