Τι παιδικά προγράμματα βλέπαμε όσο μεγαλώναμε;

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,272 μηνύματα.
Αν και εγώ κυρίως με DVD μεγάλωσα. Ωραίες εποχές...
Ε και εγώ. Είχε DVD Club στης γιαγιάς μου και το είχαμε ταράξει στο να δανείζομαι DVD Τόμας Τρενάκι και Μπομπ ο μάστορας. Ένας από τους λόγους που μας έδωσε άρον άρον στο σπίτι η γιαγιά μου το Dvd player μάλλον ήταν για να μην την ζαλίζω κάθε φορά που μας πήγαιναν οι γονείς να μείνουμε εκεί :lol:

Όσοι δεν έχετε δει Πίτσι Πίτσι Πίτς, είστε εχθροί μου

View attachment 132553

Το ultra cringe παιδικό. Που έρχονταν οι κακές γοργόνες και άρχιζαν οι άλλες να τραγουδάνε για να φύγουν και η μία γούσταρε έναν άνθρωπο όπου άμα του το έλεγε θα γίνονταν μπουρμπουλίθρες. Είχαμε πολλές καμενιές. Το συγκεκριμένο βέβαια το έβλεπα λίγο στο τέλος της παιδικής ηλικίας όπου σταματούσα να βλέπω πια παιδικά. Ήταν από τα τελευταία παιδικά.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.
Ε και εγώ. Είχε DVD Club στης γιαγιάς μου και το είχαμε ταράξει στο να δανείζομαι DVD Τόμας Τρενάκι και Μπομπ ο μάστορας. Ένας από τους λόγους που μας έδωσε άρον άρον στο σπίτι η γιαγιά μου το Dvd player μάλλον ήταν για να μην την ζαλίζω κάθε φορά που μας πήγαιναν οι γονείς να μείνουμε εκεί
Εγώ πάντως είχα και κασέτες μέχρι τα 8 μου, μετά χάλασε το player και πήραμε Dvd
Το ultra cringe παιδικό. Που έρχονταν οι κακές γοργόνες και άρχιζαν οι άλλες να τραγουδάνε για να φύγουν και η μία γούσταρε έναν άνθρωπο όπου άμα του το έλεγε θα γίνονταν μπουρμπουλίθρες. Είχαμε πολλές καμενιές. Το συγκεκριμένο βέβαια το έβλεπα λίγο στο τέλος της παιδικής ηλικίας όπου σταματούσα να βλέπω πια παιδικά. Ήταν από τα τελευταία παιδικά.
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ; ✨️✨️
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 856 μηνύματα.
στο μεταξύ όλα αυτά εμένα μου φαίνονται αρχαία ιστορία
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,045 μηνύματα.
Αν πω ότι κατάλαβα θα είναι ψέμα. Πάντως το τελευταίο αντικείμενο το έφαγα στο νηπιαγωγείο και ήταν ένα μποτάκι της polly pocket. Ακόμα στεναχωριέμαι που χάλασα το σετ 😭
μην είσαι έγκυος βρε, με τις αναγούλες
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 655 μηνύματα.
catdog-punchline.gr.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,093 μηνύματα.
Είναι των 70s, όμως το δείχνανε και στα 90s.
Στη φωνή του Τάρο, ο γνωστός σε όλους Σπύρος Μπιμπίλας!

Και το Χρυσό πουλί, μην ξεχνάμε.
Έχουν κάτι το σκοτεινό σαν παιδικά, αλλά το λατρεύω!
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Εγώ δε ξέρω τι γλώσσα μιλάτε, έβλεπα χελωνονιντζάκια κ Μπομπ στο Νικελοντεον
Καλά Μπομπ Σφουγγαράκη και τώρα να με βάλεις άνετα το βλέπω
Όσοι δεν έχετε δει Πίτσι Πίτσι Πίτς, είστε εχθροί μου

View attachment 132553
Είμαστε εχθροί λοιπόν, λυπάμαι πολύ. Νομίζω ότι το κορόιδευα με τα αδέλφια μου μόνο και μόνο απ'το όνομα :laugh:

Πωωωω, ρε παιδιά, την ηρωίδα των νηπιακών μου χρόνων δεν παρέθεσα, ντροπή μου:
Dora.jpeg

Αυτό και αν ήταν θρυλικό παιδικό (το ότι αγχωνόμουν με την αλεπού που πήγαινε να κλέψει πραγματικά με ξεπερνάει)
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,947 μηνύματα.
Απεχθανόμουν τα χελωνονιντζάκια τοσο πολύ...

Εγώ μεγάλωσα με νικελόντεον, school of rock, victorious, icarly, bigtimerush.
επίσης μισούσα το the troop και το true jackson VP
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.
Ποιος θυμάται τα beyblade :laugh:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.
Αυτό το θυμάται κανείς;

"Μια φορά και ένα καιρό ήταν ο άνθρωπος"
Mia_Fora_Ki_Enan_Kairo_Itan_O_Anthropos_01.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,272 μηνύματα.
Ονειροπαρμένοι, επίσης καμένο παιδικό. Υπερβολικά καμένο θα έλεγα. Νομίζω η Βεργίνα το έβαζε.

αρχείο λήψης (12).jpeg


Οι θρύλοι του βασιλιά πίθηκου. Με το πιθηκι, το γουρούνι, τον ληστή και τον βουδιστή μοναχό που έκαναν κάτι ταξίδια αποστολής.

αρχείο λήψης (11).jpeg


Ο γορίλας Κονγκ, με έναν άνθρωπο που είχε μια συσκευή και κάπως ενώνονταν εγκεφαλικά με τον γορίλα.

hqdefault.jpg


Monster High έβλεπα γιατί μαρεζε ο ήρωας που είχε πράσινα φίδια για μαλλιά.

Συννεφοταξιδευτές. Από τα αγαπημένα μου.

images (9).jpeg


Τουτενστάιν η μικρή μούμια.

αρχείο λήψης (13).jpeg


Και εννοείται τα κλασσικά που όλοι βλέπαμε. Τουίτι, Τομ και Τζέρι, looney tunes, Μπομπ Σφουγγαράκης, Σκούμπι ντου κλπ..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.
Αυτο το δινε και "το σωμα μου" μια σειρά στα περιπτερα ή εχω αναμειξει τις μνήμες μου;
Δεν ξέρω αυτό πάντως που έβλεπα παρουσίαζε την εξελικτική πορεία του ανθρώπινου είδους στο πέρας του χρόνου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
Δεν ξέρω αυτό πάντως που έβλεπα παρουσίαζε την εξελικτική πορεία του ανθρώπινου είδους στο πέρας του χρόνου
Δεν ξερω καρδιά μου εγω δεν εβλεπα την εξελικτικη πορεία πριν τα 17 μου, ως τοτε εβλεπα τιποτα τρανσφόρμερς, αρκουδάκια της αγάπης και Dragonball Z
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.
Αυτο το δινε και "το σωμα μου" μια σειρά στα περιπτερα ή εχω αναμειξει τις μνήμες μου;
Δεν ξέρω αυτό πάντως που έβλεπα παρουσίαζε την εξελικτική πορεία του ανθρώπινου είδους στο πέρας του χρόνου
αρκουδάκια της αγάπης ;;;;;;;;
Τι soft γλυκανάλατο ήταν αυτό;
εγώ μικρή ξεκοκαλιζα τον αστυνόμο Σαΐνη, το sport billy, την Κάντυ Κάντυ και το ροζ πάνθηρα.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,947 μηνύματα.
Ονειροπαρμένοι, επίσης καμένο παιδικό. Υπερβολικά καμένο θα έλεγα. Νομίζω η Βεργίνα το έβαζε.
αυτο με ειχε κανει να χεστω πανω μου απο τον φοβο μμη ειρωνικα.. κατι στοιχιωμενο εχει πανω του
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.
Επίσης αυτό που έδειχναν πειρατικά παιδικά κάτι περιφερειακά κανάλια :lol:

Εμείς στη Θεσσαλία είχαμε κάμποσα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.
το αγαπημενο μου

1715623544663.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top