Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,049 μηνύματα σε 76,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 327 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μινιατούρες αυτοκινήτων

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 406 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 15:48, 19-09-07:

μηπως ξερετε που μπορω να βρω μινιατουρες αυτοκινητων? ψαχνω το Mazda rx-8 Και δε το βρισκω πουθενα!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:57, 19-09-07:

Ενοεις απο της μινιτουρες που ειναι σχετικα μεγαλες και εχουν αξια φανταζομαι ε; Υπαρχουν βιβλιοπωλεια που ασχολουνται πολυ με συλεκτικα αυτοκινιτα, δεν ξερω καπιο να σου προτινω αλλα ισως καπιος να ξερει....
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 406 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 16:00, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ενοεις απο της μινιτουρες που ειναι σχετικα μεγαλες και εχουν αξια φανταζομαι ε; Υπαρχουν βιβλιοπωλεια που ασχολουνται πολυ με συλεκτικα αυτοκινιτα, δεν ξερω καπιο να σου προτινω αλλα ισως καπιος να ξερει....

Οχι απαραιτητα και πολυ μεγαλες, νορμαλ μεγεθος!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 16:02, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
μηπως ξερετε που μπορω να βρω μινιατουρες αυτοκινητων? ψαχνω το Mazda rx-8 Και δε το βρισκω πουθενα!!
Ιπποκρατους, στην Αθηνα. Η αδερφη μου πριν 3 μηνες πηρε για τον φιλο της το S2000 και οταν το ειδα χαζεψα!
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H phyllis έγραψε: στις 16:35, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ιπποκρατους, στην Αθηνα. Η αδερφη μου πριν 3 μηνες πηρε για τον φιλο της το S2000 και οταν το ειδα χαζεψα!
ξερω ποιο λες!! ευχαριστώ!!να σου πω ειναι τεραστιες αυτες οι μινιατουρες ξερεις? η σε νορμαλ μεγεθος? με εσωσες ευχαριστω! θελω να κανω εκπληξηστο φιλο μου!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:44, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
Στην Μπουτίκ της Μazda μέσα σε κάποια μεγάλη αντιπροσωπεία της
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:59, 19-09-07:

Αν λοιπόν, πας στην Ιπποκράτους και δεν βρεις μινιατουρα του RX8...

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά

εδώ
εδώ
εδώ
και αν θες και ενα παρα πολύ μικρό... εδώ
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H phyllis έγραψε: στις 17:05, 19-09-07:

ειστε ολοι τελειοι!!! ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

olinagrant

Νεοφερμένος

H olinagrant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H olinagrant έγραψε: στις 14:38, 02-09-08:

Ψάχνω και γω μια μινιατούρα της bmw alpina i 320 αλλά δεν βρίσκω και πολλά πράγματα στα site που έχω μπει..Θα βρω σε αυτό το μαγαζί Ιποκράτους ξέρετε;Πού ακριβώς είναι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 02-09-08 στις 15:04. Αιτία: μετατροπή greeklish σε ελληνικά
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:53, 02-09-08:

Είναι ακριβώς εδώ: κλικ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια