Διαγραφή παλιού gmail

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω ένα θεματακι, θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει τρόπος να μπορέσω να μπω σε ένα παλιό gmail που είχα χωρίς να θυμάμαι τον κωδικό και την διεύθυνση; Το χρησιμοποιουσα πριν 5 χρόνια και από εκεί είχα φτιάξει λογαριασμούς στα σοσιαλ και θέλω να διαγράψω ότι έχω δημοσιεύσει και όπου έχω συνδεθεί απο εκείνο το μέιλ (όλα τα στοιχεία δλδ)
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Γεια σου, αν έχεις βάλει στο παλιό email το κινητό σου ή ένα άλλο email για ανάκτηση μπορείς να πας στο gmail, να πατήσεις εκεί που λέει " Ξεχάσατε τη διεύθυνση σας ηλεκτρονικό ταχυδρομείου". Εναλλακτικά, αν έχεις βάλει στα social media το παλιό email σου μπορείς να πας στις ρυθμίσεις των social media να βρεις το email και μετά πας στο gmail όπου βάζεις τη διεύθυνση και μετά το κουμπί " Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης".
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα έχω ένα θεματακι, θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει τρόπος να μπορέσω να μπω σε ένα παλιό gmail που είχα χωρίς να θυμάμαι τον κωδικό και την διεύθυνση; Το χρησιμοποιουσα πριν 5 χρόνια και από εκεί είχα φτιάξει λογαριασμούς στα σοσιαλ και θέλω να διαγράψω ότι έχω δημοσιεύσει και όπου έχω συνδεθεί απο εκείνο το μέιλ (όλα τα στοιχεία δλδ)
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Καλησπερα😊👍
Δες εδω
https://www.howtogeek.com/304996/how-to-recover-your-forgotten-gmail-password/

Σε περιπτωση που ειχες ορισει καποια λεξη υπενθυμισης ή καποιο αλλο δεύτερο εμαιλ για να κάνεις επαναφορα κωδικου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δες κι αυτα τα δυο
Επαναφορα με τηλέφωνο και επαναφορα χωρις κωδικο
Αλλιως επικοινωνεις με την υποστηριξη αν μπορουν καπως να σε βοηθησουν. Αν δεν γινει τιποτα με αυτα.
https://webapps.stackexchange.com/q...-google-account-or-gmail-password-or-username

 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πρώτα από όλα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, δεν ξέρω αν το έθεσα σωστά αλλά δεν είναι μόνο ότι δεν θυμάμαι τον κωδικό, επειδή άλλαξα και κινητό στα χρόνια που μεσολάβησαν δεν ξέρω καν την διεύθυνση του μέιλ (μπλα μπλα)@gmail.com
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πρώτα από όλα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την απάντηση σας, δεν ξέρω αν το έθεσα σωστά αλλά δεν είναι μόνο ότι δεν θυμάμαι τον κωδικό, επειδή άλλαξα και κινητό στα χρόνια που μεσολάβησαν δεν ξέρω καν την διεύθυνση του μέιλ (μπλα μπλα)@gmail.com
Θα πας στο accounts.google.com/signin
Οπως βλεπεις εδω
Screenshot_20210313-161417.png

Και θα πατησεις εκει που λεει "Ξεχασατε τη διευθυνση" και θα σου βγαλει αυτο

Screenshot_20210313-161426.png


Εσυ δεν θυμασαι να ειχες δηλωσει καπου αυτο το μεηλ? Σε καποιο αλλο σαιτ καπου ως λογαριασμο γκουγκλ?
Ωστε να μπορεις να το θυμηθεις.
Καπου οπου το ειχες δηλωσει.
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα πας στο accounts.google.com/signin
Οπως βλεπεις εδω
View attachment 77372
Και θα πατησεις εκει που λεει "Ξεχασατε τη διευθυνση" και θα σου βγαλει αυτο

View attachment 77373

Εσυ δεν θυμασαι να ειχες δηλωσει καπου αυτο το μεηλ? Σε καποιο αλλο σαιτ καπου ως λογαριασμο γκουγκλ?
Ωστε να μπορεις να το θυμηθεις.
Καπου οπου το ειχες δηλωσει.
Στο γιουτιουμπ το είχα, από εκεί θυμάμαι μόνο πως είχα ονομάσει τον λογαριασμό (για να μπορώ να βλέπω βίντεο) θεωρώ πως αν βρω την διεύθυνση θα θυμηθώ και τον κωδικό
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στο γιουτιουμπ το είχα, από εκεί θυμάμαι μόνο πως είχα ονομάσει τον λογαριασμό (για να μπορώ να βλέπω βίντεο) θεωρώ πως αν βρω την διεύθυνση θα θυμηθώ και τον κωδικό
Ναι προσπαθησε να βρεις το ονομα.
Κι εγω ειχα ξεχασει ενα εμαιλ και επειδη ηταν γκουγκλ το θυμηθηκα οταν ηθελα να συνδεθω στο Google apps.
Βρες το και προσπαθησε να κανεις την επαναφορα👍😊
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
επικοινωνησε με την google ,θα σου κανουν ταυτοποιηση και μετα λογικα θα σου δωσουν προσβαση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top