Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,657 μηνύματα σε 75,667 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

LG KF600

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

H mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mariiiiiiia* έγραψε: στις 14:28, 30-03-09:

Ενδιαφέρομαι για την αγορά αυτού του κινητού... Κοιτάζοντας τα χαρακτηριστικά του είδα ότι έχει όλα όσα χρειάζομαι. Αν το έχει κάποιος -ή έστω αν γνωρίζει πληροφορίες ας τις παραθέσει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:44, 30-03-09:

μακριάαααα έχω το kf750 και πραγματικά έχω σκυλομετανιώσει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 15:11, 30-03-09:

http://www.myphone.gr/devices/review-92.html

(αυτό βρήκα, είπα να το βάλω, μήπως θέλει και κανένας άλλος να δει)
Παράθεση

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

H mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mariiiiiiia* έγραψε: στις 15:20, 30-03-09:

@ Iliaso: Τι ακριβώς εννοείς; Είχες προβλήματα;
@ Χριστιάννα: Σε ευχαριστώ πολύ για το link αν και το είχα ήδη βρεί κι εγώ. Στο "my phone" παρουσιάζεται αρκετά καλό και "ελκυστικό"! Θα προτιμούσα όμως να γράψει κάποιος την προσωπική του εμπειρία...
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 15:23, 30-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από mariiiiiiia*
@ Χριστιάννα: Σε ευχαριστώ πολύ για το link αν και το είχα ήδη βρεί κι εγώ. Στο "my phone" παρουσιάζεται αρκετά καλό και "ελκυστικό"! Θα προτιμούσα όμως να γράψει κάποιος την προσωπική του εμπειρία...
Επειδή είχα κι εγώ lg (όχι αυτό το μοντέλο), στα 2 χρόνια, μετά από όχι και την μεγαλύτερη προσοχή βέβαια, χάλασε. Από το πρώτο εξάμηνο παρουσίασε πρόβλημα στην μπαταρία. Όλοι οι υπάλληλοι στα μαγαζιά μου λένε να μην ξαναπάρω lg

(άτομο που δίνει τρελή έμφαση στο design εδώ.)
Παράθεση

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

H mariiiiiiia* έγραψε: στις 15:31, 30-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Επειδή είχα κι εγώ lg (όχι αυτό το μοντέλο), στα 2 χρόνια, μετά από όχι και την μεγαλύτερη προσοχή βέβαια, χάλασε. Από το πρώτο εξάμηνο παρουσίασε πρόβλημα στην μπαταρία. Όλοι οι υπάλληλοι στα μαγαζιά μου λένε να μην ξαναπάρω lg

(άτομο που δίνει τρελή έμφαση στο design εδώ.)
Απογοητεύτηκα... Τελικά ό,τι είναι όμορφο εξωτερικά...
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 19:41, 31-03-09:

το οτι του βαζει 6/10 δεν το λες και τοσο καλο...
κατα τα αλλα σε αυτα τα λεφτα καλυτερα παρε κατι σε se η nokia
Παράθεση

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

H mariiiiiiia* έγραψε: στις 12:50, 01-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από madster95
το οτι του βαζει 6/10 δεν το λες και τοσο καλο...
κατα τα αλλα σε αυτα τα λεφτα καλυτερα παρε κατι σε se η nokia
Τελικά πήρα το se w910. Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν!
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O madster95 έγραψε: στις 15:28, 01-04-09:

Τελικά πήρα το se w910. Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν!
καλη επιλογη!:no1:
και εννοειται πολυ καλυτερο απο το lg με την ημερομηνια ληξης
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O _____KRS_____ έγραψε: στις 20:31, 01-04-09:

Θα έλεγα οτι στο σημείο που έχει φτάσει η τεχνολογία σήμερα όλα τα κινητά είναι το ίδιο...
Παράθεση

madster95 (Panos)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O madster95 έγραψε: στις 14:12, 04-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από _____KRS_____
Θα έλεγα οτι στο σημείο που έχει φτάσει η τεχνολογία σήμερα όλα τα κινητά είναι το ίδιο...
μην το λες...η ποιοτητα κατασκευης διαφερει...
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O _____KRS_____ έγραψε: στις 16:53, 04-04-09:

Η αναξιόπιστη ποιότητα καλύπτεται με 2ετή εγγύηση....
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 19:47, 06-04-09:

Πάρε 1 iPhone και κάνε τη δουλειά σου για 10 χρόνια.
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O _____KRS_____ έγραψε: στις 09:41, 07-04-09:

Ναι αλλά σε 10 χρόνια το iphone θα είναι σαράβαλο..
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 15:07, 09-04-09:

Το 10 ήταν μεταφορικό.εννοώντας την πολλή καλή ποιότητα των προιόντων της apple.
Παράθεση

_____KRS_____

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O _____KRS_____ έγραψε: στις 22:16, 09-04-09:

Α,ΟΚ..
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 18:02, 13-04-09:

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.001223&ref=pathfinder119.75 ? + 22.75 ? 19% ΦΠΑ = 142.50 ?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος