Κρεμασμενα σκυλια βρεθηκαν στην Κρητη.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΝΤΡΟΠΗ πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
(μην σας πω τρώμε και κανα σκυλάκι νομίζοντας ότι είναι κάτι άλλο...)ΑΗΔΙΑ!!!!

Το λεγα και στη Λουκρητία πριν :fss:

Από τότε που άνοιξε η νέα βρωμικο-καντίνα στη γειτονιά μας (2-3 χρόνια) δεν υπάρχει γατί στην γειτονιά :fss:

Βγήκε βρώμα στη γειτονιά, το ψυλλιάστηκε και ο καντινάς και έβαλε επιγραφή πάνω από την καντίνα που λέει ΚΡΕΑΤΑ ΛΕΒΕΝΤΗΣ :P

Λες και τον πίστεψε κανείς :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ντροπη σε ολους αυτους που βασανιζουν τα ζωα,με οποιο τροπο και αν γινεται αυτο.δυστυχως για ολους αυτους που ξερω να δερνω,ετσι και πετυχω κανενα:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Tωρα τι να πει κανεις?? Θελουμε να λεγομαστε και ανθρωποι... Τα ζωα εχουν κι εκεινα δικαιωμα στη ζωη και καθοτι ειναι ζωντανοι οργανισμοι δεν επιτρεπεται σε κανεναν εξυπνο η δυνατοτερο να ξεσπαει πανω τους!! Ντροπη μας, μονο αυτο εχω να πω... Και μετα κατηγορουμε τα αμερικανακια, που δεν εχουν καταργησει ακομα τη θανατικη ποινη!! Οσο για το βιντεο σου Senorita δεν αντεξα να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Δυστυχώς υπάρχουν δεκάδες τέτοια περιστατικά...Και όχι μόνο με σκυλιά,αλλά και με γελάδια,γουρούνια κλπ που τα τρώμε κιόλας
συγγνώμη δηλαδή εσένα δεν σου αρέσει η μπριζόλα;Εκτός βέβαια αν είσαι χορτοφάγος.Είπαμε τώρα μην κλέμε για τα αρνιά και τα γουρούνια που τα σκοτόνουμε για να τραφούμε...μην φέυγουμε εκτός ορίων.
Η βλακεία είναι που σκοτόνονται ζώα όχι να ικανοποιούν την βασική ανάγκη του ανθρώπου αλλά για να πουλήσουν κάποια από τα μέρη τους ή γενικά να τα εκμεταλευτούν με κάθε τρόπο για να πάρουν μεγάλο ποσό χρημάτων.Δηλ μόνο και μόνο για χρήμα.Επίσης και πάλι δεν χρειάζεται να σκοτόνουμε όλα τα ζώα του πλανήτη για να τα φάμε όπως κάνουν οι Κινέζοι.. :fss:.
ΑΛΛΑ εδώ οι ανθρωοποι σκοτόνουν ανθρώπους για τα λεφτά και μόνο για τα λεφτά.Δεν νοιώθουν ήκτο για την ανθρώπινη ζωή ,στα ζώα θα κολήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ΝΤΡΟΠΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!ΕΙναι δυνατον?Που ζουμε ρε?ΠΟΥ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
καλά ρε τι ακούω δίπλα σας γίνονται αυτά και το μόνο που κάνετε είναι να μπαίνετε και να "διαμαρτυρεστε" στο ιντερνετ ? Αμα ψαξετε να δειτε ποσοι μοιραζουν φολες στην περιοχη σας ....καντε και κατι ελεος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
καλά ρε τι ακούω δίπλα σας γίνονται αυτά και το μόνο που κάνετε είναι να μπαίνετε και να "διαμαρτυρεστε" στο ιντερνετ ? Αμα ψαξετε να δειτε ποσοι μοιραζουν φολες στην περιοχη σας ....καντε και κατι ελεος .
εσυ κανεις κατι για ολα αυτα?ή κρινεις μονο τους αλλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μάνο,όταν γουρούνια τρώνε εντόσθια άλλων ζώων,ζουν μέσα σε σκατά και σε κάτουρα,γελάδια που τρώνε γελάδια,γουρούνια που εκτρέφονται δίπλα σε νεκρά εδώ και μήνες,εσένα σου αρέσει να τρως το κρέας τους;;;Αυτό εννοούσα...Εύκολο να το καταλάβει κανείς...
Γελάδια κρεμασμένα σε δέντρα έχω δει και και...
Δεν χρειάζεται...
Nikos93 στην περιοχή μου δεν υπάρχει τέτοιο θέμα ευτυχώς,αλλά πίστεψε με είναι δύσκολο να ψάχνεις σε ένα δήμο ολόκληρο για κάποιους που πετάνε φόλες για να τις φάνε οι σκύλοι κλπ κλπ
Επίσης και εσύ εδω είσαι...
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ;;;
Που ξέρεις τι κάνουμε εμείς;;;
Και τι ακούς;
Εμάς θα κρίνεις;;;
Γενικώς θα έπρεπε να ήμασταν έξω και να κάναμε διαδηλώσεις και και...
Για τα παιδάκια που φτιάχνουν τις μπλούζες και τα παντελόνια που φοράμε,για τα παιδάκια που μπαλώνουν μπάλες,για τα παιδάκια που δουλεύουν σε ανθρακορυχεία και σε ορυχεία χρυσού,σε χωράφια και και...
Και άλλα πολλά...
Πάρα πολλά...
Αλλά,έτσι είναι ο Νεοέλληνας...Καφεδάκι και όταν γίνονται εκλογές,πάμε παραλία γιατί στέλνουμε μήνυμα στους πολιτικούς...
Χάρη τους έκαναν αυτοί που δεν ψήφισαν...
Και όσοι ψήφισαν,τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ναι εχω κανει αλλα και παλι δεν μπορω να το αποδειξω εντοπισα εναν να βαζει φολες και τον απειλησα . μεχρι τωρα εχει συμμορφωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
καλά ρε τι ακούω δίπλα σας γίνονται αυτά και το μόνο που κάνετε είναι να μπαίνετε και να "διαμαρτυρεστε" στο ιντερνετ ? Αμα ψαξετε να δειτε ποσοι μοιραζουν φολες στην περιοχη σας ....καντε και κατι ελεος .
Εγώ έχω κάνει.Δεν μπορείς να ξέρεις τι έχει κάνει ο καθένας εδώ μέσα.
Λες και μόνο εδώ γίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
λαθος μου που το γενικευσα αλλα παω στοιχημα οτι οι περισσοτεροι αερολογουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια ειλκρινά έχω ανατριχιασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Απο που συμπεραίνεις ότι οι περισσότεροι αερολογούν;
Όχι,εγώ δεν έχω κάνει κάτι για το θέμα,γιατί στην εδώ περιοχή δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο...
Αυτό που έχω κάνει είναι ότι κατήγγειλα ένα μαγαζί που πούλαγε ληγμένα...
Ε,μα ο ηλίθιος...Κρουασάν απο το 2005...Πάλι καλά που το είδα καλά στην συσκευασία...
Και κάτι άλλα...
Δεν είναι λύση αυτή,όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top