Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Όσο απίστευτο και αν ακούγετε πέσρυ στην Αθήνα μόνη χωρίς γονείς...Σα τη ταινία μόνος στο σπίτι..
Όλη μέρα βόλτα για καφέ με φιλές και για ψώνια και το απογευματάκι σπίτι με τον φίλο μου και την παρέα αράζαμε μπροστά στην τηλεόραση :popcorn:ή ακούγαμε μουσικη :whistle::music:μεχρι αργά και ξεσηκώναμε τη γειτονιά....:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kάρπαθος:clapup:
Αν και συχνά γινόμαστε η αιτία της μείωσης του τουρισμού, περνάμε τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία :( )
Μια απ' τα ίδια. Ένα 3ήμερο απάνω στη Σαλονίκη, έχω να θυμάμαι - συγκριτικά με όπου έχω πάει έως τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη λιτή ανακοίνωση της δεσποινίδας! Σαλόνικα for evah! :D



Ειδικά αν έχεις καλή παρέα - γενικότερα αυτό ισχύει στις διακοπές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
και πρέπει να προσθέσω το περισυνό καλοκαίρι με την κοιλιά τούμπανο στο Αγκίστρι με τον Αργύρη και ήρθε και για δύο μέρες το Ντινάκι παρέα μας :D
Αλήθεια; :redface:

Εμένα αυτές οι διακοπές ήταν οι χειρότερές μου, γιατί ήμουν μόνη και ήταν μόνο για 2 μέρες! :P (δλδ ήταν τέλειες όσο είμασταν μαζί, αλλά μισούσα την κοιλιά σου τα βράδια που ήθελες να φύγεις! :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Σέριφος!!!! :D
(κάμπινγκ...)
αλλά περιμένω να δω και πως θα είναι η Μύκονος τώρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Τις καλύτερς διακοπές τις έχω περάσει στην Πάρο.:D:D:D Αλλά και στην Σαντορίνη έχω περάσει ωραία, στην Ζάκυνθο, στο Αγκίστρι δέ έχω περάσει κάτι καλοκαίρια καταπληκτικά.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Η Σαντορίνη είνα απίστευτη. Δεν την χορταίνεις με τίποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τις καλύτερες διακοπές τις έχω περάσει στην Κέρκυρα με φίλους, στη Σαντορίνη που πήγαμε κοριτσοπαρέα μόλις τελειώσαμε τις Πανελλήνιες και σε Λος Άντζελες- Μαιάμι που είχαμε πάει για λίγες μέρες ένα καλοκαίρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κέρκυρα με φίλους, Τουρκία οικογενειακά και το καλύτερο από όλα Νέα Υόρκη με τη σχολή (πιο πολύ εκδρομή βέβαια) πριν από ένα χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! :D (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)

Επίσης απίστευτες στιγμές τρέλας ήταν όταν είχα πάει στο Λονδίνο μόνο και μόνο για να είμαι στο μεγαλύτερο μεταμεσονύχτιο Harry Potter party για το 6ο βιβλίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τις πιο ωραίες διακοπές τις πέρασα φέτος στην Σκιάθο!!! Τέλειο νησί και ακόμα πιο τέλεια παρέα!!! :clapup:

Βεβαια και στην Πάρο είχα περάσει πάρα πολύ ωραία, στις πρώτες διακοπές με τις φίλες μου!!! :D


Tις πιο τρελές και φανταστικές τις πέρασα με την παρέα μου στη Σαντορίνη! :D (Aν και πιστεύω ότι οι φετινές will outwin όλες τις προηγούμενες!)


Να ρωτήσω Angie αν οι φετινές διακοπές ξεπέρασαν τις προηγούμενες ή είναι αυτονόητο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αχ:inlove:
Σαντορίνη:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Νομίζω πως ήταν στη Σύρο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Στο χωριό μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική!! Καλή παρέα να υπάρχει και οπουδήποτε περνάς καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κούβα. Μαγική χώρα. Νησί γεμάτο μυρωδιές, έρωτας... Αχχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κέρκυρα, Κως, Ρόδος, Σαντορίνη, Νάξος.
Τα νησιά που επισκέπτομαι συχνά και όλα μου έχουν αφήσει καλές αναμνήσεις.
Επίσης μερικά Σάββατα στην Ύδρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Στην Βούρμπιανη (Γιάννενα)
Spiti_Xamkos_1_medium.JPG
και
στην Δασιά (Κέρκυρα)
1.jpg
Πριν μερικά χρονάκια που είχα πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top