Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
δεν εχω διαβασει τι λενε οι υπολυποι..παντως οπως εχω ξανααναφερει αλλο σωμα εγω αλλο εσυ αλλο ο παρααλλος...σωματικα λοιπον ειναι αναλογα το σωμα....τωρα πνευματικα...παει με τν πσυχωλογια του ατομου και πως νιω8ει....δλδ μπορει να εισαι 30 και να μν νιωθεισ ετοιμοσ και να εισαι 14 και να νιω8εισ...αυτο παει στον κα8ενα...

πχ για καποιουσ πρωωρο ειναι στα 18 και για καποιουσ στα 12 παει αναλογα τον αν8ρωπο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω την γνώμη σας!! είμαι 14 ετών… έχω μια πολύ καλή σχέση με έναν 17χρονό εδώ και 8 μήνες.. νιώθω πανέτοιμη να προχωρήσω μαζί του!! Δεν με έχει πιέσει ποτέ και φυσικά συμφωνεί για τη χρήση του προφυλακτικού! Δε θα το κάνω για μαγκιά ή για κάτι τέτοιο! Είναι πολύ κακό που νιώθω έτοιμη από αυτή την ηλικία?...=/

Όχι, αλίμονο, δεν είναι κακό και να μη νιώθεις άσχημα γι' αυτό :). Κάνε ό,τι αισθάνεσαι, προσεκτικά μη μας μείνει κανά παιδάκι αμανάτι (όπως είπες κι εσύ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalia...

Νεοφερμένος

Η Natalia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω την γνώμη σας!! είμαι 14 ετών… έχω μια πολύ καλή σχέση με έναν 17χρονό εδώ και 8 μήνες.. νιώθω πανέτοιμη να προχωρήσω μαζί του!! Δεν με έχει πιέσει ποτέ και φυσικά συμφωνεί για τη χρήση του προφυλακτικού! Δε θα το κάνω για μαγκιά ή για κάτι τέτοιο! Είναι πολύ κακό που νιώθω έτοιμη από αυτή την ηλικία?...=/


Κοιτα, προσωπικα πιστευω οτι να κανεις σεξ στην ηλικια των δεκατεσσαρων ειναι εντελως ανουσιο(Χωρισ παρεξηγηση)!Δεν 8α σου πω αν νιωθεισ ετοιμη η οχι ουτε αν ειναι σωστο η λαθος.Το θεμα ειναι πως σε αυτην την ηλικια δεν εχεις συνειδηση των πραξεων σου και των συνεπειων τους.εμενα πχ,παρολο που ειχα αγορια,δεν μου ειχε περασει ουτε μια φορα αυτο απο το μυαλο...δεν το ηθελα και δεν μου εβγαινε κιολλας!Ασε που αν αποφασισεισ να κανεισ κατι τετοιο πρεπει να 3ερεισ οτι αρργοτερα το ατομο που θα εχεισ επιλεξει μπορει να αποδειχ8ει μεγασ μαλακς...επισησ μπορει να μαθευτει σε ΟΛΟ το σχολειο...(και να 3ερεις καποιοι αν8ρωποι ειναι πολυ σκληρη και θα σε κρινουν)Ιδιως αμα μενεις εσ μικρη "γειτονια" αστα να πανε!Σου μιλαω απο προσωπικεσ εμπειριεσ...ποσες φορες εχουν γινει αυτα στο σχολειο μου ουυυ!Τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι οταν εισαι μικρος αλλαζεισ γνωμες και αποψεισ πολυ γρηγορα!Εγω μεσα σε 2 χρονια εχω αλλα3ει παρα πολυ και συνεχιζω φυσικα...Αλλα οσο θυμαμαι καποια πραγματα και επιλογεσ που εκανα στα δεκατεσσερα,ακομα και τα ατομα που εκανα παρεα!Δηλαδη ακομα αππορω πωσ εκανα παρεα με τετοια παρακμη!Οποτε σκεψου το καλα και αποφασισε...ο καθενασ ειναι θπευθυνοσ για τισ πρα3εις του...!:no1:Παντωσ οτι και να επιλε3εισ σοθ ευχομαι να ειναι αυτο που πραγματικα 8εσ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Κοιτα, προσωπικα πιστευω οτι να κανεις σεξ στην ηλικια των δεκατεσσαρων ειναι εντελως ανουσιο(Χωρισ παρεξηγηση)!Δεν 8α σου πω αν νιωθεισ ετοιμη η οχι ουτε αν ειναι σωστο η λαθος.Το θεμα ειναι πως σε αυτην την ηλικια δεν εχεις συνειδηση των πραξεων σου και των συνεπειων τους.εμενα πχ,παρολο που ειχα αγορια,δεν μου ειχε περασει ουτε μια φορα αυτο απο το μυαλο...δεν το ηθελα και δεν μου εβγαινε κιολλας!Ασε που αν αποφασισεισ να κανεισ κατι τετοιο πρεπει να 3ερεισ οτι αρργοτερα το ατομο που θα εχεισ επιλεξει μπορει να αποδειχ8ει μεγασ μαλακς...επισησ μπορει να μαθευτει σε ΟΛΟ το σχολειο...(και να 3ερεις καποιοι αν8ρωποι ειναι πολυ σκληρη και θα σε κρινουν)Ιδιως αμα μενεις εσ μικρη "γειτονια" αστα να πανε!Σου μιλαω απο προσωπικεσ εμπειριεσ...ποσες φορες εχουν γινει αυτα στο σχολειο μου ουυυ!Τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι οταν εισαι μικρος αλλαζεισ γνωμες και αποψεισ πολυ γρηγορα!Εγω μεσα σε 2 χρονια εχω αλλα3ει παρα πολυ και συνεχιζω φυσικα...Αλλα οσο θυμαμαι καποια πραγματα και επιλογεσ που εκανα στα δεκατεσσερα,ακομα και τα ατομα που εκανα παρεα!Δηλαδη ακομα αππορω πωσ εκανα παρεα με τετοια παρακμη!Οποτε σκεψου το καλα και αποφασισε...ο καθενασ ειναι θπευθυνοσ για τισ πρα3εις του...!:no1:Παντωσ οτι και να επιλε3εισ σοθ ευχομαι να ειναι αυτο που πραγματικα 8εσ!:)

ΝΑ ΤΑΝΕ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ, ΝΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τι λες μωρέ πάλι, μια χαρά τα λέει η κοπέλα και δεν φαίνεται πουθενά η παραμικρή ένδειξη ζήλειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
για να νιωθει ετοιμη σημαινει οτι εμπιστευεται απολυτα το ατομο με το οποιο αποφασισε να το κανει οποτε αναιρουνται σε καποιο βαθμο αυτα που ειπε η Natalia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τι είπε ρε πάλι ο Μάρλον Μπράντο της εποχής του. Χαίρε Πάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ΝΑ ΤΑΝΕ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ, ΝΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ


ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ! ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ! ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalia...

Νεοφερμένος

Η Natalia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΝΑ ΤΑΝΕ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ, ΝΑ ΓΕΜΙΖΕ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ


Ναι ναι εχεις δικιο ΖΗΛΕΥΩ!!...Πως δεν το ειχα καταλαβει τοσο καιρο?
Κοιτα εγω απλα ειπα την γνωμη μου...
Δεν λεω οτι αμα κανεισ σεξ σε αυτην την ηλικια ειναι ΚΑΤΑΣΡΟΦΙΚΟ απλα λεω πως τισ περισσοτερες φορες καταληγει ασχημα...απο προσωπικες εμπειριες και απ' οσα ξερω...
Ετσι κι αλλιως δεν πιστευω οτι η πρωτη σου φορα καθοριζει ή επηρεαζει και την υπολοιπη ζωη σου,οπωσ λενε μερικοι.Απλα καλο ειναι να σκεφτεισ καποια πραγματα πριν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μια χαρά κάνει η Ναταλια κ εκφράζει τις απόψεις τις που έχουν κ μια βάση...Τώρα για τα όσα λέχθηκαν θα συμφωνήσω με το σχόλιο του Θέμη κ απλά ακόμα ψάχνω να βρω τους λόγους για να ζηλέψει η κοπέλα...Ήμαρτον κύριε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τι πάει να πεί είναι καλο?
Βασικά το λέει η λέξη:πρόωρο δηλαδή πριν την ωρα του.
Καλύτερα να μη βιαζόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ! ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!
:lol::lol::lol:
_____________________________________________

Natalia... , συμφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ! ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!

αχαχαχαχαχαχ χρονια να το ακούσω..!!!!! :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

ELiN

Νεοφερμένος

Η helena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το ότι μου λέει την γνώμη της είναι καλό και δε σημαίνει ότι ζηλεύει!!! Σʼ ευχαριστώ πάντως!! Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Το ότι μου λέει την γνώμη της είναι καλό και δε σημαίνει ότι ζηλεύει!!! Σʼ ευχαριστώ πάντως!! Εγώ δε βιάζομαι να προχωρήσω..! και πράγματι καταλαβαίνω και από μόνη μου ότι αλλάζω εύκολα γνώμη σε όλα τα θέματα! Αν και νιώθω έτοιμη εδώ και αρκετούς μήνες αλλά Μάλλον απʼ ό,τι κατάλαβα
θα είναι καλύτερο να περιμένω κι άλλο!! Όσο για το σχολείο άστα!!!! Ξέρω πολλές που κάνει σεξ από τα 12!! Αλλά σαν να μη τους φτάνει αυτό καπνίζουν κιόλας! Ε και έχουν γίνει βούκινο!!

Βασικά καλό θα είναι να περιμένεις πολύ ακόμα! Είναι πολύ νωρίς από τα 14!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλό θα είναι επίσης να μη γράφεις με ροζ γράμματα γιατί δεν φαίνονται καλά στο γκρι φόντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top