Κουβέντα για τα κόμικς

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Σας αρέσουν τα κόμικς?
Διαβάζετε?
Ποια έχετε διαβάσει?
Ποια σας άρεσαν, ποια όχι?
Προτίνετε κάποια που σας άρεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Τελευταίο που έχω διαβάσει είναι η μικρή λουλού:) . Σπάνια διαβάζω αλλά δεν υπάρχει κάποιο που να μην μου αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μικρος διαβαζα πολυ.
Τελευταια διαβασα το βιο και πολιτεια του σκρουτζ μακ ντακ και τα χαμενα επισοδεια μιας και ηταν ολα συγκεντρωμενα αλλιως δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ήμουν marvel maniac (κατεστημένο αλλά το γούσταρα τρελά)…αυτό που μου άρεσε ήταν ότι ο εκδοτικός οίκος που είχε τα δικαιώματα στην Ελλάδα το γούσταρε τρελά αυτό που έκανε, είχε δηλαδή πάθος…έπαιρνα θυμάμαι το Spiderman με αφίσα μέσα από Έλληνα καλλιτέχνη και αλληλογραφία με θέματα comics…μετά τα δικαιώματα τα πηρέ άλλη εταιρία και τα έκανε μπάχαλο (πως τα κατάφερε???)
Κατά τα αλλά φανατικά Garfield πολύ γέλιο….και από Ευρώπη asterix.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top