Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,128 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 132 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που μόλις έλιωσε; (σχετικό με τάση)

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:01, 25-08-07:

Είχα διακυμάνσεις στην τάση τώρα στο σπίτι και στο γραφείο του υπολογιστή από κάτω ξεπετάχτηκε ένα μικρό εξαρτηματάκι το οποίο και δεν έχω ξαναπροσέξει (υπόψιν θυμάμαι τα πάντα πάνω, πίσω, δίπλα και κάτω από το γραφείο μου). Φαίνεται λιωμένο από τη μια άκρη και έχει ενδείξεις επάνω που εικάζω πως έχουν να κάνουν με ρύθμιση πολικότητας ή έντασης. Ιδού και η σχετική φωτό:

Αριστερά η κάτοψη, δεξιά η πλαϊνή όψη στο λιωμένο κομμάτι. Μέγεθος αντικειμένου, όσο ένα πλήκτρο στο πληκτρολόγιο.

Τι μπορεί να είναι;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 17:23, 25-08-07:

Αυτο φιλαράκι, είναι το καπάκι μιας κλειδαριάς... Προσπάθησε να θυμηθείς που έχεις κλειδαριές (μήπως κάνα εξωτερικό κουτί σκληρού ?)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:27, 25-08-07:

Μου θυμίζει πολύ κάτι που μπαίνουν στα έπιπλα, είδικα σε γραφεία κτλ το συναντάς εύκολα. Δεν μοιάζει να έλιωσε. Το γραφείο σου έχει την ίδια σταθερότητα;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:28, 25-08-07:

Ο fοunes μάλλον έχει δίκαιο
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:29, 25-08-07:

Καταρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Επειδή έχει τα σύμβολα συν και πλην στις άκρες θεώρησα αρχικά πως πρόκειται για εξάρτημα ηλεκτρικής συσκευής. Ξανασκέφτηκα μετά και από την πρόταση του Exposed σε συνδιασμό με αυτή του φίλου Φουνές (αν όχι κλειδαριά αλλά υποδοχή για ειδικό κοντό κατσαβιδάκι;;;), πως πιθανόν πρέπει να είναι εξαρτηματάκι από το γραφείο, γιατί:

1) Πάνω από το σημείο που έπεσε έχω μόνο τροφοδοτικά (άρα με εξωτερικό μονοκόμματο κάλυμα) και τίποτε από τα πράγματα δεν είναι καφέ όπως το εξαρτηματάκι. Είναι όλα είτε μαύρα είτε ασημί.

2) Το γραφείο είναι βιδωτό (φτιάξ' το μόνος σου) κάτι που μπορεί να συνδέεται και με το επιχείρημα 3

3) Έχει αρίθμηση πάνω δεξιά (τον αριθμό 29)

Επειδή είναι τεράστιο όμως και επειδή διαβάζω, δε μπορώ να ψάξω το γραφείο για τι του λείπει. Η σταθερότητα είναι η ίδια πάντως.

Το αφήνω το θέμα για να πέσουν κι άλλες ιδέες! Και πάλι ευχαριστώ!
Παράθεση

Virtuosofriend

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O Virtuosofriend έγραψε: στις 15:34, 26-08-07:

Απο γραφείο ειναι 100%. Έχω και στο δικό μου ένα σωρό. Δν ειναι τπτ απο το PC μέσα. Καταρχάς είναι πλαστικό , δν είναι ότι καλύτερο για το PC (λιώνει)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι είναι αυτό που κάνει τον Άντρα; - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 282 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-10-12 στις 21:15.
    • DC++,τι είναι αυτό.. - Από nikita13
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-07 στις 22:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα