Μaster Chef

Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Γιάννης Αποστολάκης

    Ψήφοι: 5 8.8%
  • Ιερεμίας Αμβροσιάδης

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Μαργαρίτα Βεϊσάκη

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Δέσποινα Κανδιλογιαννάκη

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μιχάλης Καλαβρυνός

    Ψήφοι: 10 17.5%
  • Γιάννης Μάργαρης

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Αρετή Μουλακάκη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άντζελα Παπαβασιλείου

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Άκης Πετρετζίκης

    Ψήφοι: 31 54.4%
  • Αντώνης Ταμπακάκος

    Ψήφοι: 1 1.8%

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το βλέπετε, είναι η καινούρια εκπομπή μαγειρικής που παρουσιάζει η Ευγενία Μανωλίδου, με κριτές τους Λαζάρου, Σκαρμούτσο και Λουκάκο. Αν και δεν το περίμενα ότι θα το πω ποτέ αυτό στη ζωή μου η Μανωλίδου είναι αξιοπρεπής σε σχέση με προηγούμενες εμφανίσεις της τουλάχιστον.

Προσωπικά , έχω κολλήσει αν και δεν μπορώ να προσδιορίσω τι ακριβώς μου αρέσει. Και υποσηρίζω 'Ακη φανατικά. Μετά Ιερεμία και Μιχάλη. Σιχαίνομαι την Αρετή και την κυρα-Μαργαρίτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γενικά είναι ένα ωραίο ριαλιτοπαίχνιδο (που μοιάζει με ακαδημία) και έχει πολύ πλάκα. Το πρόβλημα με το πρόγραμμα είναι ότι δεν αφιερώνουν λίγο χρόνο για να δείξουν στον θεατή πως φτιάχνεται ένα πιάτο (π.χ. στις διαδικασία απαχώρηση). Έπρεπε με κάποιον τρόπο να μας δείχνουν τα βήματα κάθε συνταγής.

Εγώ υποστηρίζω Ιερεμία γιατί είναι Χύμα. Ο Άκης είναι σίγουρα πολύ καλύτερος σε γνώσεις και εμπειρία αλλά είναι πολύ ψώνιο (με τον που τον βλέπω θέλω να τον ταράξω στις φάπες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εγώ υποστηρίζω Ιερεμία γιατί είναι Χύμα. Ο Άκης είναι σίγουρα πολύ καλύτερος σε γνώσεις και εμπειρία αλλά είναι πολύ ψώνιο (με τον που τον βλέπω θέλω να τον ταράξω στις φάπες).
Ο Ιερεμίας είναι σίγουρα πολύ ωραίος τυπάς. Η άποψη μου για τον Άκη ήταν ακριβώς ίδια με τη δική σου όταν τον είχα πρωτοδεί. Θυμάμαι χαρακτηριστικά είχα πει ''Αυτός νομίζει ότι έχει νικήσει ήδη''. Αλλά έχω αλλάξει γνώμη από τότε. Μου αρέσει που αντιπαθεί την Αρετή, αλλά δεν ήθελα που τη βοήθησε στη δοκιμασία. Έμεινε με το καρπούζι στο χέρι όταν δεν γύρισε ο Βαγγέλης.

Α, και τον Βαγγέλη συμπαθούσα, φαινόταν σοβαρό, συνεσταλμένο παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αγαπάμε Άκη ρε.:redface:
Μας τη σπάνε Αρετές και Μαργαρίτες.
Κλάψαμε όταν αποχώρησε ο Μανωλάκης :'(
Μας αρέσει η Δέσποινα επειδή είναι πολύ yO* το στυλάκι της.
Επίσης μου τη σπάει και ο Αντώνης Ο.Ο Πολύ δήθεν άνθρωπος, δε μ' αρεσει καθόλου.
Ο Ιερεμίας και μένα μ' αρέσει σαν τύπος, αλλά τόσες φορές που' χει μπει υποψήφιος νομίζω ότι κάποια στιγμή θα φύγει.
Επίσης πιστεύω η επιλογή να μπει η Μαργαρίτα μέσα στο παιχνίδι ήταν λάθος. Come on είναι 50++ ετών. Παίρνει την θέση νέων ανθρώπων που θα μπορούσαν να κάνουν καριέρα. Αυτή μέχρι να αποκτήσει εμπειρίες θα' χει γεράσει. Ακούγεται κακία, αλλά έτσι είναι. Δεν έχει μέλλον σαν σεφ, όπως θα μπορούσαν να έχουν πιο νέοι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Αγαπάμε Άκη ρε.:redface:
Μας τη σπάνε Αρετές και Μαργαρίτες.
Κλάψαμε όταν αποχώρησε ο Μανωλάκης :'(
Μας αρέσει η Δέσποινα επειδή είναι πολύ yO* το στυλάκι της.
Επίσης μου τη σπάει και ο Αντώνης Ο.Ο Πολύ δήθεν άνθρωπος, δε μ' αρεσει καθόλου.
Ο Ιερεμίας και μένα μ' αρέσει σαν τύπος, αλλά τόσες φορές που' χει μπει υποψήφιος νομίζω ότι κάποια στιγμή θα φύγει.
Επίσης πιστεύω η επιλογή να μπει η Μαργαρίτα μέσα στο παιχνίδι ήταν λάθος. Come on είναι 50++ ετών. Παίρνει την θέση νέων ανθρώπων που θα μπορούσαν να κάνουν καριέρα. Αυτή μέχρι να αποκτήσει εμπειρίες θα' χει γεράσει. Ακούγεται κακία, αλλά έτσι είναι. Δεν έχει μέλλον σαν σεφ, όπως θα μπορούσαν να έχουν πιο νέοι. :pfff:
Ο Ταμπακάκος μου τη σπάει και μένα. Όπως και ο Αποστολάκης. Νομίζω έχει IQ 70 το πολύ. Ο Μάργαρης είναι ΟΚ, αλλά πολύ ουδέτερος.... Και εμείς αγαπάμε Άκη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνο μη μου λες επώνυμο. Μόνο το επώνυμο του Άκη ξέρω.:redface:
Επίσης, απορώ πώς έχουν πωρωθεί όλοι με τον τύπο της κρτ.επιροπής, τον Λουκάκο, και λένε ότι είναι και ωραίος:worry:
Εγώ προτιμώ τον Σκαρμούτσο κι ας λέει περίεργα το ΣΣΣΣΣ.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μόνο μη μου λες επώνυμο. Μόνο το επώνυμο του Άκη ξέρω.:redface:
Επίσης, απορώ πώς έχουν πωρωθεί όλοι με τον τύπο της κρτ.επιροπής, τον Λουκάκο, και λένε ότι είναι και ωραίος:worry:
Εγώ προτιμώ τον Σκαρμούτσο κι ας λέει περίεργα το ΣΣΣΣΣ.:pfff:
Ταμπακάκος είναι ο Αντώνης και Αποστολάκης ο Γιάννης ο ψηλός. Ο Μάργαρης είναι ο άλλος Γιάννης που είναι αρχηγός στην αποψινή δοκιμασία. Ο Σκαρμούτσος έχει πολλή φάση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Τα έχω ξεσκίσει,

Master chef
top chef
top chef αμερικάνικο
Μποτρίνι κοκ

Όσο αφορά το μαστερσεφ,
δεν πάω τον Άκη λόγω χαρακτήρα,
Ο Γιάννης φαίνεται καλό παιδί και μάγειρας,
η κυρά μαργαρίτα μου δείχνει πονήρω,
η αρετή δεν μου κάνει για μαγείρισσα,
ο ιερεμίας καλός για ταβέρνα,
η δέσποινα καλή για ψαροταβέρνα,
ο γιάννης και ο αντώνης αδιάφοροι,
για μένα ο καλλίτερος και θα'θελα και νικητής
είναι ο μιχάλης καλαβρυνός.



Σας αφήνω τώρα έχει τοπ...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Τα έχω ξεσκίσει,

Master chef
top chef
top chef αμερικάνικο
Μποτρίνι κοκ
Χαχαχαχαχαχα. Το top chef νομίζω είναι χειρότερο από το master chef. Το αμερικάνικο είναι πολύ καλύτερο. Ρε παιδιά τι έχει ο χαρακτήρας του Άκη; Ο Μιχάλης είναι πολύ καλός. Τον βλέπω για τελικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα το τοπ σεφ δε μ' αρέσει όσο το μάστερ σεφ, και δεν το βλέπω γιατί το' χε πολύ νωρίς και Σάββατο νομίζω, ε και δε λίγο βαρετό σε σύγκριση με το άλλο.
Καλά Μποτρίνι ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ. Αυτός δεν είναι σεφ, είναι νταλικέρης, δεν βλέπεται καθόλου. :happy:

Ο Άκης, σε αντίθεση με κάποιους άλλους είναι αληθινός, λέει ό,τι σκέφτεται, δεν κρύβεται. Είδες τι είπε για την Αρετή; Δε νομίζω να μίλαγε έτσι κανένας άλλος κατά μουτρα. :pfff:
Άσε που τον ζηλεύουν επειδή είναι ωραίος. :pfff:
ΧΑχαχΑΧ.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εμένα το τοπ σεφ δε μ' αρέσει όσο το μάστερ σεφ, και δεν το βλέπω γιατί το' χε πολύ νωρίς και Σάββατο νομίζω, ε και δε λίγο βαρετό σε σύγκριση με το άλλο.
Καλά Μποτρίνι ΣΙΧΕΝΟΜΑΙ. Αυτός δεν είναι σεφ, είναι νταλικέρης, δεν βλέπεται καθόλου. :happy:

Ο Άκης, σε αντίθεση με κάποιους άλλους είναι αληθινός, λέει ό,τι σκέφτεται, δεν κρύβεται. Είδες τι είπε για την Αρετή; Δε νομίζω να μίλαγε έτσι κανένας άλλος κατά μουτρα. :pfff:
Άσε που τον ζηλεύουν επειδή είναι ωραίος. :pfff:
ΧΑχαχΑΧ.
Αυτά.
Ναι τον Άκη τον ζηλεύουν. Θυμάμαι που όταν γύρισε η παλιο Αρετή στο σπίτι του κάνει ευχαριστώ και του δίνει το χέρι και ο Άκης διστακτικός και ντροπαλός της λέει παρακαλώ.... Αχ, ήταν τόσο γλυκούλης! Και που περίμενε με το καρπούζι ο καημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To τοπ σεφ όπως και το x factor βγάζουν μάτι ότι είναι στημένα. Το master chef μπορεί να είναι στημένο αλλά τουλάχιστον δεν φαίνεται.



ο Άκης είναι μεγάλο ψώνιο και όταν φύγει θα το χαρώ πάρα πολύ. Το να μιλάει έτσι για την Αρετή τον υποβιβάζει ως χαρακτήρα. Την αξία του πρέπει να την δείχνει στην κουζίνα και όχι με τα λόγια.

Έγινε master chef από μόνος του επειδή έχει μεγαλύτερη εμπειρία από τους άλλους. Αν τον παίρνανε στο τοπ σεφ θα ήταν όμως ο άσχετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
To τοπ σεφ όπως και το x factor βγάζουν μάτι ότι είναι στημένα. Το master chef μπορεί να είναι στημένο αλλά τουλάχιστον δεν φαίνεται.



ο Άκης είναι μεγάλο ψώνιο και όταν φύγει θα το χαρώ πάρα πολύ. Το να μιλάει έτσι για την Αρετή τον υποβιβάζει ως χαρακτήρα. Την αξία του πρέπει να την δείχνει στην κουζίνα και όχι με τα λόγια.

Έγινε master chef από μόνος του επειδή έχει μεγαλύτερη εμπειρία από τους άλλους. Αν τον παίρνανε στο τοπ σεφ θα ήταν όμως ο άσχετος.
Ναι αλλά αν δεν τη βοήθαγε η Αρετή θα ήταν στο σπιτάκι της... Εκεί έδειξε έμπρακτα τι άνθρωπος είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν ήθελε να βοηθήσει απλώς είναι ο χαρακτήρας τα ξέρω όλα τα κάνω όλα και διορθώνω τους πάντες. Ειδικά το επεισόδιο της Δευτέρας που μιλούσε για την συνεργασία με τον Μάργαρη καταλάβαμε όλοι τι ψώνιο που ήταν.


Στόχος του δεν ήταν να κάνει την τέλεια συνταγή για να μη βγει πρώτος, στόχος του ήταν να κάνει μια μέση συνταγή για να μην έρθει πρώτος αλλά ουτε τελευταίος. Εύχομαι να χάσει σήμερα η ομάδα του και να νικησει η ομάδα του Μάργαρη και η Αρετή να πάιξει μονομαχία μαζί του και να τον νικήσει για να μάθει να είναι ψώνιο.:pfff:

Και ο Μάργαρης είναι καλός μάγειρας αλλά έχει μετρημένο χαρακτήρα δεν είναι ψώνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τον Άκη δεν τον πάω καθόλου!!!Είναι τόσο ψώνιο!!! :pfff:
Θέλω Γιάννη Αποστολάκη για νικητή! :D


Τέλος, Σκαρμούτσος ftw! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Στόχος του δεν ήταν να κάνει την τέλεια συνταγή για να μη βγει πρώτος, στόχος του ήταν να κάνει μια μέση συνταγή για να μην έρθει πρώτος αλλά ουτε τελευταίος. Εύχομαι να χάσει σήμερα η ομάδα του και να νικησει η ομάδα του Μάργαρη και η Αρετή να πάιξει μονομαχία μαζί του και να τον νικήσει για να μάθει να είναι ψώνιο.:pfff:
Αυτό σα σενάριο επιστημονικής φαντασίας μοιάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το πρόβλημα με το πρόγραμμα είναι ότι δεν αφιερώνουν λίγο χρόνο για να δείξουν στον θεατή πως φτιάχνεται ένα πιάτο (π.χ. στις διαδικασία απαχώρηση). Έπρεπε με κάποιον τρόπο να μας δείχνουν τα βήματα κάθε συνταγής.
γιαυτο προτιμω το top chef γιατι δειχνει καλυτερα και πιο λεπτομερως τα φαγητα..
ειναι λιγοτερο ριαλιτυ ρε παιδι μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι ρε σεις, λες και θα μάθετε μαγειρική από το μάστερ/τοπ σεφ. Μη τρελαθούμε τελείως. Το ζητούμενο δεν είναι να μάθουμε εμείς να μαγειρεύουμε ό,τι και αυτοί, αλλά να αναδειχθεί ο καλύτερος.
Εκτός αυτού, με τόσες συνταγές είναι λίγο απίστευτο να φτάσουν τα 40 λεπτά (πόσα είναι). Επίσης, αν κάποιος θέλει συνταγές αναλυτικά, υπάρχουν όλα εδώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
γιαυτο προτιμω το top chef γιατι δειχνει καλυτερα και πιο λεπτομερως τα φαγητα..
ειναι λιγοτερο ριαλιτυ ρε παιδι μου..
Και πολυ καλα κανεις μα ειναι δυνατον να μην μαθεις πως γινεται το πατε σωλομου ? η παπια με καστανο και πορτοκαλι? Πως θα ζησεις χωρις προσουτο με συκο ? ΔΕΝ μπορω να φανταστω οτι μπορει να μην μαθεις να ανοιγεις το φυκι για το σουσι σωστα ελεος ειναι δυνατον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
το master chef είναι μια βλακεία και μισή.Μόνο που το παρουσιάζει η γκιόσα μανωλίδου μου φτάνει για να βγάλω συμπέρασμα.δεν θα έβλεπα ποτέ εκπομπή που παρουσιάζει αυτή η παρτάλο,αυτή που πριν λίγα χρόνια ξεφτίλιζε κόσμο με τη στιγμή της αλήθειας.Ας μάθει πρώτα τι σημαίνει σεβασμός στον συνάνθρωπο, ανθρώπινα δικαιώματα,να δει λίγο πέρα από την εθνικιστική φάτσα του μπουμπούκου και μετά να έρθει να παρουσιάσει εκπομπή.
Αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν παρακολουθώ το master chef.
Φυσικά δεν είναι αυτός ο μοναδικός λόγος αλλά οι άλλοι είναι λίγο γενικοί θα έλεγα και δεν αφορούν αποκλειστικά αυτήν την εκπομπή,αλλά όλες τις εκπομπές αυτού του είδους και τα ριάλιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top