Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Φιλοπατρία

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 21:18, 17-02-10:

Πόσο μεγάλη, πιστεύετε, ειναι η αξία της φιλοπατρίας στην ιστορική συνέχεια ενός έθνους και στην αναβάθμισή του. Υπάρχουν ενδείξεις φιλοπατρίας στον καιρό μας ή έχουν εξαφανιστεί;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 21:32, 17-02-10:

Μου αρέσεις Κατερίνα. Είσαι 16 ετών και έχεις όλη την ζωή μπροστά σου. Δεν έχεις ακόμα φθαρεί από τον χρόνο που αμείλικτος στο διάβα του καταστρέφει ό,τι όμορφο, ό,τι αγνό. Ανοίγεις ένα θέμα αγνοώντας το ότι άναψες ένα φυτίλι από το οποίο θα ξεσπάσει μια μεγάλη πυρκαγιά. Αυτή η άγνοιά σου τελικά σε δικαιώνει.

Και για να μπω στο θέμα, έχω την αίσθηση ότι στο θέμα «Υπεράνω όλων η πατρίς ( ; )» έχει ήδη γίνει τέτοια συζήτηση και μάλιστα εκτενώς οπότε πιθανόν και να κλείσει το θέμα. Αν πάλι δεν κλείσει το θέμα, ετοιμάσου να γίνεις θεατής (αν θες, μπορείς και να συμμετάσχεις) σε μια μάχη σώμα με σώμα δίχως οίκτο και έλεος. Καλό κουράγιο.

Σ.σ.: Άλλωστε το πόσο σημαντικό είναι ένα ζήτημα κρίνεται από το πόσο είναι αμφιλεγόμενο. Έτσι δεν είναι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 01:26, 18-02-10:

θενκιου πετρο.

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=21246

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος