Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,621 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 224 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Digitizer,Tablet η αλλίως ψηφιακή γραφίδα

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,891 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:15, 03-04-07:

Θέλω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου. Έχει κανείς; Είναι βολικό;
Θέλω να ρωτήσω το εξής: Πρέπει να μπει στη θέση του mouse, ή μπορούν να είναι και τα δύο συνδεδεμένα στο PC μου?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cakrit

Νεοφερμένος

Ο cakrit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O cakrit έγραψε: στις 12:42, 11-04-07:

Θέλει λίγο να το συνιθήσεις αλλά είναι φοβερό εργαλείο δουλειάς (σχέδιο, επεξεργασια φωτογραφιών, κτλ.)
Πλέον αν δεν κάνω λάθος όλα είναι usb άρα μπορείς να έχεις και ποντίκι μαζί. (εδω μπορείς να έχεις 2 ποντίκια συνδεμένα συχρόνος )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,891 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:45, 11-04-07:

Το αγόρασα τελικά και μπορείς να το έχεις μαζί με το ποντίκι, πράγματι.
Πρέπει να το συνηθίσω έχεις δίκιο... ακόμα μου φαίνεται δύσκολο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiaVolita69

Νεοφερμένος

H DiaVolita69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H DiaVolita69 έγραψε: στις 18:01, 26-09-07:

Σκευτομαι να αγορασω μια πεννα σχεδιασμου.
Θελω να μπορω να ελεγχω το παχος των γραμμων, αλλα δεν θελω και πολυ υψηλη αναλυση. Το χρειαζομαι για σχεδιασμο κεντηματων.
Υπαρχει μηπως κατι φθηνο? Μπορω να κανω τη δουλεια μου μονο με μια πεννα ή χρειαζεται και η παλετα? Υπαρχει πεννα που να μπορω να τη χρησιμοποιησω και πανω σε υφασμα ή χαρτί ωστε να μη χρειάζεται να σκαναρω το σχεδιο?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 26-09-07 στις 18:46. Αιτία: Προσαρμογή στο Merge
Παράθεση

DiaVolita69

Νεοφερμένος

H DiaVolita69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H DiaVolita69 έγραψε: στις 10:57, 19-10-07:

Καλημερα. Θα ήθελα την γνωμη σας για τις παρακάτω ταμπλετες.Έχει χρησιμοποιήσει κανεις? Ποια ειναι η σχεση απεικονησης τους στην οθόνη του υπολογιστη?

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp...7953&catid=363

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp...ref=pathfinder
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:00, 19-10-07:

Η wacom θεωρείτε πολύ καλή μάρκα. Ωστόσο δεν γνωρίζω κάτι για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Η trust είναι πολύ αναξιόπιστη. Γενικά είναι μάρκα που βγάζει τα πάντα και σε χαμηλές τιμές
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 13:48, 29-04-09:

Βασικά τo θέλω για δημιουργίες και για επεξεργασία στο photoshop.Ξέρει κανείς αν θέλει κάτι το ιδιαίτερο?Θα είναι συμβατό στο λάπτοπ μου απλά με usb?

πως σας φένεται αυτό ?
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 12:02, 09-05-09:

Εγώ το volito 2 έχω, αν δεν κάνεις retouch/coloring ή γενικά Photomanips στο Photoshop θα σου είναι άχρηστο
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 743 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 22:39, 31-05-09:

Μπορει καποιος να μου πει αν γινεται να αγορασω κατι οπου να γραφω σε μια οθονη(οχι του υπολογιστη) και τα δεδομενα να παιρνανε στον υπολογιστη;Εψαξα και βρηκα την γραφιδα και tablet!Τι ειναι αυτα;Πως τα χρησιμοποιησεις?Τα βρηκα στα Multirama
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 743 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 10:59, 01-06-09:

κανεις;
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 11:23, 01-06-09:

Μόνος σου απαντάς την ερώτησή σου...
Αν και άποψη μου ότι τέτοια πράματα σου είναι αχρείαστα...
Παράθεση

phanis

Δραστήριο Μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 171 μηνύματα.

O phanis lass uns tanzen oder ficken oder beides έγραψε: στις 11:28, 01-06-09:

ειναι η πλακιδα και μια γραφιδα μαζι της με την οποια γραφεις στην επιφανεια της πλακιδας
δεν σου χρειαζεται εκτος εαν εισαι γραφιστας η σκιτσογραφος
οι τιμες κυμαινονται απο 50ευρω εως 3000 και παραπανω
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 12:08, 02-06-09:

Χρησιμοποιοντας την πλακιδα,τα δεδομενα που γρφεις στην πλακιδα περνανε στον υπολογιστη?
Παράθεση

phanis

Δραστήριο Μέλος

O phanis lass uns tanzen oder ficken oder beides έγραψε: στις 12:35, 02-06-09:

ναι
Παράθεση

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Antreas95 έγραψε: στις 13:33, 02-06-09:

γιατί θες πλακιδα??? δεν μπορεις να γραφεις ο ιδιος στον Η/Υ??
Παράθεση

Ironboy

Διάσημο Μέλος

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 16:25, 03-06-09:

ρε παιδια θελω να ασχοληθω με το σκιτσαρισμα οταν μεγαλώσω!!Προτεινετε μου κάτι!
Παράθεση

phanis

Δραστήριο Μέλος

O phanis lass uns tanzen oder ficken oder beides έγραψε: στις 19:10, 03-06-09:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...egory=69978180
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 19:28, 03-06-09:

Ironboy η γραφίδα και γενικότερα τα digiters δεν θα σε διευκολύνουν στο σχεδίασμα/σκιτσάρισμα. Είναι αρκετά δύσκολο. Τώρα πάλι εξαιρετικά χρήσιμο για κάτι τέτοιο είναι αυτό που απορίπτεις. Να είναι η οθόνη "αφής" και να μπορείς να σχεδιάζεις επάνω. Με αυτο το τρόπο θα μπορείς να κάνεις παπάδες αν έχεις λίγο ταλέντο και το εξασκήσεις. Αρχικά ασχολίσου με το σκιτσάρισμα στο χαρτί για να καλλιεργήσεις το ταλέντο σου και σε λίγα χρόνια που θα έχεις φτάσει σε ένα ικανοποητικό επιπίπεδο βλεπεις. Στο κάτω κάτω αν θές πολύ να εισάγεις κάποιο σκίτσο στο pc υπάρχουν και scan και φωτογραφικές και τα δύο κάνουν εξίσου καλί δουλειά για να φτιάξεις πχ ένα κόμικ εισάγοντας το αρχικό σκίτσο/προσχέδιο που έχεις κάνει στο χαρτί.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 15:18, 05-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ironboy
ρε παιδια θελω να ασχοληθω με το σκιτσαρισμα οταν μεγαλώσω!!Προτεινετε μου κάτι!
Μολυβάκια και Α4 για αρχή
Παράθεση

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Antreas95 έγραψε: στις 16:10, 05-06-09:

για αρχή αγόρασε αυτό και εξασκήσου----http://www.plaisio.gr/product.aspx?p...egory=69978180
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια