Μaster Chef

Ποιος θέλετε να είναι ο Master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Γιάννης Αποστολάκης

    Ψήφοι: 5 8.8%
  • Ιερεμίας Αμβροσιάδης

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Μαργαρίτα Βεϊσάκη

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Δέσποινα Κανδιλογιαννάκη

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Μιχάλης Καλαβρυνός

    Ψήφοι: 10 17.5%
  • Γιάννης Μάργαρης

    Ψήφοι: 2 3.5%
  • Αρετή Μουλακάκη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άντζελα Παπαβασιλείου

    Ψήφοι: 3 5.3%
  • Άκης Πετρετζίκης

    Ψήφοι: 31 54.4%
  • Αντώνης Ταμπακάκος

    Ψήφοι: 1 1.8%

tinkerbell8397

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.


Σοβαρευτείτε μιλάμε για τον Άκη πως είναι δυνατό να του δώσατε ψήφους και μάλιστα 8 :stunned:

οι ψηφοι καταρχας εχουνε γινει 10! και δεν καταλαβα? γιατι να μην τον ψηφισουμε? μπορει καμια φορα να ειναι ισως λιγο υπερβολικα αρχηγικος, ομως ειναι απο τους πιο ντομπρους μεσα σε αυτο το παιχνιδι!(και ειναι και κουκλος!!!!!!!!!!!!!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
οι ψηφοι καταρχας εχουνε γινει 10! και δεν καταλαβα? γιατι να μην τον ψηφισουμε? μπορει καμια φορα να ειναι ισως λιγο υπερβολικα αρχηγικος, ομως ειναι απο τους πιο ντομπρους μεσα σε αυτο το παιχνιδι!(και ειναι και κουκλος!!!!!!!!!!!!!):D
Γιατί υποβιβάζει τους συμπαίχτες του και θεωρεί ήδη τον εαυτό του μεγάλο σεφ. Έχει μια εμπειρία σε κουζίνα για αυτό είναι καλύτερος από τους άλλους που είναι ερασιτέχνες αν τον πέρνανε στο top chef που είναι επαγγελματιες δε θα είχε καμία τύχη. Παρόλα αυτά δε πιστεύω πως θα είναι ο μεγάλος νικητής :d
Και ξέχασε και το κόκκαλο στο ψάρι.

(αναμένω το σημερινό επεισόδιο πυο θα φωνάζει αυτούς που καταψήφισαν το πιατο (είμαι σίγουρος πως θα τους φωνάζει)

Δεν είναι κούκλος απλώς έχει γαλαζια μάτια και σας αρέσει.


Αν εγώ υποστήριζα τους παίχτες με βάση την ομορφιά θα παρατούσα το master chef και θα έβλεπα φανατικά top model.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell8397

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γιατί υποβιβάζει τους συμπαίχτες του και θεωρεί ήδη τον εαυτό του μεγάλο σεφ. Έχει μια εμπειρία σε κουζίνα για αυτό είναι καλύτερος από τους άλλους που είναι ερασιτέχνες αν τον πέρνανε στο top chef που είναι επαγγελματιες δε θα είχε καμία τύχη.
Και ξέχασε και το κόκκαλο στο ψάρι.

(αναμένω το σημερινό επεισόδιο πυο θα φωνάζει αυτούς που καταψήφισαν το πιατο (είμαι σίγουρος πως θα τους φωνάζει)

πρωτον, για να μην τον διωξουν οι κριτες απο το παιχνιδι σημαινει πως το πιατο του ηταν πολυ καλο, γι'αυτο και δεν τους ενοιαξε το κοκκαλο στο ψαρι και δευτερον και ο αποστολακης φαινεται πολυ καλο παιδι, αλλα αμα ειδες διαφημηση, στο σημερινο επεισοδειο θα πει ξεκαθαρα πως αν ηξερε ποιο πιατο ανηκει στην καθε ομαδα, θα εβαζε μεγαλυτερη βαθμολογια στην ομαδα του! και επισης, εγω προσωπικα τουλαχιστον, δεν εχω ξανακουσει οτι εχει επαγγελματικη εμπειρια! το μονο που εχω ακουσει ειναι πως εχει σπουδασει λογιστικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ο αποστολάκης είπε το σωστό. Σκοπός της ομάδας είναι να νικήσει. Αν καταλάβει ποιο είναι το πιάτο της δικιάς του ομάδα φυσικό είναι να το ψηφίσει. Τον αποστολάκη το θεωρώ υπαίτιο που έχασε η ομάδα του μάργαρη στην προηγούμενη ομαδική αποστολή. Αντί να βάλει ο Μάργαρης την Αρετή, που αν και εκνευριστική "όχι σαν τονΆκη". ξέρει να μιλάει έβαλαν τον αποστολάκη που μιλάει από την μύτη του
Σήμερα αν δείτε το τρέιλερ προσεκτικά θα καταλάβετε ποιος θα νικήσει

https://www.megatv.com/masterchef/default.asp?catid=20576&subid=2&pubid=18691756
H ομάδα του Άκη :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell8397

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ναι, σκοπος της ομαδας ειναι να νικησει, ομως να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη! καλο ειναι οι παικτες να ειναι δικαιοι και να ψηφιζουν σωστα, ακομη και αν χασουν! και ο Ακης δεν ειναι εκνευριστικος! ειναι ομως πολυ ντομπρος! το ειπε και η Αρετη στο προηγουμενο επεισοδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


η ομάδα του Άκη θα νικήσει σήμερα :( Εξαιτίας του ρολογιού το Mαργαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell8397

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ναι! και απο το βραχιολι της Αρετης μου φαινεται το καταλαβαινεις! και δεν ειναι κακο οτι θα νικησει η ομαδα του Ακη! στο κατω κατω μονοι τους βαθμολογησαν τα πιατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι ρολόγια και βραχιόλια;
Έχω χάσει πολλά επεισόδια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο Άκης την γλύτωσε και σήμερα Έχασε από τον Αποστολάκη και παραλίγο να είναι η αιτία να χάσει η ομάδα του. (ο ίδιος όμως πάλι έλεγε δικαιολογίες ότι το δικό του πιάτο είναι αυθεντικό και τέτοια).......


Τελικά ο Aκης δεν είναι τόσο τέλειος που θέλει να πιστεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γιωργο ξεκολλα δεν ειναι τοσο αστειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Γιατι εχετε παθει τοσο κολλημα με τον Ακη? Ειναι πολυ ψονιο... Εγω δεν το συμπαθω καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ποια λέτε να φύγει σήμερα; Εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά μου έχει κολλήσει ότι θα φύγει η Δέσποινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βγει ο Άκης δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει σαν μάγειρας.
Όντως έχει αυτό το ψωνίστικο που νομίζει ότι είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**mar**

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η **mar** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ο ακης ειναι πολυ ψονιο! Δεν τον αντεχω καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά δεν είναι ψώνιο ο Άκης. Εμένα μ'αρέσει κυρίως το στυλ του.

Καλά, ευτυχώς που η δημοσκόπηση δεν έχει αρνητικές ψήφους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

**mar**

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η **mar** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Θα επρεπε...:/: Οσες θετικες εχει θα ειχε και αρνητικες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Θα επρεπε...:/: Οσες θετικες εχει θα ειχε και αρνητικες...:whistle:
Και μόνο όπως που τον συζητάμε τόσο πολύ και που τόσοι τον έχουν ψηφίσει δείχνει ότι έχει κλέψει την παράσταση. Οι άλλοι είναι τελείως ουδέτεροι...

Πάντως αυτό που μου αρέσει σε αυτό το παιχνίδι είναι ότι έχει πολύ ωραίους τύπους και δείχνει ότι ''cool'' άτομα ασχολούνται με τη μαγειρική. Και μ'αρέσει πως υπάρχουν τόσο συμπαθητικά άτομα ακόμα μέσα [Άκης (βέβαια), Ιερεμίας, Μιχάλης, Δέσποινα, Άντζελα]. Απλά προτιμώ τον Άκη από όλους αυτούς και με διαφορά. Και ο Σκαρμουτσάκος όσο προχωράει το σόου γίνεται όλο και καλύτερος!!!!

Ρε παιδιά το σίγμα πώς το λέει έτσι; Δεν είναι σαν να είναι ψευδός, αλλά ακούγεται περίεργα. Πάντως ακόμα και αυτό είναι πολύ γοητευτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ο ωραίος του μάστερ σεφ είναι ο Γιάννης ο Αποστολάκης. Τον έχετε δει να κάνει μπάνιο στην πισίνα?... :redface:

Στα τσακίδια η Αρετή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Mπράβο στη Δέσποινα που τα κατάφερε και νίκησε! Ο Αποστολάκης είναι ωραίος αντικειμενικά αλλά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου ούτε σαν μάγειρας ούτε σαν χαρακτήρας ούτε σαν τίποτα. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Mπράβο στη Δέσποινα που τα κατάφερε και νίκησε! Ο Αποστολάκης είναι ωραίος αντικειμενικά αλλά εμένα δεν μου αρέσει καθόλου ούτε σαν μάγειρας ούτε σαν χαρακτήρας ούτε σαν τίποτα. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι στο παιχνίδι.

Εγώ ψηφίζω σύμφωνα με το οφθαλμόλουτρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top