Πρόγραμμα "Οι νέοι γνωρίζουν την Ευρώπη"

sofaki_cur

Νεοφερμένος

Η sofaki_cur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημερα! Ειχα δηλωσει συμμετοχη για το συγκεκριμενο προγραμμα της γραμματειας νεας γενιας αλλα δεν εχουμε ακουσει κατι σχετικα με το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα της κληρωσης, για το ποιοι θα συμμετεχουν κλπ.. Μηπως γνωριζει κανενας κατι?? Ευχαριστωωωω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Απο περυσι που ειχα παει εγω,μεχρι τις 6 αυγουστου ειχαν στειλει τις επιστολες απο τη Γενικη Γραμματεια Νεας Γενιας για να κανουμε τα χαρτια μας,ωστε να γινουν κρατησεις ξενοδοχειων και αεροπορικων εισιτηριων.Επειδη και φετος ειναι οι ιδιες ημερομηνιες,μαλλον δε σε πηραν!Παντως για να πας σε αυτο το προγραμμα θελει πολυ υψηλη βαθμολογια(περυσι οσοι ηταν,εκτος απο εναν ειχαν 19,9-19,8 ΓΜΟ απο τη Θεσσαλονικη και τους ομορους νομους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ναι κ εμενα π ειχα παει μ ειχαν ενημερωσει απο νωρις γ τ αν θελω ν συμμετεχω κ ειχε γινει κληρωση μ εναν αλλο π εναν αλλο π ειχαμε ισοβαθμισει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
απορια¨πως συμμετέχεις σ αυτο το προγραμμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οσοι εχουν βγαλει πανω απο 18,1 στη Β' λυκειου,το σχολειο τους στελνει τα ονοματα τους στο γραφειο της Δευτεροβαθμιας Εκπαιδευσης.Εκει αν ειναι ο μεγαλυτερος(ή ενας απο τους μεγαλυτερους αν εισαι σε μεγαλο νομο οπως Θεσσαλονικης) γινεται η επιλογη των ατομων με τους μεγαλυτερους βαθμους και σε ορισμενες περιπτωσεις γινεται και κληρωση για τους ισοβαθμουντες.Επιλεγεται μια ευρωπαικη πρωτευουσα απο τις 5-6 που εχουν ανακοινωθει,την οποια και επισκεπτονται 60 μαθητες(συνηθως απο μια καθορισμενη γεωγραφικη περιοχη).Συνολικα ειναι 300 απο ολη την Ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
γνωριζετε ποτε θα ανακοινωθουν τα ατομα που θα πανε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οι ιδιοι πρεπει ηδη να το ξερουν εδω και κανα 2 βδομαδες!:)Αν κρινω απο τις περσινες ειδοποιησεις που μας εκαναν δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Το ξέρουν! Μια φίλη μου θα πάει και την πήραν τηλέφωνο!!! Κανας άλλος;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
και εγώ θα πάω.μου έστειλαν μια δήλωση να συμπληρώσω.1-11 νοεμβρίου ειναι.θα πάει κανένας άλλος από εδώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αποκλειεται να ειναι τοσο αργα.Για φετος ειχαν 28 Σεπτεμβριου αν θυμαμαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μα μου έστειλαν χαρτί!που γράφει οτι έβγαλα τον μεγαλύτερο βαθμό στο νομό bla bla bla.....και ότι η ΓΓΝΓ διοργανώνει πενθήμερη εκδρομή σε πέντε ευρωπαικές πρωτεύουσες.Λέει ακόμη ότι είναι για τις 1-5 νοεμβρίου(μπερδεύτικα πριν κ εβαλα 11)κ να στείλω τη δήλωση στη ΓΓΝΓ μέχρι τισ 19 σεπτεμβριού.στάνταρ τοτε είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οκ,τοτε!Επειδη εγραψες μεχρι στις 11,ενω το προγραμμα ειναι πενθημερο καταλαβα πως εννοεις αλλο πραγμα!Καλα να περασεις!Ειναι αξεχαστη εμπειρια!Παντως,ειναι μεγαλη βλακεια που το κανουν τοσο αργα...Το καλυτερο θα ηταν μετα την ανακοινωση των βασεων(αφου δηλαδη τελειωνεις το λυκειο) καθως δεν εχεις πλεον αγχος για τιποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Συμφωνώ!!! Πέρυσι θυμάμαι πέρα από ένα δεδομένο άγχος που εμπόδιζε την πλήρη καλοπέραση, πολλά παιδιά δεν πήγαν φοβούμενοι μη μείνουν πίσω στα μαθήματα(ξέρεις η αίσθηση εγώ γλεντάω και οι άλλοι διαβάζουν..). Πάντως, εμένα σε καλό μου βγήκε, γνώρισα καινούριες παρέες και φυσικά γνώρισα το Λονδίνο. Συνιστώ ανεπιφύλακτα στην ενδιαφερόμενη να πάει και να κλείσει τα αυτιά της στις σειρήνες της επικινδυνολογίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Και εγώ θα πάω σ' αυτό το πρόγραμμα!!!:jumpy: Είμαι απο Σέρρες. Δηλαδή παίρνουν 1 από κάθε νομό και αν είναι μεγάλος περισσότερους; Ποιος άλλος θα πάει;:thanks:

Πότε θα ξέρουμε σε ποια πόλη θα πάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οταν σας ενημερωσουν.Δε θυμαμαι πως επιλεγουν ατομα για καθε νομο,αλλα ο αριθμος ειναι προκαθορισμενος για καθε νομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angeliki sp

Νεοφερμένος

Η angeliki sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μήπωσ θυμάσαι πότε περίπου ενημερώνουν?Γιατι με εχει πιάσει ένα αγχος:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μήπωσ θυμάσαι πότε περίπου ενημερώνουν?Γιατι με εχει πιάσει ένα αγχος:-P
Για την πόλη στην οποία θα πάτε?μην αγχώνεσαι εμένα με είχαν ειδοποιήσει πολυ αργά,καμια 10αρια μέρες πριν την εκδρομή,μπορεί κ λιγότερο.καλά να περάσεις,είναι αξέχαστη εμπειρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top