Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,577 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 238 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μιλάω πολλές ώρες στο τηλέφωνο, τι να κάνω;

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 10:37, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Τα 1500' και sms μου φτανουν. Δεν εχει τυχει ποτε να τα τελειωσω ολα τα ' και sms.
Αυτό θα έλειπε...

Πόσο μπορεί να μιλήσει ένας άνθρωπος στο κινητό;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 11:00, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Edmund
Αυτό θα έλειπε...

Γνωριζω μερικα ατομα που ξοδευουν τα 1500 και περνουν μετα και 600 τα οποια τα τελιωνουν και αυτα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 11:47, 27-11-10:

Αυτό θα έλειπε...

πφφφ, εγω μιστερ τα χαλαω σε μια εβδομαδα. και τα δικα μου και τα δικα του.
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα. περιμενω φετος να κανουν καμια καλυτερη προσφορα γιατι δε μας βλεπω καλα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 13:18, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα. περιμενω φετος να κανουν καμια καλυτερη προσφορα γιατι δε μας βλεπω καλα.
Άντε να τελειώσεις τα 1500 σμς, να πω ναι! 3000 λεπτά ομιλίας μέσα σε μία βδομάδα? Ο εγκέφαλός σου πρέπει να έχει ψηθεί
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

H Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Fatal Secretary έγραψε: στις 15:16, 27-11-10:

Μονο να εχει ψηθει?? Ατμους απο τα αυτια θα πρεπει να βγαζει.Εδω εγω ειμαι ολη μερα με ενα κινητο στο (καθε) χερι και δεν καταφερνω ουτε στα μισα να φτασω!!Πειτε μου ρε παιδια πως το κανετε...αντι για σκουλαρικι βαζετε handsfree? :Ρ:Ρ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-11-10 στις 11:27. Αιτία: split
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:06, 27-11-10:

1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα.
1500 λεπτά είναι 25 ώρες (!)
Και 1500+600 μας κάνουν 2100 SMS.

ΤΙ τα κάνετε όλα αυτά; Ο_Ο

Και στην τελική άμα τόσο πολύ είστε εξαρτημένοι, πείτε τα από κοντά...
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 19:21, 27-11-10:

Μάλιστα δηλαδή χαλάτε 1500 λεπτά δικά σου και 1500 λεπτά δικά του, δηλάδη μιλάτε την εβδομάδα 3.000 λεπτά = 50 ώρες = 2 μέρες και κάτι ψιλά την εβδομάδα.
Mωρέ μπράβο..
εγώ με τον δικό μου ζήτημα να μιλάμε 10΄λεπτά την ημέρα
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:24, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εμείς όμως μένουμε ο ένας στην Αθήνα και ο ένας στη Λάρισα. Τι να κάνω? Να παρατήσω τις σπουδές μου?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:38, 27-11-10:

Εμείς όμως μένουμε ο ένας στην Αθήνα και ο ένας στη Λάρισα. Τι να κάνω? Να παρατήσω τις σπουδές μου?

Όχι, να μετακομίσει ο ένας στο σπίτι του άλλου. Είναι και πιο οικονομικό, όπως περιέγραψε η Ηρώ.

Δύο (2) ολόκληρες ημέρες κάθε εβδομάδα. Λύθηκε η απορία σου;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 19:57, 27-11-10:

Μάλλον δεν το έθεσα σωστά
Δεν εννοούσα ότι μιλάμε 10' λεπτά την ημέρα στο κινητό, αλλά στο ακίνητο
Τι στα διάλα λέτε πια!

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Όχι, να μετακομίσει ο ένας στο σπίτι του άλλου. Είναι και πιο οικονομικό, όπως περιέγραψε η Ηρώ.
Ναι μισό νοίκι, μισοί λογαριασμοί, δεν ανανεώνεις κάρτες.. συμφέρει.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:05, 27-11-10:

Είμαστε πολύ μικροί ακόμα για τέτοια σκηνικά ντίαρ.

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Μάλλον δεν το έθεσα σωστά
Δεν εννοούσα ότι μιλάμε 10' λεπτά την ημέρα στο κινητό, αλλά στο ακίνητο
Τι στα διάλα λέτε πια!
10 μόνο λεπτά την ημέρα? Και μένετε και στο ίδιο σπίτι?? Εγώ κάνω δέκα λεπτά κάθε φορά που αρχίζω να μιλάω για να του δώσω το λόγο.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:09, 27-11-10:

Χαχ, μα κανείς δε σκέφτηκε πονηρά για αυτό που είπε η Ηρώ;

Πάντως ναι, 50 ώρες για μια εβδομάδα είναι πολλές. Μετά τι κάνετε;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:15, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Πάντως ναι, 50 ώρες για μια εβδομάδα είναι πολλές. Μετά τι κάνετε;
Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.

Καλά ήμουν υπερβολική ότι τελειωνούν στη μία εβδομάδα και των δυο. Στις 10 μέρες ίσως τελειώνουν.
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:17, 27-11-10:

Την ιστορία της ζωής σας λέτε; χαχαχα...πάντως αρκετοί τα τελειώνουν πολύ γρήγορα και ενώ έχουν π.χ. 5 ευρώ αναγκάζονται και βάζουν καινούρια κάρτα...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:41, 27-11-10:

Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.
Και ξοδεύεις ξανά μανά και τα δικά σου και τα δικά του μέσα σε 10 μέρες;;

Πολύ ακριβή είσαι ρε Βεατρίκη με τέτοια γούστα, μήπως να σκεφτεί να σε αλλάξει;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-11-10 στις 11:24. Αιτία: split
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 21:46, 27-11-10:

Και ξοδεύεις ξανά μανά και τα δικά σου και τα δικά του μέσα σε 10 μέρες;;

Πολύ ακριβή είσαι ρε Βεατρίκη με τέτοια γούστα, μήπως να σκεφτεί να σε αλλάξει;

15 ευρώ το μήνα σε τηλέφωνα είναι πολλά? Μήπως ζωρζέτο να σαλλάξει η δικιά σου για λόγους... τσιγκουνιάς??
Άλλωστα και αυτός θέλει να μου μιλάει. Αν δεν ήθελε θα υπήρχε πρόβλημα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:05, 27-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Αν δεν κάνω λάθος αυτό ισχύει για τις άλλες προσφορές, 600 λεπτά και έτσι.
Χμμ, εδώ πέρα δεν βλέπω κάποιο τέτοιο περιορισμό πέραν του "Διάρκεια ισχύος 30 ημέρες", δηλαδή να καταναλωθούν σε 30 ημέρες.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-11-10 στις 11:23. Αιτία: split
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:05, 27-11-10:

15 ευρώ το μήνα σε τηλέφωνα είναι πολλά?
x 2 άτομα = 30?, γιατί μιλάμε για κοινό ταμείο, σωστά; Δεν υπάρχουν "δικά σου - δικά του", αλλά σκέτο "δικά του" ..... εμ.. "δικά σας" ήθελα να πω.

x 12 μήνες, χμμ.... 360? το χρόνο ίσως; Κι αυτά μόνο τώρα. Πού να παντρευτείτε κιόλας να δούμε πόσο θα φτάσει.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:11, 27-11-10:

x 2 άτομα = 30?, γιατί μιλάμε για κοινό ταμείο, σωστά; Δεν υπάρχουν "δικά σου - δικά του", αλλά σκέτο "δικά του" ..... εμ.. "δικά σας" ήθελα να πω.

x 12 μήνες, χμμ.... 360? το χρόνο ίσως; Κι αυτά μόνο τώρα. Πού να παντρευτείτε κιόλας να δούμε πόσο θα φτάσει.
λολ τρελολολ, ομως ετσι?

Δεν έχουμε κοινό ταμείο γιατί δεν είμαστε παντρεμένοι ούτε συζούμε. Άλλο τώρα, άμα μία έχει ο ένας μία έχει ο άλλος και πως τα κανονίζουμε εμείς. Αυτό δεν έχει σχέση. Άμα δεν έχει κάρτα εκείνος και μπορώ να βάλω εγώ θα βάλω εγώ και το αντίστροφο.

Άμα καθόταν να κάνει τους υπολογισμούς που έκανες εσύ ζωρζέτο για τα 15 ευρουλάκια το μήνα, δε θα ήμουν καν μαζί του.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 13:34, 28-11-10:

Με μία φορητή κάμερα και ομιλία στο skype δωρεάν για όσες ώρες θέλεις μήπως συμφέρει καλύτερα ;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια