Τί γνώμη έχετε για τον Παναγιώτη Χαντζηστεφάνου;

Τί είδους γνώμη, έχετε για τον Παναγιώτη Χαντζηστεφάνου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Είναι ο Θεός μου, κόβω φλέβα γι'αυτόν. Ζω μόνο για να τον βλέπω να εμφανίζεται

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Πολύ θετική

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Θετική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάλλον θετική

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Μάλλον αρνητική

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Αρνητική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ αρνητική

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Είναι ο μεγαλύτερος Καραγκιόζης - Ένας Βαρεμένος τύπος

    Ψήφοι: 5 16.7%
  • Μου είναι παντελώς αδιάφορος

    Ψήφοι: 9 30.0%
  • Δεν τον γνωρίζω τον Κύριο

    Ψήφοι: 9 30.0%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,836 μηνύματα.
Τον θυμάμαι τον Παναγιώτη Χατζηστεφάνου.
Αυτός πολύ απλά εκμεταλεύεται τα Μ.Μ.Ε για να προκαλεί εντυπώσεις. Αυτά που θέλει να δει ο ''κόσμος'', αυτά τους πουλάει. Κόσμο εννοώ τα άτομα που είναι αποχαυνωμένα από τη TV, έχουμε μεγάλο κόλλημα να βλέπουν Στεφανίδου, Λαμπείρη, Fame Story κτλ και ''ζουν'' με το κουτσομπολιό και τα όσα προβάλλουν αυτές οι εκπομπές. Εκμετελεύεται τη πλέον κακή ποιότητα της τηλεόρασης και γίνεται όσο πιο προκλητικός μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Ακου, βασικα δεν διαφωνουμε...
Γενικα μιλωντας -γιατι κι εγω αυτον δυο τρεις φορες εχω πετυχει το τι εχει κανει και τι εχει πει-, καποιον τον κρινουμε απο πολλα πραγματα καθως και απο αυτα που λεει!
Τι να το κανεις π.χ. εσυ εαν εγω ειμαι μια χαρα παιδι και μπαινω ολη μερα εδω βριζω, χλευαζω και τρολαρω;
Τι θα πεις;"Ελα μωρε δεν ξερω τι παιδι ειναι και δεν σχολιαζω;" (ειδικα αν αυτα που κανω σε προκαλουν εμμεσα ή αμεσα!)
Οχι, λογικο ειναι να πεις οι αυτος ο τυπος ειναι καραγκιοζης, μιας και δεν εχεις την πολυτελεια να κατσεις να με γνωρισεις απο κοντα να με ζησεις κτλ κτλ για να δεις πως ειμαι πραγματικα.
Τι να το κανεις εαν ειμαι χρυσο παιδια και σας κανω εδω ανω κατω.
Ειναι με λιγα λογια η ολη μοπυ συμπεριφορα καθως και τα λεγομενα μου και ο τροπος εκφρασης μου ΕΝΑ (σημαντικο) κριτηριο για να κρινει ο αλλος ποιος ειμαι.
Γιατι δεν ειναι να το κανεις μια δυο φορες γιατι ετυχε.
Προσωπικα οπως ειπα γι' αυτον τον κυριο εχω διαβασει λιγες φορες τα καμωματα του και ολες τις φορες γραφουν το ποσο προκλητικος ηταν και τι "μαμακιες" για τα δικα μου κριτηρια ελεγε.
Οπως ειπα βασικα δεν διαφωνουμε, απλως εγω εχω τον τροπο εκφρασης και συμπεριφορας του αλλου σαν ενα σοβαροτατο κριτηριο για το "ποιον" του.
Γενικα μιλωντας, μιας και ψηφησα οτι μου ειναι αδιαφορος.

έχεις δίκιο ότι βασικά δεν διαφωνούμε αλλά θα σου επιστήσω την προσοχή σε μια αξιοσημίοτη διαφορα μεταξύ του εδώ μεσα και της τβ....

στην τβ μπορει να πεις 1000 λέξεις και ο παραγωγός να κοψει και να ράψει ότι θελει και να βγει προς τα εξω ότι θελει....
εδω, έχω γραψει 1000 μηνυματα, και σίγουρα δεν έχει πέσει κοψε - ράψε σε κανενα :P άρα μπορείς να έχεις μια πολύ καλύτερη εικόνα για το ποια είμαι μετά από αυτό το χρονικό διάστημα απ ότι θα είχες για ένα άλλο άτομο στο ίδιο διάστημα μέσω τβ και περιοδικών ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα μ'αρεσει. Τα χωνει ασχημα, ισως με τροπο που δε συμφωνω παντα, αλλα αυτα που λεει στην ουσια τους με βρισκουν απολυτως συμφωνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
έχεις δίκιο ότι βασικά δεν διαφωνούμε αλλά θα σου επιστήσω την προσοχή σε μια αξιοσημίοτη διαφορα μεταξύ του εδώ μεσα και της τβ....

στην τβ μπορει να πεις 1000 λέξεις και ο παραγωγός να κοψει και να ράψει ότι θελει και να βγει προς τα εξω ότι θελει....
εδω, έχω γραψει 1000 μηνυματα, και σίγουρα δεν έχει πέσει κοψε - ράψε σε κανενα :P άρα μπορείς να έχεις μια πολύ καλύτερη εικόνα για το ποια είμαι μετά από αυτό το χρονικό διάστημα απ ότι θα είχες για ένα άλλο άτομο στο ίδιο διάστημα μέσω τβ και περιοδικών ;)

Σιγα μωρε, στα πρωιναδικα και στα fame που τα λεει απευθειας τι να κοψουν και να ραψουν....(ασε τι κανεις εσυ εδω στα post μας...:whistle::P )
Οτι το κανουν ειναι γεγονος, απλως τον παραλληλισμο τον εκανα για να δειξω οτι ενα κριτηριο για το ποιος-τι εισαι ειναι και το τι λες και το πως μιλας.
Π.Χ. αυτο που εγραψα οτι ειπε παραπανω για τους ομοφυλοφιλους και τον γαμο ματαξυ τους, ηταν καφριλα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Μπορεί να μην αναγνωρίζετε το όνομα, αλλά σίγουρα σχεδόν όλοι τον ξέρετε. Δε βρήκα και φωτο του να βάλω. Είναι αυτός ο καθηγητής, που μεταμφιεζόταν στο Fame story και επιτέθηκε φραστικά στη Μπόκοτα και μετά τον διώξανε. Αυτά είναι λίγα από τα κατορθώματά του. Τον θυμηθήκατε τώρα?

Είναι αυτός που τον έκαναν οι ΑΜΑΝ μέσα σε ένα ταξί? Αν ναι, μόνο εκει "τον" έχω δει.. Πολύ γέλιο!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ακομη δεν εχω καταλαβει για πιον μιλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
το μονο που πιστευω για αυτο το ατομο το οτι ειναι λιγο σαικο κ κακογουστος κ μαλιστα εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του πριν το φειμ στορυ εγω δεν τον ηξερα καν απο αυτα που εκανε παντως ειχα πεθανει στα γελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να λύσω το πρόβλημα της φωτογραφίας....



https://panagiotishadjistefanou.blogspot.com/ "ΕΠΩΝΥΜΗ"

Θα σας πω τη γνώμη μου όταν διαβάσω το μυθιστόρημά του.
Ο εκδοτικός οίκος τονίζει πως δεν πρέπει να πωλείται σε άτομα κάτω των 18 ετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Νομίζω ότι για δημοσιότητα τα κάνει όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μου είναι άγνωστος, αλλά υποθέτω ότι για να ανοίγεται ολόκληρο thread για χάρη του, όλο και κάτι αξιόλογο θα έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ τον ξέρω, αλλά δεν με ενδιαφέρει ο τύπος. Ένας μέγας ναρκισιστής είναι κατά τη γνώμη μου και τίποτε παραπάνω. :fool:
Απλά δεν με ενδιαφέρει ... Αυτό ψήφισα και στο poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Εμενα μ'αρεσει. Τα χωνει ασχημα, ισως με τροπο που δε συμφωνω παντα, αλλα αυτα που λεει στην ουσια τους με βρισκουν απολυτως συμφωνη.
Ακριβώς αυτό. Φυσικά εκμεταλλέυεται με τον καλύτερο τρόπο την τηλεόραση για να δημιουργήσει εντυπώσεις αλλά αυτά που λέει είναι αυτά που δεν έχει τα @@ να πει κανένας άλλος δημόσια.
Έγραφε παλιά μια καταπληκτική στήλη στο Πρώτο Θέμα του Τριανταφυλλόπουλου (δεν ξέρω αν γράφει ακόμα). Όλα τα άρθρα του που είχα διαβάσει εκεί ήταν απόλυτα εύστοχα και καμία σχέση δεν είχαν με την "ξεφωνημένη" περσόνα που τεχνηέντως πουλάει στο γυαλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Θυμαμαι εναν καθηγητη μου πρίν καιρό που μου είχε πεί οτι μπορείς να έχεις όλο το δίκιο του κόσμου κι με την αντίδραση σου μπορείς να το χάσεις.......¨Οταν το συγκεκριμένο άτομο φωνάει σα υστερικό η βρίζει πολύ ασχημα δε μπορώ να σκεφτώ πόσο σωστά είναι αυτά που λέει.Αυτό που σκέφτομαι είναι οτι το άτομο η δε είναι καλά η απλά δε σκέφτεται οτι ενοχλεί όσους τον παρακουλουθούν η απλά τους έχει γραμμένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Xexe ποιος άλλος ψήφισε είναι ένας μεγάλος καραγκιόζης? :lol: Μου φαίνεται σιγά σιγά πάει να κλέψει την δόξα από τον άλλον,τοv εθνικό μας star τον missterπόδια πως το έλεγαν :| ,άντε γεμίσαμε stars στην ελλάδα,που σε ρε αρχαία σπάρτη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Φυσικά εκμεταλλέυεται με τον καλύτερο τρόπο την τηλεόραση για να δημιουργήσει εντυπώσεις

Καλα.. αυτο ολοι το κανουν! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Η γνώμη μου για το Παν.Χαντζηστεφάνου, είναι μάλλον θετική. Θα ήταν θετική αν δεν είχε αυτά τα παραληρήματα κατα καιρούς, που του κόβουν πόντους. ;) Όταν δε τα έχει όμως μιλάει εύστοχα και αγγίζει θέματα που άλλοι δεν το κάνουν, είτε γιατί δε θέλουν να χαλάσουν το όποιο προφίλ τους, είτε διότι θέλουν να τα έχουν καλά με όλους και να μη ταράξουν τις συμμαχίες τους, είτε διότι κινούνται μέσα στα όρια του καθωσπρεπισμού. Χειρίζεται πολύ ωραία το λόγο και είναι πολύ έξυπνος. Τον απόλαυσα σε μια εκπομπή - πρόσφατα, του Τριανταφυλλόπουλου όπου ξεσπάθωσε ενάντια στον έμπορο του ανθρώπινου πόνου (όπως σωστά κατ'εμέ τον αποκάλεσε) Αντρέα Μικρούτσικου.

Ακόμα και αν είναι ναρκισιστής ή κάνει πράγματα για τη δημοσιότητα, έχει καταφέρει να ταράξει τα λημνάζοντα ύδατα και να κάνει κάποιους να σκεφτούν διαφορετικά. Αυτό και μόνο είναι κάτι σημαντικό για εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Επειδή δεν έτυχε να τον ακούσω, πέρα από τότε που είχε βγει σαν Ταλιμπάν και μετά τον έδιωξαν ή κάτι τέτοιο, οπότε και είχε γίνει σούσουρο με το όνομά του, μπορεί κάποιος να μου πει για τι θέματα μιλάει και ξεσπαθώνει και αρέσει (σε όσους αρέσει τελοσπάντων); Τι θέματα αγγίζει δηλαδή; Και τα άρθρα του;

Όλα αφορούν την show-biz ή έχει και άλλη θεματολογία κοινωνικού περιεχομένου (π.χ. πόλεμος, ιδεολογίες, αντιλήψεις για το παγκόσμιο σύστημα, φιλοσοφία κτλ); :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Επειδή δεν έτυχε να τον ακούσω, πέρα από τότε που είχε βγει σαν Ταλιμπάν και μετά τον έδιωξαν ή κάτι τέτοιο, οπότε και είχε γίνει σούσουρο με το όνομά του, μπορεί κάποιος να μου πει για τι θέματα μιλάει και ξεσπαθώνει και αρέσει (σε όσους αρέσει τελοσπάντων); Τι θέματα αγγίζει δηλαδή; Και τα άρθρα του;

Όλα αφορούν την show-biz ή έχει και άλλη θεματολογία κοινωνικού περιεχομένου (π.χ. πόλεμος, ιδεολογίες, αντιλήψεις για το παγκόσμιο σύστημα, φιλοσοφία κτλ); :confused:
Καμία σχέση με τη show-biz Μοναχέ! Πιστεύω ότι όλα αυτά τα ακραία τα έκανε συνειδητά για να γίνει σούσουρο και να μπορεί να εκφράζει πιο εύκολα και σε πιο ευρύ κοινό τις απόψεις του.
Στην εφημείδα που έγραφε πάντως ήταν καυστικότατος και σοβαρός (χειρίζεται άψογα την ελληνική γλώσσα, όπως έγραψε και κάποιος παραπάνω) για πολλά κοινωνικά θέματα (ομοφυλόφιλοι, eurovision, η τέχνη στην Ελλάδα κτλ). Δοκίμασε να δεις μήπως γράφει ακόμα για να διαμορφώσεις δικιά σου άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παιδιά έχω παραθέσει πιο πάνω το blog του στο οποίο έχει δημοσιεύσει ολόκληρο το μυθηστόρημά του που λέγεται ΕΠΩΝΥΜΗ. Δεν παίρνω όρκο πως το blog είναι δικό του, το κείμενο πάντως σίγουρα είναι.

Κοιτάξτε στο ποστ #28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν τον γνωρίζω τον Κύριο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top