Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,293 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 307 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ubuntu - wubi

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 19:04, 16-09-11:

Θέλω να βάλω και linux στον υπολογιστή μου... αν βάλω το wubi θα είναι το ίδιο με το λειτουργικό του linux ή να βρω κάτι άλλο; Επίσης, το μέγυστο του wubi είναι 30gb..φτάνει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ubuntu: Απορίες και προβλήματα - Από qwerty111
      Το θέμα έχει λάβει 275 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-15 στις 17:59.
    • LinuxMint vs Ubuntu - Από Τάσος97
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-06-12 στις 12:58.
    • Πρόβλημα με booting Kubuntu Linux (wubi) - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-11 στις 21:52.
    • Ubunchu: Μάνγκα για Linux/Ubuntu - Από angelapos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-07-10 στις 19:03.
    • Πρόβλημα με το Ubuntu & netmod - Από faithplus1
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-06 στις 16:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα