Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,552 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 386 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
avast!
6
25,00%
AVG Anti-Virus
2
8,33%
Avira
1
4,17%
BitDefender
3
12,50%
ClamAV / ClamWin
0
0%
Microsoft Security Essentials
0
0%
Kaspersky
0
0%
ESET
6
25,00%
Norton
1
4,17%
Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)
1
4,17%
Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)
4
16,67%

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:33, 22-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Είναι, αλλά και το Panda είναι επαρκές.
Το Panda το είχα 1 χρόνο και μπορώ να πω πως δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένη και ειναι και κάπως βαρύ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 14:56, 22-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Το Panda το είχα 1 χρόνο και μπορώ να πω πως δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένη και ειναι και κάπως βαρύ
Συμφωνώ, για αυτό προτιμώ NOD 32 και Kaspersky. Για να είμαι ακριβέστερος, η κατάταξή μου είναι:

1. NOD 32
2. Kaspersky
3. Panda
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 15:20, 22-07-08:

Και εμένα τον Αύγουστο λήγει το Panda και θα εγκαταστήσω Nod.Δεν ήταν κακό στην ανίχνευση ιών αλλά βαρύ...
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 12:10, 23-07-08:

Εγώ χρησιμοποιώ στον ένα Η/Υ Panda και στον άλλο NOD32. Στο panda αυτό που με ενοχλεί είναι ότι κάνει ό,τι θέλει μερικές φορές και τραβάει πολύ από τους πόρους συστήματος όταν παίρνει ενημερώσεις. Λέω να βάλω παντού nod αλλά ποιό, το ελεύθερο που κατεβάζεις ή το πλήρες που υπάρχει στην αγορά? Ξέρει κάποιος τί παραπάνω έχει και αν αξίζει τον κόπο?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,936 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:11, 23-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από DreamsRevenge
Λέω να βάλω παντού nod αλλά ποιό, το ελεύθερο που κατεβάζεις ή το πλήρες που υπάρχει στην αγορά? Ξέρει κάποιος τί παραπάνω έχει και αν αξίζει τον κόπο?
Δεν υπάρχει δωρέαν nod32 ...

Αν εννοείς το παράνομα δωρεάν, δεν αξίζει να ασχοληθεί. Η σουίτα που περιέχει και άλλο "εργαλία" κοστίζει μόνο 30-40 ευρώ και είναι για 3 υπολογιστές.
Παράθεση

Ρεγγίνα (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Ρεγγίνα έγραψε: στις 23:10, 23-07-08:

Ήθελα να βάλω Nod, αλλά στα βρωμοmultirama (ουστ 666) που πήγα, μου είπαν να πάρω το panda. Το προωθούσαν ΤΟΣΟ πολύ, που τσαντίστηκα και τελικά έβαλα avg.
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 19:40, 24-07-08:

Έχω δοκιμάσει όλα τα free και κατέληξα στο avast!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 17:02, 25-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Δεν υπάρχει δωρέαν nod32 ...

Αν εννοείς το παράνομα δωρεάν, δεν αξίζει να ασχοληθεί. Η σουίτα που περιέχει και άλλο "εργαλία" κοστίζει μόνο 30-40 ευρώ και είναι για 3 υπολογιστές.
Σ' ευχαριστώ,
Αυτό για τις 3 άδειες δεν το ήξερα κι ούτε είχα διαβάσει καλά το κουτί, βολευει.

...και αν δεν κάνω κατάχρηση...

ξέρεις (όχι από βέσπα) αλλά από vista?

έχω χάσει την εργαλειοθήκη της γλώσσας , δεν αλλάζει γλώσσες και έχω απελπιστεί
Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,558 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 17:23, 25-07-08:

ant-i-virus, ant-i-toxic 3.1.

Baygon και καθάρισες.

Χρησιμοποιώ free edition AVG. Βαριέμαι να αγοράσω αντιικό πρόγραμμα (αν και θα έπρεπε). Δε μοιάζω και πολύ στα μυρμήγκια στο θέμα πρόληψης κινδύνου σχετικά με το λαπτοπίδι.
Παράθεση

Tuppence

Νεοφερμένος

H Tuppence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αεροσυνοδός . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Tuppence έγραψε: στις 23:00, 27-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Έχω δοκιμάσει όλα τα free και κατέληξα στο avast!
Το ίδιο...μέχρι στιγμής, μ' έχει βγάλει ασπροπρόσωπη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 27-07-08 στις 23:12. Αιτία: διόρθωση quote tag
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:42, 29-07-08:

ρε παιδια, κανενα καλο free υπαρχει, εκτος απο το avg; Γιατι μου φαινετε τελικα οπιο και αν βαλω για μοστρα θα το βαλω μονο...
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 12:35, 29-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ρε παιδια, κανενα καλο free υπαρχει, εκτος απο το avg; Γιατι μου φαινετε τελικα οπιο και αν βαλω για μοστρα θα το βαλω μονο...
Avast! ΛΕΜΕ.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:59, 29-07-08:

Μόλις έκανα format στον υπολογιστή μου και έβαλα το NOD32. Θα δούμε πώς θα πάει... Προς το παρόν καλό φαίνεται πάντως
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:04, 29-07-08:

Και το BitDefender ειναι καλο, θεωρειται ισως οριακα καλυτερο απο τα αλλα 2 καλα (NOD32 , Kaspersky) της τριαδας του "βαθρου". Εχω βαλει NOD32 προς το παρον.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 18:24, 29-07-08:

avast
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:29, 29-07-08:

Αυτο εβαλα αλλα μου φαινετε λιγο περιεργο... Τεσπα... θα δειξει..
Παράθεση

rose25 (Φαίη)

Νεοφερμένος

H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H rose25 Smile and everything is going to be ok!! έγραψε: στις 02:11, 30-07-08:

Χρησιμοποιώ το AVG Free. Αλλά έχω την εντύπωση οτι δεν κάνει τόσο καλή δουλειά. Μήπως ξέρετε κανένα άλλο που να είναι δωρεάν και καλό;

Υ.Γ. Το λειτουργικό μου είναι Windows Vista Home Premium.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,936 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:38, 30-07-08:

Δωρεάν; Avast
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε: στις 17:08, 10-08-08:

Από όλα αυτά τα Anti-Virus ποια είναι δωρεάν; Και είναι καλό να έχουμε παραπάνω από ένα anti-virus στο pc?
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

O Tsipouro έγραψε: στις 18:28, 10-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από SeCra_0.1
Από όλα αυτά τα Anti-Virus ποια είναι δωρεάν; Και είναι καλό να έχουμε παραπάνω από ένα anti-virus στο pc?
Είναι καλό να έχεις πάνω από ένα antivirus στο pc, δεν είναι καλό να τα έχεις όλα να φορτώνονται στην έναρξη γιατί τρώνε πολύ χώρο στη μνήμη και καθυστερούν πολύ το φόρτωμα των windows κάτα την εκκίνηση. Θα κρατήσεις το ένα και θα απενεργοποιήσεις το φόρτωμα των υπόλοιπων κατά την εκκίνηση από το msconfig (το τρέχεις από την εκτέλεση ή μπορείς να εγκατασταστήσεις το πρόγραμμα tweakXPpro αν έχεις winXP και να δημιουργήσεις με αυτό εικονίδιο στο desktop σου). Από όσα είναι στο poll, ότι υπάρχουν δωρεάν εκδόσεις του AVG, αλλά με περιορισμένες δυνατότητες σε σχέση με τις αντίστοιχες εκδόσεις που πωλούνται.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενική συζήτηση για τις παρελάσεις - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-14 στις 02:47.
    • Γενική συζήτηση για την κρίση - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 261 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-12 στις 14:20.
    • Γενική συζήτηση για τα domains - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-11 στις 21:41.
    • [Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση - Από GanGeD
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-10 στις 16:24.
    • Γενική συζήτηση για το Linux - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-10-09 στις 01:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα