Πρόβλημα με γόνατο

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λοιπον εδω και 1 μηνα το αριστερο γονατο μου κανει κρακ οταν το κουναω. Επιδει ειμαι στη Κω ομως, η μανα μου λεει οτι θα με παει σε γιατρο στη θεσσαλονικη το νοεμβριο γιατι δεν εχει καλους γιατρους εδω...
Εχει τυχει σε κανεναν σας, μηπως εχεται ιδεα τι ειναι? :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, το έχω κι εγώ. Μάλλον άλατα στην επιγονατίδα λόγω έλλειψης γυμναστικής. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μη ζητάς ιατρικές συμβουλές στο internet, πήγαινε σε γιατρό αν σε ενοχλεί.
Και όχι το Νοέμβριο ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
φιλε μου μη το αφησεισ

πανε στο γιατρο

το γονατο ειναι σημαντικο μεροσ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Και μένα πριν 3 χρόνια έκανε κρακ όταν το κούναγα πάνω κάτω,αλλά τώρα δεν κάνει κρακ.Δεν πήγα σε γιατρό,αλλά μάλλον φταίει που κάνω αθλητισμό,ενώ τότε όχι και τόσο.Δεν ξέρω βέβαια πόσο σοβαρό είναι το πρόβλημά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αν δεν σε πονάει, δε βρίσκω λόγο να ανησυχείς

Και σε μένα συμβαίνει συνεχώς αλλά είμαι ποδηλάτισσα οπότε έμαθα να ζω με το κρακ πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
φιλε μου μη το αφησεισ

πανε στο γιατρο

το γονατο ειναι σημαντικο μεροσ.....
Έχεις δίκιο,το γόνατο είναι πολύ σημαντικό.Γι'αυτό καλό είναι να πηγαίνει κανείς σε ειδικό γιατρό,ώστε να δει τι πρόβλημα υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω ειχα παθει αποσπαστικο κνημιαιου κυρτωματος 3 μηνες νοσοκομειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
εγω ειχα παθει αποσπαστικο κνημιαιου κυρτωματος 3 μηνες νοσοκομειο
Πως το έπαθες αυτό ρε μεγάλε;:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν δεν σε πονάει, δε βρίσκω λόγο να ανησυχείς

Και σε μένα συμβαίνει συνεχώς αλλά είμαι ποδηλάτισσα οπότε έμαθα να ζω με το κρακ πλέον

Ο συμτοση!
Και εγω πηρα ενα ιντεαλ crossmo (τελιο ποδηλατο) και το βαζω στην 7 ταχυτητα πισω και 3 μπροστα!
Λες να ζωριζω το γονατο και να το χαμηλωσω?
Αλλα μετα παει πιο αργα το ποδηλατο, και εγω συναγονιζωμαι τα αμαξια στο δρομο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ο συμτοση!
Και εγω πηρα ενα ιντεαλ crossmo (τελιο ποδηλατο) και το βαζω στην 7 ταχυτητα πισω και 3 μπροστα!
Λες να ζωριζω το γονατο και να το χαμηλωσω?
Αλλα μετα παει πιο αργα το ποδηλατο, και εγω συναγονιζωμαι τα αμαξια στο δρομο :P
ωωωΩΩΩΩ...
ποδηλάτης
εδώ είμαστε
Έχεις κάνει τις απαραίτητες ρυθμίσεις στο ποδήλατο;
Ρύθμιση σέλας πχ;

Οι ενοχλήσεις ξεκίνησαν μετα την αγορά του ποδηλάτου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Τι σύμπτωση... και μένα αυτό τον καιρό με πονάει το γόνατο. Μάλλον φταίνε τα βάρη στο γυμναστήριο. Θα πάω αυτή την βδομάδα σε ορθοπεδικό και αν χρειαστεί θα κάνω κάνα x-ray.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα παλι με πιανουν κατι πονοι στα γονατα που και που (αρκετα ενοχλητικοι μπορω να πω). Περιπου 2 χρονια το εχω αυτο, αλλα συνεχεια ξεχναω να παω σε γιατρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τι σύμπτωση... και μένα αυτό τον καιρό με πονάει το γόνατο. Μάλλον φταίνε τα βάρη στο γυμναστήριο. Θα πάω αυτή την βδομάδα σε ορθοπεδικό και αν χρειαστεί θα κάνω κάνα x-ray.
υπαρχουν ειδικα αξεσουαρ που μπαινουν στα γονατα σε περιπτωση που σε πονανε απο τα βαρη.(αλλα και προληπτικα τα φορανε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Πως το έπαθες αυτό ρε μεγάλε;:!::!:

βασικα εφαγα μια σαβουρα με το ποδηλατο πανω σε κατι βραχια στο βουνο.:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
βασικα εφαγα μια σαβουρα με το ποδηλατο πανω σε κατι βραχια στο βουνο.:lol::lol:
αουτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λοιπον εδω και 1 μηνα το αριστερο γονατο μου κανει κρακ οταν το κουναω. Επιδει ειμαι στη Κω ομως, η μανα μου λεει οτι θα με παει σε γιατρο στη θεσσαλονικη το νοεμβριο γιατι δεν εχει καλους γιατρους εδω...
Εχει τυχει σε κανεναν σας, μηπως εχεται ιδεα τι ειναι? :iagree:

(εισαι κω? πως σου φαινεται?:D)

στο θεμα μας: ισως εχει γεμισει ''υγρο'' το γονατο σου ή ισως ειναι η αναπτυξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
βασικα εφαγα μια σαβουρα με το ποδηλατο πανω σε κατι βραχια στο βουνο.:lol::lol:
mountainίστας;
ή απλά αφελής;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οταν οι αρθρωσεις κανουν κρακ(αγκωες γονατα)χωρις να πονανε,ειναι λογω ελλειψης ασκησης.;)σνηθως.το παθαινα κι εγω παλια και πολλα παιδια απο την ταξη.:lol:
αλλα οκ,τωρα τελειυταια εχω ξεσκουριασει καπως και δεν τριζω πια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα τα γόνατά μου πονάνε το καλοκαίρι. :emm:
Όταν ταξιδεύουμε με αυτοκίνητο και κάθομαι αρκετή ώρα, με πιάνουν αφόρητοι πόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top