Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
Κάποιες ρυθμίσεις, πχ του τσατ, γιατί ξετικάρονται με καθαρισμό κούκις; :(

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
παιδια εμενα δεν μου ανεβαζει καθολου φωτο..
διεγραψα αρκετες απο τα ανεβασμενα,,και παλι στα 75 mb ειμαι και δεν ανεβαζει καμια,,λεει υπερβαινει 45mb quota κατι τετοιο..\
και τωρα κοκκινο παραμενει..
τι να κανω?

D_G

Well-known member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
παιδια εμενα δεν μου ανεβαζει καθολου φωτο..
Έχω την εντύπωση ότι έχουν μικρύνει πολύ το μέγεθος των συν. αρχείων που μπορούμε να ανεβάσουμε, το παρατήρησα κι εγώ.
Δεν έχεις παρά να διαγράψεις μερικές ακόμα, ή να τις ανεβάσεις κάπου αλλού στο ίνερνετ και μετά να τις αντιγράψεις σε μορφή

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
εσενα πχ ποσο χωρο επιτρεπει μεγιστο?

για να ξερω ποσες να διαγραψω..

D_G

Well-known member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
Ήταν η μπάρα αριστερά στο πλάι και μου έχει φτάσει στην μέση εδώ και λίγο καιρό.
Μου δείχνει πόσο έχω, αλλά όχι πόσο μου μένουν ακόμα.
Δοκίμασε από τα πολύ παλιά, σιγά-σιγά και βλέπουμε.

Άγγελος

New member

οκ το φτιαξα,,διεγραψα πολλες
και ειμαι στα 30μβ
πειρπου
ανεβαζα 5mp φωτο..
ε τωρα θα ανεβαζω πολυ μικροτερες,,λογικο..:P

lanith

New member

Η lanith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει με τα βασικά εδω πέρα;

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Τότε μάλλον έχεις κάποιο θέμα με τα cookies σου, δεν υπάρχει κάτι που να μπορεί να κάνει το site γι'αυτό... Τσέκαρε privacy settings για τίποτα περίεργο, δυστυχώς δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο, συγγνώμη! :(

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.
τα κουλουρακια μου ειναι μια χαρα :P

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mesael

New member

Η mesael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια με συγχωρειτε κιολας για το ασχετο της ερωτησης αλλα μηπως μπορει καποιοσ να μου πως θα δημιουργησω ενα καινουριο θεμα.΄;΄

silverdog

New member

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 372 μηνύματα.
πας στη κατηγορια που θες να το ανοιξεις και μολις μπεις κοιτα πανω εχει επιλογη 'νεο θεμα''

just_smile

New member

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδια με συγχωρειτε κιολας για το ασχετο της ερωτησης αλλα μηπως μπορει καποιοσ να μου πως θα δημιουργησω ενα καινουριο θεμα.΄;΄
Η Ρινοπλαστικη ειναι ηδη ενα θεμα απο μονο της. τρελο θεμα ομως χαχαχα δεν μπορεις να δημιουργησεις νεο θεμα εδω. αρκετα θεματα εχουμε ολοι εδω περα!!! χαχα φιλε αν πας στην κατηγορια Υγεια-Ιατρικη ή σε οποια κατηγορια σε ενδιαφερει εκει πατας ΝΕΑΣΥΖΗΤΗΣΗ και δημιουργείς νεο θεμα αν δεν κανω λαθος

diotima

New member

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...