Χριστουγεννιάτικη Ανασυγκρότηση

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα είναι περίοδος διακοπών, αλλά δυστυχώς χρειάζεται και το ανάλογο διάβασμα. Προσωπικά θα εκμεταλλευτώ τις δύο αυτές βδομάδες για να καλύψω τυχόν κενά και να συντονίσω λιγάκι τα μαθήματά μου γιατί φέτος τα'χω φορτώσει εντελώς στον κόκορα:'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ρε ηρεμηστε. Μεχρι και Β λυκειου που δεν υπαρχει αναγκη να κατσετε οσο δεν παιρνει, οπως θα κανω κι εγω. Ενταξει, η Γ δεν εχει αλλη επιλογη. Αν αρχισουμε να τρωμε και τις διακοπες, καληνυχτα μας! Τρεξιμο απαιτει μονο η Γ ταξη. Οι υπολοιπες ας χαλαρωσουμε τουλαχιστον για να παρουμε καμια δυναμη για του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Ρε ηρεμηστε. Μεχρι και Β λυκειου που δεν υπαρχει αναγκη να κατσετε οσο δεν παιρνει, οπως θα κανω κι εγω. Ενταξει, η Γ δεν εχει αλλη επιλογη. Αν αρχισουμε να τρωμε και τις διακοπες, καληνυχτα μας! Τρεξιμο απαιτει μονο η Γ ταξη. Οι υπολοιπες ας χαλαρωσουμε τουλαχιστον για να παρουμε καμια δυναμη για του χρονου.
Ντάξει, δε θα λέω ότι θα είμαι και με το βιβιλίο στο χέρι! Ούυε ότι θα χαλάσω τις διακοπούλες μου. Πιστεύω ότι και στην Α λυκείου χρειάζεται διάβασμα, όχι υπερβολικό, αλλά τόσο όσο χρειάζεται για να μην αφήσεις κενά. Δεν είναι κακό να ενδιαφέρεται κάποιος για τις υποδομές που θα έχει για τις επόμενες τάξεις. Άσε που παίρνουμε βαθμούς το Φεβρουάριο, όχι ότι με καίει, αλλά θέλω να βγάλω τουλάχιστον έναν αξιοπρεπή βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
Κάθε Χριστούγεννα και Πάσχα έλεγα ότι θα διαβάζω και τελικά ποτέ δεν το έκανα (ούτε πέρσι που έδινα πανελλαδικές) :D

Ελπίζω φέτος να το κάνω. :iagree:

Χωρίς να θέλω να σε αγχώσω haroula, η Α' Λυκείου είναι η βάση της Γ' Λυκείου. :iagree: (σε άγχωσα; :P )



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι σε αυτο εχει δικιο. Ιδιως για θετικοτεχνολογικαριους η Φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα και το Πάσχα είναι περίοδοι που πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο, εκτός απ' τη Γ' Λυκείου φυσικά.


Παίξτε, χαλαρώστε, κάντε τις τρέλες σας. :P
Αλλά διαβάστε και λίγο... γιατί θα καταλήξετε να κάνετε 7/1 την άσκηση των κειμένων και θα τρέχετε. :D


Όλα θέλουν ένα μέτρο παιδάκια. Αν βάλετε ένα πρόγραμμα μια χαρά θα βγουν οι διακοπές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
λοιπόν ναι πρέπει να κάνω επανάληψη biology, math και psychology. τώρα modern greek βαριέμαι να κάνω επανάληψη στον τσέχωφ, άλλωστε είναι πανεύκολος. έφυγαν κ οι αιτήσεις για τα πανεπιστήμια χθες οπότε θα μαι αγχωμένη μέχρι να ρθουν οι απαντήσεις, οπότε..σκ@τά διάβασμα θα μπορέσω να κάνω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Και εγω εχω 120 (αληθεια) παραδειγματα παραγοντοποιησης για την αλγεβρα τα οποια πρεπει να ξεκινησω να λυνω, αλλα βαριεμαι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βγάλω για πρώτη φορά τα Μαθηματικά κατεύθυνσης γιατί μου είπε ότι θα ξαναγράψω διαγώνισμα γιατί τα πήγα χάλια...


Υ.Γ 7 έγραψα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γιαα πείτε. :P

Θα διαβάσετε τίποτα μέσα στις γιορτές?

Εγώ την επόμενη βδομάδα θα αρχίσω να ρίχνω μια ματιά σε σημειώσεις,αλλιώς δεν με βλέπω να περνάω τίποτα στην εξεταστική του Γενάρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σταματήσει να διαβάζω....31 του μήνα παραδίδω κομμάτι του διδακτορικού!!!Μαζί με την βασιλόπιτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχουμε ξεκινήσει ήδη το διάβασμα απλά τώρα πρέπει να το εντατικοποιήσουμε γιατί ο χρόνος φτάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σταματήσει να διαβάζω....31 του μήνα παραδίδω κομμάτι του διδακτορικού!!!Μαζί με την βασιλόπιτα...
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και την στήριξή μου, Ρεβέκκα. Κι εγώ παραμονή και ανήμερα Χριστουγέννων εργασίες κάνω, δεν καταλαβαίνω από διακοπές. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω σταματήσει να διαβάζω....31 του μήνα παραδίδω κομμάτι του διδακτορικού!!!Μαζί με την βασιλόπιτα...

Αυτό ακριβώς. Τελείωσα τις (ατελείωτες) ασκήσεις που είχα για τη βιολογία και έκανα και τον χρονολογικό πίνακα της ιστορίας. Απλά τώρα βρίσκομαι σε δίλημμα διότι για τις διακοπές δεν έχω άλλες ασκήσεις/ερωτήσεις, αλλά πρέπει να κάνω επανάληψη όλη την ύλη σε όλα τα μαθήματα και δεν ξέρω από που να πρωτοαρχίσω.

Δεν είναι Χριστούγεννα τα φετινά. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγώ δεν άνοιξα βιβλίο, ή, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, σημειώσεις. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Γ*μησέ τα,και εγώ έλεγα ότι θα ξεκινήσω διάβασμα σήμερα και τα παπ*ρια μου ξύνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εμείς που είμαστε Γ λυκείου δεν μπορούμε να μην διαβάσουμε τώρα στις διακοπές. (Γυμνάσιο, Α,Β λυκείου ξεκουραστείτε, φοιτητές γκουχ-γκουχ).
Έφτιαξα πρόγραμμα δουλειάς και ήδη το δουλεύω (ευτυχώς, μάλλον δεν έχω αφήσει κενά). Δεν θα κάνω καθόλου μάθημα μέχρι 10/1, αλλά μου έβαλαν οι καθηγητές μου μπόλικη δουλειά.

Τελείωσα τις (ατελείωτες) ασκήσεις που είχα για τη βιολογία .....
Συγνώμη, νομίζω ότι είσαι θεωρητική, άρα μιλάς για βιολογία γενικής. Πού βρέθηκαν οι ατέλειωτες ασκήσεις για το μάθημα αυτό?

Χρόνια Πολ²ά σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τη μονη επαναληψη που θα κανω μεσα στα χριστουγεννα θα ειναι μονο για τα αγγλικα.
Στα μαθηματα της σχολης δεν με φοβαμαι,παρακολουθω καθε μερα τις διαλεξεις και κοιταζω να μην χασω μαθημα,οποτε τα περισσοτερα να θυμαμαι απο τις παραδοσεις.
Σκοπευω να αρχισω επαναληψη για την εξεταστικη απο Γεναρη,10 μερες πριν την εναρξη της,ειναι υπεραρκετες για μενα.
Μου εχω δωσει ρεπο για 4-5 μερες,να ξεκουραστω λιγο και υστερα θα ξεκινησω με περισσοτερη ορεξη διαβασμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και την στήριξή μου, Ρεβέκκα. Κι εγώ παραμονή και ανήμερα Χριστουγέννων εργασίες κάνω, δεν καταλαβαίνω από διακοπές. :giveup:

Αυτό ακριβώς. Τελείωσα τις (ατελείωτες) ασκήσεις που είχα για τη βιολογία και έκανα και τον χρονολογικό πίνακα της ιστορίας. Απλά τώρα βρίσκομαι σε δίλημμα διότι για τις διακοπές δεν έχω άλλες ασκήσεις/ερωτήσεις, αλλά πρέπει να κάνω επανάληψη όλη την ύλη σε όλα τα μαθήματα και δεν ξέρω από που να πρωτοαρχίσω.

Δεν είναι Χριστούγεννα τα φετινά. :hypno:

Παιδιά να κάνουμε σύλλογο!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Συγνώμη, νομίζω ότι είσαι θεωρητική, άρα μιλάς για βιολογία γενικής. Πού βρέθηκαν οι ατέλειωτες ασκήσεις για το μάθημα αυτό?

Στην ανοσοβιολογική απόκριση πραγματευόμαστε διαγράμματα και στη ροή της ενέργειας υπάρχουν κανονικές ασκήσεις, διαφόρων ειδών. Και ακριβώς επειδή είμαστε θεωρητικη μας έχει βάλει πολλές για εξάσκηση. Μπορεί να είναι εύκολες για κάποιον που γενικά έχει ασχοληθεί με τα μαθηματικά, αλλά θέλουν δουλειά για τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top