Κάθε πότε κάνετε format στον υπολογιστή σας;

Καθε ποτε κανετε format στον υπολογιστη σας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ΠΟΤΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
++++1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveBB

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επελεξα το πρωτο, προ περσυ ειχα κανει τουλαχιστον 4-5 format στο Win Xp pc μου, οχι γι καποιο προβλημα για αλλους λογους λες και ηταν hobby :lol:.Φετος εχω κανει μονο 1, λογο μυνηματων για πειρατικα windows οποτε αναγκαστηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνω ανασυγκρότηση και εκκαθάριση δίσκου πιάνεται?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
60 για το φορμάτ, άλλα 130 για τον χαλασμένο σκληρό ο οποίος χάλασε κατά την μεταφορά και ο νέος 120άρης κάνει 110ευρό. Τελικά του ον άφησα, άλλαξε σκληρό, μου έκλεψε τον παλιό και μου έβαλε έναν 80άρη, που έκανε 60ευρό. ΚΑι ακόμα περιμένει τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveBB

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
60 για το φορμάτ, άλλα 130 για τον χαλασμένο σκληρό ο οποίος χάλασε κατά την μεταφορά και ο νέος 120άρης κάνει 110ευρό. Τελικά του ον άφησα, άλλαξε σκληρό, μου έκλεψε τον παλιό και μου έβαλε έναν 80άρη, που έκανε 60ευρό. ΚΑι ακόμα περιμένει τα λεφτά.

Damn!!!120 gb σκληρος δισκος με 100 ευρω...χμμ ενδιαφερον, το λιγοτερο που μπορω να πω ειναι να αλλαξεις καταστημα για επισκευες στον υπολογιστη σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ένα έχουμε, αλλά δεν πρόκειται να ξαναπάω. Ήμουνα μικρός και άμαθος:P
Τώρα ότι χρειάζομαι το κάνω και μόνος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
νομιζω οτι δεν ειναι αναγκη παντα να γινεται format στο δισκο. πολλες φορες αρκει να σβησεις τα προγραματα πουδε σου χρειαζονται και τρωνε πολυ χορο ή αυτα που τον καθυστερουνε και αν καποιος ξερει κατι τις παραπανω νομιζω οτι μια εγγεθαριση των temp κανει αρκετα γρηγορο τον υπολογιστη

Υ.Γ. αυτα ειναι κατι λιγα που λεει συχνα πυκνα οπατερας μου οταν παλευει να κανει πιο γρηγορο καποιο υπολογιστη που παει σαν σαλιγγαρι (ΗΜΜΥ στο επαγγελμα ,για να μη λετε τπτ οτι ειναι ασχετος,εγω μποει να μη τα μεταφερω σωστα βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rian

Νεοφερμένος

Ο rian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η ερώτηση αυτή δεν έχει κάποια συγκεκριμένη απάντηση. Format κάνει κανένας όταν ο υπολογιστής σου είναι σε άθλια κατάσταση, αν είσαι και λίγο άσχετος του θέματος και ο υπολογιστής καταστρέφετε λόγο κακής χρήσης τότε μπορεί να κάνεις και κάθε μέρα, υπό άλλες συνθήκες όμως μπορεί να μην χρειαστεί να κάνεις και ποτέ...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μονο οταν εχει καποιο προβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

palios_mathitis

Νεοφερμένος

Ο palios_mathitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Από τότε που έβαλα ubuntu δεν ξαναέκανα...δηλαδή εδώ και 1,5 χρόνο.....χρησιμοποιώ βέβαια και τα windows αλλά φροντίζω να μην το γεμίζω με σαβούρα...να κανω συντηρηση του συστήματος και είμαι κομπλέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ κάνω κάθε εξάμηνο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ποτέ:D
Το μόνο format που έχω κάνει, ήταν όταν άλλαξα απο windows σε linux.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τα ξύλωσες τελείως τα windows;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Στην αρχη τα χα αφησει σε ενα partition αλλα επειδη μου ταν αχρηστα τα εβγαλα κ εβαλα αλλη έκδοση linux:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fastar

Νεοφερμένος

Ο Fastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η ερωτηση ειναι σαφεστατη! Ποσο συχνα κανετε αυτη τη διαδικασια στον υπολογιστη σας;


Εμενα ο υπολογιστης μου μετραει 4,5 χρονια ζωης χωρις ποτε να κανω format! :P Το θεμα ειναι οτι τον τελευταιο καιρο εχει γινει απελπιστικα αργος και πρεπει να κανω καποια στιγμη. Εχω αρκετα αρχεια και προγραμματα που δεν θελω να τα χασω κι ετσι το σκεφτομαι... :hmm:


Αμα θες φιλε μου μπορεις να δημιουργήσεις backups δηλαδη να τα γραψεις σε cd:no1::no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγω κανω καθε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τι ειναι το format?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η διαδικασία δημιουργίας συστήματος αρχείων στον σκληρό δίσκο. Χρησιμοποιείται κυρίως για την παρενέργειά της, η οποία είναι οτι σβήνονται όλα τα αρχεία. Χρησιμοποιείται επίσης ως έκφραση για την επανεγκατάσταση του λειτουργικού συστήματος γιατί αυτή συνήθως περιλαμβάνει και τη διαμόρφωση του δίσκου.
Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top