Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,461 μηνύματα σε 75,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 358 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Και τα προβλήματα συνεχίζονται ...

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:03, 16-04-06:

Αφου ξεπερασα το πρωτο "προβλημα" τωρα μόλις ξεκιναω τον υπολογιστή μου βγαζει αυτό και δεν δουλευει ουτε keyboard ουτε τπτ ...

Τι μπορει να φταιει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:51, 17-04-06:

Λοιπον αγορασα νεο τροφοδοτικο, ενα της Chiftech (550w) αλλα δεν αλλαξε κατι. Το πηγα στα Multirama μηπως βγαλουν αυτοι ακρη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:03, 17-04-06:

Μαλλον στην motherboard θα ειναι το προβλημα...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:08, 17-04-06:

Ας ελπισουμε οτι ειναι στην καρτα γραφικων ...
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 11:38, 18-04-06:

Εμένα μου είχε βγάλει κάτι παρόμοιο (αν και το δικό μου ήταν πιο όμορφο)
επειδή δεν πάταγε καλά η κάρτα γραφικών...
(κοινώς έφιαξε σε 5'!)

Ελπίζω να μην έγινε καμιά βλακεία επειδή σύνδεσες το παλιό τροφοδοτικό....
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:41, 18-04-06:

Δεν ξερω ... και το service ακομη να το κοιταξει
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 11:43, 18-04-06:

Αφού έμπλεξες με service... καλό κουράγιο!!!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

O giostau έγραψε: στις 11:49, 18-04-06:

[οφφ-τοπικ]Βρήκα τη φωτογραφία με αυτό που είχε βγάλει σε 'μένα!!!
Ωραίο ε;
[/οφφ-τόπικ]
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα003.jpg
Εμφανίσεις:  61
Μέγεθος:  86,2 KB  
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:51, 18-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
[οφφ-τοπικ]Βρήκα τη φωτογραφία με αυτό που είχε βγάλει σε 'μένα!!!
Ωραίο ε;
[/οφφ-τόπικ]
με το πονο μου βρε παιζεις;
Αρχική Δημοσίευση από giostau
Αφού έμπλεξες με service... καλό κουράγιο!!!
Δεν ειχα αλλη επιλογη
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:33, 20-04-06:

Τελικα κατα 99% φταιει η καρτα γραφικων ... Τελικα ο Valder είχε δικαίο!

edit: Τελικα ούτε η καρτα γραφικων έφτεγε, απλως ειχα κανει λαθος στην συνδεση των θυρων usb με αποτελεσμα να η μητρικη να τα εχει παιξει ...

Τωρα ολα ωραια και ομορφα

Ευχομαι να μην εχω αλλα προβληματα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 20-04-06 στις 15:34. Αιτία: Merge
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:45, 20-04-06:

Ειδες που τελικα η μητρικη ευτεγε... Στο ειχα πει γιατι ητανε χαλασμενη και οι εικονα αλλα και δεν δουλευανε το πληκτρολογιο και το ποντικη. Οπτοτε τι μπορει να ευθινετε και για τα δυο απο κοινου; Μα φυσικα η μητρικη
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:25, 20-04-06:

Μα η μητρικη μια χαρα δουλευε ... απλως εγω συνδεσα κατι λαθος πανω της ....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:34, 20-04-06:

Ναι δεν ενοουσα οτι ηταν χαλασμενη, απλα το λαθος εγινε στην μητρικη
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:38, 20-04-06:

Σημασια εχει οτι τωρα ολα δουλευουν ... τουλαχιστον τα hardware
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προβλήματα στα σχολεία - Από Χαρουμπίτας
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-15 στις 13:06.
    • Προβλήματα εκτυπωτών - Από WhiteDrum
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-13 στις 14:11.
    • Προβλήματα με τη μαμά μου - Από kalypso
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-09 στις 08:26.
    • [Windows Phone] Οι αποχωρήσεις συνεχίζονται - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-07 στις 22:22.
    • Προβλήματα στα Vista - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-07 στις 19:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα