Έχετε μπει ποτέ στο στέκι απο φορητή συσκευή;

Έχετε μπει ποτέ στο στέκι απο φορητή συσκευή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Όχι, ποτέ.

    Ψήφοι: 16 55.2%
  • Μια φορά επιχείρησα να μπω, αλλά κάτι πήγε στραβά (τι[noparse];)[/noparse].

    Ψήφοι: 3 10.3%
  • Ναι.

    Ψήφοι: 10 34.5%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχετε μπει/επιχειρήσει να μπείτε ποτέ στο στέκι απο φορητή συσκευή (κινητό,pda)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiaVolita69

Νεοφερμένος

Η DiaVolita69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μπαααα.... Όχι. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα;;;;;;; Και πως;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπαααα.... Όχι. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα;;;;;;; Και πως;;
Φυσικά και υπάρχει, αρκεί να είσαι με σύνδεση και όχι με κάρτα.
Για περισσότερες λεπτομέρειες καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει περισσότερα επι του θέματος (πχ ο Exposed). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προσπάθησα στις διακοπές μου από το κινητό μου (Nokia 6230) αλλά μόνο για να πάρω μυρωδιά ήταν...δεν κατάφερα να δω πολλά-πολλά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Μολις πριν λιγο, μεσω ενος iPod touch. (επ ευκαιριας του θεματος, οχι οτι ετυχε)

Συνοπτικα, καθυστερει λιγο, αλλα εμφανιζεται (οπτικα εννοω) μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγω οπως ο insomniac.
Πριν απο λιγο ξαναμπηκα με το Ν71 μου και ολα ηταν μια χαρα.;)
δεν καθισα πολυ γιατι δεν εχω μπαταρια.:mad:
Καλα λειτουργουσαν ολα.(και μπηκα με το gprs και οχι το 3G)
Ειχα μπει και παλιοτερα, και παλι ηταν ολα οκ.

(Σημειωση:Ειμαι με καρτα και στην Ιταλια και οχι με συνδεση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχω βάλει το θέμα για να δω πως το βλέπετε όσοι μπαίνετε, αλλά αν είναι αρκετό το ποσοστό αυτών που μπαίνουν για να μεριμνήσω αναλόγως στο μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Εχω μπει από κινητό ουκ ολίγες φορές...
Ειδικά όταν ταξιδεύω το χρησιμοποιώ....
Μια χαρά εμένα προσωπικά μου τρέχει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Όχι, εγώ δεν έχω επιχειρήσει ποτέ.
Έχω μπει όμως από λάπτοπ. Πιάνεται αυτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι ...
Φορητές συσκευές εννοούμε όσες συσκευές δεν έχουν τους συνηθισμένους browser και ανάλυση κάτω από 1024x768

(Άρα ούτε τα UMPC πιάνονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εσεις που δεν μπορειτε να μπειτε παιδια, τι προβλημα σας βγαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@Mario
Πολλά "απλά" κινητά βγάζει το μήνυμα ότι δεν υπάρχει αρκετή μνήμη,όπως σε παρά πολλά site. Επίσης κάποιοι που χρησιμοποιούν τον προεπιλεγμένο browser του smartphone ίσως να έχουν κάποιο πρόβλημα με κάποιες δυνατότητες λόγο javascript
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
A καλα ενταξει...εγω ελεγα μηοως ηταν τιποτα πιο περιεργο.
Κι εγω παντως απο το NOKIA με τον opera μπαινω.Οχι τον προεπιλεγμενο browser.
Οχι γιατι δεν μπαινει.(δεν το εχω δοκιμασει)
Αλλα γενικα γιατι εκεινος σερνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω έχω μπει κάνα δυο φορές για 2 λεπτά αλλά δεν συνηθίζω να μπαίνω γενικά στο νετ απο το κινητό μου γιατί είμαι με κάρτα και καταλαβαίνετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάντως προσπάθησα να μπω με sony ericsson k610im και δεν μπορώ να πώ οτι τα κατάφερα. Δεν φαινόταν σχεδόν καμία εικόνα και γενικα το μόνο που έβλεπα ήταν γράμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Έχετε μπει ποτέ στο στέκι απο φορητή συσκευή?


Όχι, αλλά έχω μπεί από την πιο αφόρητη (μινιμακ) :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πάντως προσπάθησα να μπω με sony ericsson k610im και δεν μπορώ να πώ οτι τα κατάφερα. Δεν φαινόταν σχεδόν καμία εικόνα και γενικα το μόνο που έβλεπα ήταν γράμματα...
Αν είχες δοκιμάσει με το Opera Mini θα έβλεπες περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει, αρκεί να είσαι με σύνδεση και όχι με κάρτα.
Για περισσότερες λεπτομέρειες καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει περισσότερα επι του θέματος (πχ ο Exposed). :)
Γίνεται και με κάρτα, έχω μπει πολλές φορές με wm συσκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το wind plus είναι μια εξαίρεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με το παλιό UI είχα συνδεθεί κανονικότατα με nokia E50, το είχα καταφέρει καλύτερα με opera browser.
Με τον browser της συσκευής δεν είχα σωστή κωδικοποίηση στους χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top