1 χρόνος e-steki!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γειά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
νατα χιλιασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα παιδιά και συγχαρητήρια για την προσπάθεια.Όπως είπαν και κάποιοι άλλοι με έχει βοηθήσει κι εμένα το e-στέκι σε κάποια θέματα.Υπάρχουν πολλά ώριμα άτομα εδώ μέσα και έδωσαν πολλές συμβουλές σε εμάς τους νεότερους :D
Θέλω επίσης να πω ότι κι εμένα από τότε που ανακάλυψα το e-steki (κάπου μέσα στα Χριστούγεννα),κατέκτησε μια μόνιμη θέση στα bookmarks μου και είναι από τις λίγες σελίδες που ανοίγω κάθε φορά που μπαίνω internet.
Ευχαριστώ πολύ την ομάδα διαχείρισης για τις όμορφες στιγμές που μου χαρίσατε!Keep up the good work και να τα χιλιάσετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Χρονια πολλα και απο εμενα!
:birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αν και λίγο καθυστερημένα να ευχηθώ Χρόνια Πολλά και τα χιλιάσει στο Στέκι μας.:cake: :birthday: :flowers:
Συγχαρητήρια παιδιά.:clapup:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χρονια πολλά e-steki! ελπίζω να παραμεινεις ποιοτικό και πραγματικό καθημερινό μας στέκι για πολύ-πολύ ακόμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Χρόνια πολλά e-steki!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το ανακάλυψα μετά από 1 χρόνο λοιπόν.

Χρόνια σας πολλά κι από μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά!!!
:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScP

Νεοφερμένος

Ο ScP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά στον όμορφο και ζεστό αυτό χώρο.
Να θυμάστε ότι ο πρώτος χρόνος είναι της κούρασης και της δουλειάς, ο δεύτερος της καταξίωσης και ο τρίτος των απολαβών.
Να είστε καλά με δύναμη και μαχητικότητα όπως πάντα.

Ένας φίλος admin από διπλανό χώρο (καθόλου ενεργός στο δικό σας και ντροπή μου) που βρίσκεται στους 17 μήνες λειτουργίας και ξέρει καλά τις εργατώρες και την αφοσίωση που χρειάζεται η επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
χρόνια πολλά e-steki κάθε χρόνο και καλύτερο!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ποιότητα uber alles. ΕΥΓΕ :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! Μπορεί να μου πήρε ένα μήνα περίπου να γραφτώ από όταν είδα τη "διαφήμιση" του forum σε ένα άλλο forum, μπορεί να έκανα μισό χρόνο να αρχισώ να γράφω και να διαβάζω τακτικά αλλά όπως είπαν και όλοι πριν από μένα... για κάποιο λόγο οι περισσότεροι που μπαίνουν εδώ και ασχολούνται έστω και στοιχειωδώς...μένουν :) , γιατί... μας αρέσει...
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και άντε του χρόνου μεγαλύτερη γιορτή! :clapup::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά e-steki!!!Μια χαρά τα καταφέρατε,keep going!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια του πολλαααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
χρόνια πολλά στο στέκι :clapup: :clapup: ,συγχαρητήρια για την καλή δουλεία :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έβαλα και το κειμενάκι του Μοναχού, που το είχα ξεχάσει πριν απο δική μου βλακεία :redface:
Συγγνώμη Monaxe!!! :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αν και πολύ καθηστερημένα.....:redface:
....Θέλω να ευχηθώ και εγώ στο e-steki!
Χαίρομαι που σας ανακάλυψα και χαίρομαι που καταφέρατε να με κάνετε φανατικό μέλος..:clapup: ..Να τα κατοστίσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Και του χρονου με υγεια εδω μελη και admins !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Με τη σειρά μου αν και πολύυυυ καθυστερημένα, χρόνια πολλά με ευτυχία και δημιουργηκότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top