Αυτό το internet είναι πολύ προβληματικό!

EFNY

Νεοφερμένος

Η EFNY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ έχω Conn-X και όταν πέρνουν τηλ ή πέρνουμε αποσυνδέεται! μερικές φορές γίνεται να ξαναμπείς ενώ μιλάς στο τηλ και άλλες όχι

αυτο που ειπαν και τα παιδια πιο πανω...και εγω το ιδιο προβλημα ειχα
εβαλα τα φιλτρα και ολα οκ...
αλλα μου το εκανε, και ακομα δηλαδη το κανει, οταν μπαινω στο 'limewire''
κοβεται και ξανα η συνδεση απο την αρχη...σαν να κανεις ON -OFF το modem
ξερει κανεις γτ γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μήπως (λέω μήπως, μη με φάτε, μπορεί να είναι ανοησία αυτό που λέω) φταίνε οι ρυθμίσεις του firewall;

Anyway, η ταχύτητα σύνδεσής μου είναι πολύ αργή τα βράδια, μάλλον λόγω υπερφόρτωσης του δικτύου. Μήπως μπορώ να κάνω κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Προσευχές για τον ΟΤΕ μπας και αναβαθμίσει το δίκτυο του :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
:papas::papas::papas:

Μιας και το φέρνει η κουβέντα:

Παλιά έκανα συχνά restart το modem και για να δουλέψει το Internet έπρεπε να επανεκκινήσω και τον υπολογιστή. Τελευταία το θυμήθηκα πάλι, λόγω προβλημάτων σύνδεσης. Μήπως ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παλιά έκανα συχνά restart το modem και για να δουλέψει το Internet έπρεπε να επανεκκινήσω και τον υπολογιστή. Τελευταία το θυμήθηκα πάλι, λόγω προβλημάτων σύνδεσης. Μήπως ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω;
Μηπως μετα την επανεκκινηση του modem ο υπολογιστης δεν το αναγνωριζει; Με usb το συνδεεις στον υπολογιστη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το δικο μ να δειτε τι κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι, με LAN το συνδέω, αλλά και USB να έχει, τα ίδια κάνει:(. Είχα ένα modem fritzbox (HOL) και τώρα έχω το BaudTec του ΟΤΕ. Οπότε δε νομίζω να φταίει το modem...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top