Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,047 μηνύματα σε 75,685 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Piercings

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 02:37, 02-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
@Molka Χμμ... Εγω δεν εχω τρυπες για να εχω προσωπικη εμπειρια, αλλα βλεπωντας απο πολους γυρο μου που ασχολουνται θεωρουν οτι σε τρυπα πρεπει να βαζεις μονο χειρουργικο ατσαλι. Οταν φτανουμε στο streching βλεπω οτι το κοκαλο θεωριτε πολυ καλο (νομιζω ειναι ελαφρη και κατα τα αλλα εχει τα πλεωνεκτιματα του χειρουργικου ατσαλιου) και ειναι και πιο ακριβο. Απο εκει και περα... δεν ξερω τι να σου πω... Ολη μου η παρεα παντος εχει χειρουργικο ατσαλι
Το σκέφτηκα κι εγώ το κόκαλο και το ξύλο, αλλά εκτός του ότι είναι ακριβούτσικα, έχουν κι αυτά το μειονέκτημα του ακρυλικού, συγκρατούν δηλαδή body fluids και θέλουν πολύ καλό καθάρισμα. Τελοσπάντων, σ' ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να βοηθήσεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 02:38, 02-01-08:

Απ' οσο γνωριζω μπορουν να κανουν το ιδιο ανετα με τατουατζιδικα. Δεν εχω κανει ουτε μια φορα σε τατουατζιδκο γτ αυτα που ξερω τουλαχιστον δε τα πολυεμπιστευομαι. Κανω σε χρυσοχοειο στη γειτονια μου κι αν δεν κανω εγω βλακεια στο αφτι μου προκεται για επιτυχια με τα ολα της η τρυπα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 02:41, 02-01-08:

Α, παραλίγο να το ξεχάσω, για πες μου Κρόνε, τι χρησιμοποιούν κυρίως όσοι ξέρεις, τέτοια ή τέτοια;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:58, 02-01-08:

@iduna για αυτη ενταξη.... Αλλα θα εμπειστευοσουνα σε χρησοχωο να σου τρυπισει τον αφαλο η την ρωγα η κατι αλλο εκει κατω πχ;...

@molka
H μια φιλη μου ειχε ενα τετιο και τωρα εχει κατι σαν αυτο αλλα σε χειρουργικο ατσαλι

Γενικα εχουν διαφοροι κατι τετιους κρικους σε αρκετα μεγαλο παχος (3-4)

Και γενικοτερα υπαρχει πολυ σαν το πρωτο που σου εδειξα
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 03:05, 02-01-08:

Μολκα ναι, η πρωτη φωτο που εχει ο κρονος συναντιεται πιο πολυ. Σορυ που επεμβαινω, απλα το παρατηρησα
Krone εξαρταται τι μπορει να κανει. Αλλα για παραπανω απο μυτη θα πηγαινα η καπου που κανουν μονο piercings η τατουαζ ναι. Απλα σε σχεση με τα χρυσοχοεια μπορεις να βρεις περισσοτερα σκαρτα τατουατζιδικα πχ πιστευω (το καθενα στον τομεα του).
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 03:09, 02-01-08:

Μάλιστα.. ευχαριστώ παιδιά
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 03:10, 02-01-08:

Μ' ενα πονο να σου.... γινει (?)
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 03:13, 02-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Iduna
Μ' ενα πονο να σου.... γινει (?)
Να' σαι καλά
Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε: στις 21:39, 02-01-08:

Μου αρέσουν πάρα πολύ τα piercings στους άντρες. Εντάξει, δεν μιλάμε για υπερβολές αλλά στο φρύδι και στα αυτιά πχ το βρίσκω πολύ σέξι. Εγώ έχω τρυπημένη μύτη, φρύδι και αυτιά. Είχα και στον αφαλό όταν ήμουν στο γυμνάσιο αλλά την άφησα να κλείσει.
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 23:20, 02-01-08:

Ο ανθρωπος μου...!
Στο φρυδι ποναει; τι επιπτωσεις εχει;
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:48, 03-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Iduna
Ο ανθρωπος μου...!
Στο φρυδι ποναει; τι επιπτωσεις εχει;
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Αυτο με τον πονο οπως και με ολα ειναι αναλογα τον οργανισμο. παντος απο οσο ξερω δεν ειναι απο τα πολυ επιπονα σημεια. Η επιπτωσεις; Αν στο κανει κανας ασχετος η/και δεν το φροντιζεις σωστα μπορεις να παθεις βλεφαροπτωση
Παράθεση

Iduna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Iduna (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 01:53, 03-01-08:

Ωραια ωραια. Πανω κατω αυτα ακουω και αυτα ειναι πιο λογικα. Κολωνω να κανω μαλλον κι ολο ρωταω. λολ. Για να δουμε...
Ευχαριστω, Τασο!
Παράθεση

eilat

Νεοφερμένος

H eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H eilat έγραψε: στις 19:44, 23-01-08:

Εκτος απ'τα κλασσικα στο λοβο του αφτιου,εκανα πριν 2 χρονια στα χειλη μου,στο πανω μερος.Στην αρχη με ενοχλουσε καθε φορα που ετρωγα γιατι μπλεκοταν η μπαρα στα δοντια μου,μετα που εβαλα ενα πιο μικρο με ενοχλουσε καθε φορα που φιλουσα καποιον,στη συνεχεια απαγορευοταν να το φοταω στη δουλεια μου οποτε πονουσε αρκετα να το μπαζοβγαζω συνεχεια,και ετσι το αφησα.
Παντως παρατηρησα οτι τωρα τελευταια κυκλοφορει πολυ τρυπημενη μυτη στη Ελλαδα,οταν ηρθα διακοπες κοιταζα ολες τις κοπελες στη μυτη για να το επιβεβαιωσω
Παράθεση

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Kargas έγραψε: στις 22:15, 23-01-08:

Έχω 2 στα αυτιά.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 22:13, 12-05-08:

Θέλω να κάνω ένα στο (αριστερό?)χέρι. Μεταξύ αντίχειρα και δείκτη!
Ξέρει/ Έχει δει κανείς?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:15, 12-05-08:

Ναι, έχω δει.

Δες εδώ.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 22:20, 12-05-08:

Το είδα!
Σαν ιδέα μ'αρέσει και αισθητικά,
Σκέφτομαι τις πρακτικές δυσκολίες
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:22, 12-05-08:

Τι να σου πω. Εγώ το βρίσκω ανατριχιαστικό και άβολο.

Κι εδώ... αντιβιοτικά και τέτοια βλέπω...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 22:29, 12-05-08:

Τελικά εδώ και τρεις μέρες απέκτησα και εγώ ένα piercing στον αφαλό. Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για τον πόνο αλλά τελικά άδικα. Δεν μπορώ να πω ότι πόνεσα απλά επειδή δεν τα πάω καλά με τις βελόνες και από περιέργεια κοίταγα τη διαδικασία, ψιλοφρίκαρα. Ο άνθρωπος ήταν επαγγελματίας και φυσικά με πιστοποιητικό υγειονομικής υπηρεσίας. Απ' ό,τι μου έλεγε πάντως όσο ήμουν εκεί, τελευταία έχει πολύ κόσμο για piercing στο κάτω χείλος.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 22:30, 12-05-08:

Πω, πω...
Ακούγεται δύσκολη κατάσταση. Μπρρρ, δεν τα μπορώ αυτά!
Προς το παρόν δεν κάνω τίποτα,
μέχρι να μιλήσω με κάποιον που να το έχει κάνει
ή με κάποιον ειδικό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος