Δωρεάν πρόγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια είχα μπει μεσω του google σε ενα site οπου γινετε να επεξεργαζεσε τις φοτο .. δηλαδη μπορουσες να αλλαζεις χρωμα μαλλιων , να βαφεις το προσωπο ακομα και να ''βαζεις μεικ καπ '' στις ρυτιδες ( και ετσι φαινοντουσαν οι ανθρωποι στην πικ πιο νέοι :P ) .Ααα κ με την πουδρα μπορουσες να κρυψεις και τα σπυράκια :xixi: . Ειχε πολυ πλάκα ...
Αλλα ξέχασα ρε γμτ το site , και δν θυμαμαι ουτε καν τι ειχα βαλει στη μηχανη αναζητησης :(

Ξέρει κανείς σας κάποιο παρόμοιο site ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
https://www.fotoart.gr/software/imageediting/index.html
για δες εδω..εχει να κατεβασεις διαφορα

δες και αυτο
https://www.flickr.com/

εχω ομως την υποψια οτι ειναι αυτο:
https://www.zoner.com/photo-studio/download-zps10.htm

ελπιζω να βοηθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
www.photobucket.com

Κανεις upload την εικονα και υστερα την επεξεργαζεσαι με τον τροπο που περιεγραψες και συ ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
επισης υπαρχει και το myself που βαφεσαι, αλλαζεις χτενισμα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
https://www.fotoart.gr/software/imageediting/index.html
για δες εδω..εχει να κατεβασεις διαφορα

δες και αυτο
https://www.flickr.com/

εχω ομως την υποψια οτι ειναι αυτο:
https://www.zoner.com/photo-studio/download-zps10.htm

ελπιζω να βοηθησα!


thanks !!:thanks:
ειδικά το ζονερ είναι πολυ καλό ...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
επισης υπαρχει και το myself που βαφεσαι, αλλαζεις χτενισμα κτλ


μήπως μπορείς να μου δωσεις λινκ ???
επειδη τ εψαξα στο γκουκλ κ δν τ βρηκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μήπως μπορείς να μου δωσεις λινκ ???
επειδη τ εψαξα στο γκουκλ κ δν τ βρηκα :(

www.myself.gr αν λεμε το ιδιο..εγω παντως που μπηκα δν βρηκα κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Έχετε κάποιο να μου προτείνετε, που να είναι και απλό στη χρήση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Έχετε κάποιο να μου προτείνετε, που να είναι και απλό στη χρήση?
GIMP μια χαρά είναι και είναι και free:no1:
Βασικά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις?Αν θέλεις μόνο να βάζεις κανα φίλτρο κανα κροπ κλπ έχω να σου προτείνω και ένα πιο απλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Με πρόλαβες άτιμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
+1 για το GIMP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Για επιπεδο photoshop gimp για κατι πιο απλο paint.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
GIMP μια χαρά είναι και είναι και free:no1:
Βασικά τι ακριβώς θέλεις να κάνεις?Αν θέλεις μόνο να βάζεις κανα φίλτρο κανα κροπ κλπ έχω να σου προτείνω και ένα πιο απλό...

Για πες το πιο απλό. Γιατί δεν έχω κάτι υπόψιν, και εγώ το gimp χρησιμοποιώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
και εγώ το GIMP θα έλεγα. Είναι ανοιχτού κώδικα, δωρεάν ,εύκολο και έχει δυνατότητες σαν του photoshop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά εγω χρησιμοποιώ το Gimp εδώ και δύο χρόνια και πραγματικά είναι πολύ καλό πρόγραμμα και με πολλές δυνατότητες.. :yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τι είναι το gimp;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κατέβασε το GIMP 2, απλά ψάξε στο Google "GIMP 2 Download" είναι πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Καλησπερα! Ψαχνω ενα προγραμμα σε στυλ picmonkey.com ή picnik.com(πλεον δεν λειτουργει) τα οποια πλεον ειναι με πληρωμη τα περισσοτερα effects που εχουν.Εν ολιγοις ενα προγραμμα απλο σχετικα,με ιδιες ή κ παραπανω δυνατοτητες απο τα παραπανω αλλα μπορεις να το χειριστεις οσο απλα χειριζεσαι κ αυτες τις ιστοσελιδες που σας ειπα.
Ευχαριστω εκ των προτερων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top