Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ενα γατι μου τσαντισμενο το πρωι,,αφου πρωτα του εχω σπασει τα νευρα..:worry::P
View attachment 46347

P1000544.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γιατί νευριάζεις τα ζωάκια Άγγελε;
Μία ακόμα από την Κυριακή το απόγευμα που τράβηξα από το πλοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Κόντρα στον άνεμο.jpg
    Κόντρα στον άνεμο.jpg
    174.3 KB · Εμφανίσεις: 96

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί νευριάζεις τα ζωάκια Άγγελε;
απλα πλησιασα τα χερια μου

τα αλλα απλα φευγουν
αυτο ολο μου γρυλιζει και με φτυνει μετα,,και δεν φευγει,
εγω φταιω?:worry:
αφου το γατι ειναι βλαμμενο!:hehe::hehe::hehe:
(βασικα ανασφαλες ειναι,,οπως και καθε πολυ επιθετικος ανθρωπος,,αλλα γουσταρω να το πειραζω,:P,)

βασικα θα σταματησω να το πειραζω,,οτανθα σταματησει να με φτυνει..:hehe:
οταν μεγαλωσει θα μαθει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
DSCF2490.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Chania, Crete
9 July, 2012

Photo taken by Maria-Emma K.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0204 2.JPG
    IMG_0204 2.JPG
    717.2 KB · Εμφανίσεις: 89

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Στην Μονή (ένα νησάκι απέναντι από την Αίγινα) όπου πήγα σήμερα για μπάνιο, την ώρα που ταΐζω ένα ελάφι που κατάφερε να μου φάει με τους φίλους του ένα ολόκληρο κουτί cream crackers.
(Βασικά γι αυτό τα αγόρασα, γιατί πήγαινε να μου φάει την φωτογραφική μου μηχανή από το χέρι) :D+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Moni2.JPG
    Moni2.JPG
    127.2 KB · Εμφανίσεις: 106
Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ακρωτηρι του Δρεπανου χθες το βραδυ(το βορειοτερο σημειο της πελοποννησου,,πιο ψηλα απο την Αθηνα βασικα)
με πολλα αθληματα νερου,,κλπ..ειναι γνωστο το μερος λογω ανεμων..
ο φαρος επισης φαινεται..
View attachment 46488

View attachment 46489

View attachment 46490

View attachment 46491

P1000562-2.jpg

πηρα πολλες,,αλλα δεν μου βγηκαν ολες σταθερες,,γιατι χρησιμοποιουσα τη λειτουργια νυχτας της μηχανης,,που θελει σταθερο χερι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πόσο με χαλαρώνει αυτή η θέα σε συνδυασμό με τον ήχο του κύματος στην ακροθαλασσιά... ^^
S7303030.jpg

Υπέροχες φωτογραφίες για άλλη μια φορά Vampi! Μας έχετε καλομάθει παρέα με τον D_G.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν έχω πολλές απ' το νησί, αλλά μερικές απ'τις αγαπημένες μου είναι αυτές:

Φωτογραφία0075 (2).jpg

Φθινόπωρο.

DSC00611(2).jpg

Χειμώνας.

IMG_0824.jpg


IMG_0786%282%29.JPG

Psycho.

IMG_0795(2).jpg

Φρούριο (παλιό)

DSC00623.jpg

Ξημέρωμα.

Photo0203%282%29.jpg

Παλιά Περίθεια.

Photo0165(2).jpg

Ηλιοβασίλεμα.

(Σχεδόν όλες από κινητό, καταραμένες φωτογραφικές που χαλάτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Απ' το ποτάμι στο χωριό.
DSC_0053.jpg
DSC_0047.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Καλοκαίρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCF2791.JPG
    DSCF2791.JPG
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 66

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
O Λάμπρος μου. :inlove:
DSCF2509.JPG

DSCF2521.JPG

DSCF2522.JPG

DSCF2529.JPG

DSCF2530.JPG

Στις τελευταίες επρόκειτο να τσακωθεί με μια θυληκιά. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
O Λάμπρος μου. :inlove:
View attachment 46576

View attachment 46577

View attachment 46578

View attachment 46579

View attachment 46580

Στις τελευταίες επρόκειτο να τσακωθεί με μια θυληκιά. :shifty:
πραγματικά ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ γατακι...:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Στιγμες χαλαρωσης

_1299680.jpg

_1299663.jpg

Και πασχα στην Ξενιτια

IMG00060-20120415-1404.jpg

IMG00059-20120415-1404.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γλάρος σε Α/Μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Γλάρος.jpg
    Γλάρος.jpg
    62.3 KB · Εμφανίσεις: 75

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Στα νερά της Ιθάκης
DSC_0308.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
IMAG0526.jpg
Morrissey Athens
16-07-2012
Δυστυχώς η φωτογραφική μηχανή τα έπαιξε, το κινητό επίσης...τελείωνε η μπαταρία......
Η μοναδική φωτογραφία που έβγαλα...δεν λέει πολλά σαν φωτό...αλλά έχει τη σημασία της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
IMAG0520.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
_1299518.jpg

_1299537.jpg

_1299556.jpg

_1299595.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Στις τρεις πρώτες είσαι για national geografic.Στην τέταρτη είσαι για playboy :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top