Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η τρελοξαδέρφη μου

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:25, 06-03-15:

Γεια σας έχω μια ξάδερφη 20 χρονών και κάνουμε πολλή παρέα μαζί.εκείνη δεν έχει πολύ καιρό που έβγαλε το δίπλωμα αυτοκινήτου και πήρε την κολητή της και εμένα βόλτα με το αυτοκίνητο.όπως πηγαίναμε και οδηγούσε σε έναν χωματόδρομο αργά της λέω κατουριέμαι και με σταμάτησε για να κάνω την ανάγκη μου.όταν πήγα να μπω στο αυτοκίνητο εκείνη για μα ,ε πειράξει ξεκίνησε και εγώ έτρεχα πίσω τους.και οι 2 κοπέλες έδειχναν να το απολαμβάνουν που έτρεχα να τις προλάβω.με άφησαν για κανα 20 λεπτό να τρεχω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 14:35, 06-03-15:

Ωραία και; Μάλλον χρειαζόσουν γυμναστική και είπαν να σε βάλουν σε μια φόρμα.
1
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

Ο XRISTOS1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:37, 06-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Ωραία και; Μάλλον χρειαζόσουν γυμναστική και είπαν να σε βάλουν σε μια φόρμα.

δηλαδή δεν ήταν υποτιμητικό;;;;που εκείνες ήταν με το αυτοκίνητο και εγώ σαν σκυλάκι έτρεχα πίσω τους;;;;;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:40, 06-03-15:

Κι εσυ γιατι ετρεχες? Ας καθοσουν εκει να τις περιμενεις και μολις επεστρεφαν βριστες, πες να βαλει μπρος και φυγετε. Απλα τα πραγματα.
Ναι, μου φανηκε κι εμενα υποτιμητικο, σε δουλευαν βασικα. Αλλα δεν ξερω και τι σχεση εχετε κι αν τα κανετε γενικα αυτα μεταξυ σας.
2
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,659 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:41, 06-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από XRISTOS1988
δηλαδή δεν ήταν υποτιμητικό;;;;που εκείνες ήταν με το αυτοκίνητο και εγώ σαν σκυλάκι έτρεχα πίσω τους;;;;;
Εγώ αν ήμουν στη θέση σου, δεν θα έμπαινα καν στο αυτοκίνητο, θα γύριζα περπατώντας και αν ήσουν μακριά θα έπαιρνα κάποιον άλλο τηλέφωνο να έρθει να με πάρει. Αυτό που σου έκανε δείχνει ότι δε σε σέβεται σαν άνθρωπο και θα πρέπει να της κάνεις μεγάλη φασαρία μέχρι να καταλάβει το λάθος της και να ζητήσει συγνώμη, ή απλά να τη διαγράψεις αν δεν κρίνεις πως δεν είναι και τόσο σημαντικός άνθρωπος για να ασχοληθείς.

Πρέπει να έχει κάποιες κόκκινες γραμμές στη ζωή σου και όταν οι άλλοι τις περνάνε να αντιδράς, αλλιώς δεν σέβεσαι εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου, και τότε δεν μπορείς να περιμένεις το σεβασμό των άλλων.
5
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:41, 06-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κι εσυ γιατι ετρεχες? Ας καθοσουν εκει να τις περιμενεις και μολις επεστρεφαν βριστες, πες να βαλει μπρος και φυγετε. Απλα τα πραγματα.
Ναι, μου φανηκε κι εμενα υποτιμητικο, σε δουλευαν βασικα. Αλλα δεν ξερω και τι σχεση εχετε κι αν τα κανετε γενικα αυτα μεταξυ σας.
Μα δεν θα γυρνούσαν απο εκεί
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:42, 06-03-15:

Φυγε με τα ποδια. Τοσο δυσκολο ηταν κι αυτο?
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:43, 06-03-15:

Φυγε με τα ποδια. Τοσο δυσκολο ηταν κι αυτο?

ήταν πολύ μακριά και απόμερα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:44, 06-03-15:

Ε κατσε τρεχα, τι να σου πω αλλο βρε Χρηστο?
Τι ακριβως θελεις τωρα?
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:45, 06-03-15:

Ε κατσε τρεχα, τι να σου πω αλλο βρε Χρηστο?
Τι ακριβως θελεις τωρα?
να το βγάλω από μεσα μου και να μάθω αν έχει συμβεί σε κανέναν άλλον
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 14:49, 06-03-15:

Εννοείται πως ήταν υποτιμητικό, σαν καλό και υπάκουο σκυλάκι έτρεξες πάντως. Και να έχει συμβεί τι θα καταλάβεις; Θα νιώσεις λιγότερο ηλίθιος; Δεν ξέρω πάντως εμένα αυτό που φαίνεται τόσο χαζό, η πράξη της έδειχνε μικρότερη ηλικία από όσο είναι.
1
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:52, 06-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Και να έχει συμβεί τι θα καταλάβεις; Θα νιώσεις λιγότερο ηλίθιος; Δεν ξέρω πάντως εμένα αυτό που φαίνεται τόσο χαζό, η πράξη της έδειχνε μικρότερη ηλικία από όσο είναι.
Μα σε μικρότερη ηλικία δεν θα είχε δίπλωμα και αυτοκίνητο χαχαχα.δηλαδή θα επιστρεπόταν σε μικρότερη ηλικία;;;;
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 14:54, 06-03-15:

ήθελα να ήξερα εσάς σαν γυναίκες σας εξιτάρει κάτι τέτοιο;;;;;;σας αρέσει;;;;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:16, 06-03-15:

Να τρεχει ο αλλος απο πισω μας εννοεις?
2
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 05:04, 07-03-15:

Σιγουρα ειναι ερεθιστικο για τις γυναικες. Δε βλεπεις πως κανουνε για τον φιφτυ σειν?
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 10:19, 07-03-15:

Να τρεχει ο αλλος απο πισω μας εννοεις?
ναι αυτό εννοώ γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που συναντάω κάτι τέτοιο!!!!
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,436 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 11:44, 07-03-15:

Γεια σας έχω μια ξάδερφη 20 χρονών και κάνουμε πολλή παρέα μαζί.εκείνη δεν έχει πολύ καιρό που έβγαλε το δίπλωμα αυτοκινήτου και πήρε την κολητή της και εμένα βόλτα με το αυτοκίνητο.όπως πηγαίναμε και οδηγούσε σε έναν χωματόδρομο αργά της λέω κατουριέμαι και με σταμάτησε για να κάνω την ανάγκη μου.όταν πήγα να μπω στο αυτοκίνητο εκείνη για μα ,ε πειράξει ξεκίνησε και εγώ έτρεχα πίσω τους.και οι 2 κοπέλες έδειχναν να το απολαμβάνουν που έτρεχα να τις προλάβω.με άφησαν για κανα 20 λεπτό να τρεχω
Αν αυτό γινόταν για 1-2 λεπτά θα μπορούσε να είναι αστείο, όμως για 20 λεπτά είναι μαλακία και ακόμα μεγαλύτερη μαλακία ήταν το ότι εσύ έτρεχες από πίσω σα σκυλάκι. Λυπάμαι φίλε, αλλά θα σου την πω. Για να σου κάνει η ξαδέρφη σου τέτοιο καψόνι και μάλιστα στην ηλικία που βρίσκεσαι, μάλλον κάτι δεν πάει καλά με σένα σχετικά με την προσωπικότητά σου και την εικόνα που δημιουργείς στους γύρω σου.

1
Παράθεση

XRISTOS1988

Νεοφερμένος

O XRISTOS1988 έγραψε: στις 12:16, 07-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν αυτό γινόταν για 1-2 λεπτά θα μπορούσε να είναι αστείο, όμως για 20 λεπτά είναι μαλακία και ακόμα μεγαλύτερη μαλακία ήταν το ότι εσύ έτρεχες από πίσω σα σκυλάκι. Λυπάμαι φίλε, αλλά θα σου την πω. Για να σου κάνει η ξαδέρφη σου τέτοιο καψόνι και μάλιστα στην ηλικία που βρίσκεσαι, μάλλον κάτι δεν πάει καλά με σένα σχετικά με την προσωπικότητά σου και την εικόνα που δημιουργείς στους γύρω σου.

τι μπορεί να μην πηγαίνει καλά;;;;
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,659 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:22, 07-03-15:

τι μπορεί να μην πηγαίνει καλά;;;;
Μπορεί να βγάζεις μια παθητικότητα, του στυλ κάντε με ότι θέλετε δε πρόκειται να πω κάτι, ή να αντιδράσω. Οπότε έτσι φτάνουν να σε θεωρούν το χαζό της παρέας και να σπάνε χοντρή πλάκα εις βάρος σου, γιατί ξέρουν ότι δε θα αντιδράσεις.

Θα συμφωνήσω με το Δία, για να φτάνουν να σου κάνουν τέτοιες πλάκες σημαίνει πως εσύ δίνεις το οκ εξαρχής με τη συμπεριφορά σου.
1
Παράθεση

dum spiro spero

Δραστήριο Μέλος

H dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H dum spiro spero έγραψε: στις 15:36, 07-03-15:

ναι αυτό εννοώ γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που συναντάω κάτι τέτοιο!!!!
Ελα , πες μας οτι μας κανεις πλακα! Δηλαδη εχεις συναντησει πολλες που να αρχιζουν να τρεχουν( κυριολεκτικα μιλαμε παντα) και εσυ να τρεχεις απο πισω; Αν ναι , θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες , κατι τρεχει με τη συμπεριφορα σου .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dum spiro spero : 07-03-15 στις 15:39.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος