Νέο κόμμα προαναγγέλλει ο Πάνος Καμμένος

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αδερφε μορελο αυτο ειναι το ζητημα.Αντε ας βρουμε τους πιο καλους ανθρωπους μεσα στην πολιτικη.ακολουθουσαν γραμμη ναι η οχι;
και μιλαω για τη γραμμη που τους υπογορευαν ΠΑΣΟΚ και ΝΕΑ Δημοκρατια που ξερουμε(;) το ρολο τους.
Εγω μπορει να μην ειμαι ενημερωμενη,εσυ πιστευεις οτι με τις πιο αγνες προθεσεις που μπορει να εχει ενας ανθρωπος,δε θα ακολουθησει την πολιτικη του κομματος του;
Και ξαναλεω,οκ το μνημονιο η ν.δ δεν το ψηφισε.(τη νεα δανειακη συμβαση),το αλλο οπως ειπε και ο αλς το ξεχασε.μπας και θυμασαι τις δηλωσεις σαμαρα οτι αν ηταν σιγουρος οτι δε θα περνουσε μονο με τις ψηφους πασοκ-λαος ,θα εβαζε ολο του το κομμα να το κανει;
Τι ψαχνεις;την ηθικοτητα του ανθρωπου στον καπιταλισμο οταν μαλιστα τον εχει στηριξει τοσα χρονια;θα πρεπει πολυ να ψαξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖανΠωλΣατραπ

Νεοφερμένος

Ο ΖανΠωλΣατραπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Οι "δυνάμεις" σήμερα, φυλάνε τα μαύρα κοράκια της κοσμικής και μη εξουσίας.
Τα ακούω τα κρα κρα τους. :worry:
Και πού αιδώς?
Το κοινόν και ανεκτίμητον αγαθόν της ελευθερίας δυστυχώς
δεν το φυλάει ο λαός (λαγός ) που έλεγε και ο μακαρίτης ο Ραφαηλίδης.
Και πού οδός?

Μια οδός καλή μου φαίνεται αυτή που αμα την πάρεις όλο ευθεία,
βγάζει σε κάτι καμμένο που δεν τιμά το όνομα.

Αντιθέτως.

Θα τον ψηφίσω στο χαλαρό.
Έτσι για να δω μέσ' το χορό, τα βήματά του.

Πόσο όντως μαχητής για το κοινό συμφέρον, είναι.
Τότε μόνο θα ξεχωρίσουν τα @ρχιδι@ της μαιμούς από του ελέφαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά το τι ανακρίβειες έχουν πέσει εδώ μέσα, ποια μνημόνια ψήφισε? Ότι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ενταξει very touching η ομιλια του Καμμενου στη Βουλη (στο βιντεακι του Johny15 αναφερομαι)...τα εδωσε ολα...αλλα στο τελος ουτε ενα χειροκροτημα? Την επομενη φορα να παει να πει και κανα ποιημα "Της πατριδας μου η σημαια εχει χρωμα γαλανο, και στη μεση χαραγμενο ενα κατασπρο σταυρο" να εξυψωθει πιο πολυ το εθνικο μας φρονημα!!! Βρε ουστ που ξαφνικα ολοι θυμηθηκανε την πατριδα στο χειλος της καταστροφης...Η κοιλαρα του Καμμενου απο την κακοπεραση φουσκωσε ??? Ασε μας ρε Καμμενε...Αι πανε παρε κανα μαλοξ να ξεφουσκωσεις και δωσε και στους αλλους τους κοιλαραδες της Βουλης να φανε κανενα μπας και ξεφουσκωσουν και αυτοι....Αι πανε κανε και κανενα κομμα να εχεις να παιζεις κι εσυ ,να περνας την ωρα σου...Θα σωθει η χωρα ετσι Κα(η)μμενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δεν ειναι μονο το μνημονιο! τοσα χρονια ηταν εκφραστης μιας συγκεκριμενης πολιτικης και δεν τον ενοιαζε.

τωρα ξαφνικα τον πειραξε?


Θεωρητικά πολλές φορές κάνεις υποχωρήσεις χάριν της σταθερότητας.. φυσικά βέβαια και η υπομονή έχει και ένα όριο. Δεν τον έχω ακούσει τον τύπο, ούτε άποψη έχω πάνω του, απλά λέω μην καταφεύγετε τόσο εύκολα σε τέτοιες λογικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
......................................
Και ξαναγράφω, αφου δεν ξέρετε τη δραση του συγκεκριμένου γιατι συνεχίζετε και γράφετε ανακρίβειες;

Τον αδίκησα.... ( ; ) , τώρα δε που θυμήθηκα που πήγε μάρτυρας υπεράσπισης στη δίκη των ακροδεξιών ΟΥΚάδων,...ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ!

.....................................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top