Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα ΙΙ

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλό κουράγιο. ΗΡΩΑΣ. Με την είχε πέσει μια φεμινίστρια εαακίτισσα στο δεύτερο έτος. Έφυγα τρέχοντας..

Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ πως γίνεται να έφαγε πορτα απο κάποιες που υπο κανονικές συνθήκες δεν τους τη πεφτεις ουτε να σε πληρωνουν. 
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Καλό κουράγιο. ΗΡΩΑΣ. Με την είχε πέσει μια φεμινίστρια εαακίτισσα στο δεύτερο έτος. Έφυγα τρέχοντας..
Εγώ έκανα παρέα με κάτι κνίτισσες παλιά, και γαμώ τα παιδιά. Παλικάρια από τα λίγα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ πως γίνεται να έφαγε πορτα απο κάποιες που υπο κανονικές συνθήκες δεν τους τη πεφτεις ουτε να σε πληρωνουν. 
Καλά μη νομίζεις. Υπάρχουν πολλά άτομα που μπαίνουν στις παρατάξεις ακριβώς επειδή τους γυάλισε κάποια και πιστεύουν πως θα έχουν έτσι το τυχερό τους.

Άβυσσος η ψυχή των ανδρών. Το πρόβλημα δεν είναι που είναι φεμινίστριες, το πρόβλημα είναι που οι συγκεκριμένες κατηγορίες πρήζουν @@ μέχρι εκεί που δεν πάει.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,028 μηνύματα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλά μη νομίζεις. Υπάρχουν πολλά άτομα που μπαίνουν στις παρατάξεις ακριβώς επειδή τους γυάλισε κάποια και πιστεύουν πως θα έχουν έτσι το τυχερό τους.

Νεανικές απερισκεψίες.

Άβυσσος η ψυχή των ανδρών. Το πρόβλημα δεν είναι που είναι φεμινίστριες, το πρόβλημα είναι που οι συγκεκριμένες κατηγορίες πρήζουν @@ μέχρι εκεί που δεν πάει.

Άμα σε πρήζει φίλε μου, τοτε δεν ταιριάζετε. Πλέον έχω ένα μότο : Απο το να είσαι με κάποια που σου δημιουργεί προβλήματα καλύτερα μόνος σου. Τέλος.

Κανείς δεν ειναι υποχρεωμένος να είναι με κανέναν.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Πριν πει κανείς στον Ντέβιλ ότι κατάφερε και το γύρισε πάλι στο θέμα των σχέσεων, οφείλουμε να του αναγνωρίσουμε ότι έχει ταλέντο.
Πώς κατάφερες και το συνέδεσες και εδώ πάντως, είναι απορίας άξιον. Ρισπέκτ από μένα, εγώ σε παραδέχομαι δηλαδή, μπέσα τώρα.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,028 μηνύματα.
Η Λάνα πέρασε το τεστ τουλάχιστον
1713996310495.png

Άμα σε πρήζει φίλε μου, τοτε δεν ταιριάζετε. Πλέον έχω ένα μότο : Απο το να είσαι με κάποια που σου δημιουργεί προβλήματα καλύτερα μόνος σου. Τέλος.
με τιποτα αδερφε, την αγαπώ και με αγαπά και στο κατω κατω ειμαι εξίσου πρηξαρχήδης :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πριν πει κανείς στον Ντέβιλ ότι κατάφερε και το γύρισε πάλι στο θέμα των σχέσεων, οφείλουμε να του αναγνωρίσουμε ότι έχει ταλέντο.
Εχεις πιασει ποτέ συζήτηση με κομμουνιστή που τα γυρνάει ΌΛΑ σε πολιτικοοικονομική συζήτηση; (του λες για τις πέτρες στη θάλασσα και σου λένε μετα απο 5 λεπτά για ταξική πάλη και συνείδηση)

Ε, ο ντέβιλ είναι το καψούρικο βερσιόν αυτού
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
View attachment 131942

με τιποτα αδερφε, την αγαπώ και με αγαπά και στο κατω κατω ειμαι εξίσου πρηξαρχήδης :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εχεις πιασει ποτέ συζήτηση με κομμουνιστή που τα γυρνάει ΌΛΑ σε πολιτικοοικονομική συζήτηση; (του λες για τις πέτρες στη θάλασσα και σου λένε μετα απο 5 λεπτά για ταξική πάλη και συνείδηση)

Ε, ο ντέβιλ είναι το καψούρικο βερσιόν αυτού

Στον Γιάννη απάντησα που έγραψε αυτό το πόστ με την άβυσσο.... δεν αναφερομουν στη δικιά σου. Και δεν άνοιξα και εγώ πρώτος θέμα για σχέσεις σήμερα :D
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πώς δεν κρύφτηκε αυτός, να αποφύγει το αυτόφορο;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Πιστεύεις πως οι ψηφοφόροι των Σπαρτιατών ξέρουν να συμπληρώνουν τις φορολογικές τους δηλώσεις;

Οχι. Γενικά ποσοστό Ελλήνων που έχει απόψεις για ειδικά θέματα που απαιτούν κάποια εκπαίδευση και γνώση δεν έχει ιδέα και οπότε ψηφίζει πολιτικούς σχηματισμούς από καθαρά "τιμωρητική" διάθεση για το κακό σύστημα που τους έκανε αποτυχημένους στη ζωή τους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Οι ΗΠΑ θα έχουν για ακόμη μια φορά την μεγαλύτερη οικονομική ανάπτυξη μεταξύ των κρατών της G7.

IMG_4751.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Πριν από λίγη ώρα οι ΗΠΑ ανακοίνωσαν τα στοιχεία για την ανάπτυξη του Α τριμήνου τα οποία απογοήτευσαν την αγορά καθώς το Real GDP αυξήθηκε κατά 3% σε σχέση με την αντίστοιχη περσινή περίοδο, πολύ χαμηλότερο από το 3.9% που είχαν προβλέψει οι οικονομολόγοι. Βέβαια η ανάπτυξη στις ΗΠΑ παραμένει εξαιρετικά υψηλή την ώρα που η Ευρώπη βρίσκεται σε στασιμότητα.

Σε σχέση με το Q4 2023 το real GDP αυξήθηκε κατά 1.6%.

IMG_4754.jpeg



 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top