Κυβέρνηση Μητσοτάκη 2023

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,263 μηνύματα.
Κάποιες φιλοκυβερνητικες φωνούλες τελευταία έχουν σταματήσει να επαινουν την κυβέρνηση και το πόσο καλά τα πάμε σα χώρα με ανάπτυξη επενδύσεις πρόοδο κλπ, τι να συμβαίνει άραγε;
Και νόμιζα ήμουν η μόνη που το παρατήρησε.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,263 μηνύματα.
01.jpg
 

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Αυτα να τα βλέπουν όσοι πανηγυρίζουν για το νέο κατώτατο μισθό. 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Κάποιες φιλοκυβερνητικες φωνούλες τελευταία έχουν σταματήσει να επαινουν την κυβέρνηση και το πόσο καλά τα πάμε σα χώρα με ανάπτυξη επενδύσεις πρόοδο κλπ, τι να συμβαίνει άραγε;

Έχει κάποιο καιρό που έχω την ίδια απορία.

Φαίνεται πλέον και από εφημερίδες που ήταν ανέκαθεν φιλοκυβερνητικες. 🤔
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,263 μηνύματα.
όταν μάζεψε τον σάκο με τα εκατομμύρια απο τον κρατικό προυπολογισμό ενα μηνα πριν τις εκλογές για να αγοράσει ψηφαλάκια τάχα μου για αναχαιτίσει το Άγιο όρος δεν καπηλευόταν την πίστη μαγκιά κλανιά με τα λεφτά του κόσμου


στο διάολο Κούλα, αν υπάρχει κόλαση θα χεις απο τις πρώτες θέσεις, εγκληματία
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Και νόμιζα ήμουν η μόνη που το παρατήρησε.
ναι τηρουν σιγη ιχθυος τις τελευταιες εβδομαδες
ή προετοιμαζονται για τις εκλογες
ή καταλαβαινουν τα αυτονοητα τα χάλια μας και σκεφτονται "τι να βγουμε να πουμε δε μας παιρνει"
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Ο Κουλης και η νδ πάντα είχε την επαρχιώτικη αντίληψη ''είμαστε Ευρωπαίοι, μένουμε Ευρώπη'' αλλά όταν έρχονται στα πράγματα εφαρμόζουν την πιο ελληνική κουτοπόνηρη πρακτική, δηλαδή ρουσφέτια, βοήθεια σε ημετέρους και άλλα ωραία.

Ήθελαν Ευρώπη, ας λουστούν και της Ευρωπαϊκές καταδίκες και αρνητικές αξιολογήσεις που βγαίνουν κάθε εβδομάδα. Αν είχε μυαλό ο Κουλης και η νδ, θα ήθελε να βγει από ευρώ και ΕΕ για να είναι Βαλκάνιος άρχοντας ο οποίος ελέγχει κάθε πτυχή της ελληνικής πραγματικότητας (μμε, δικαιοσύνη κλπ) κάτι που το κάνει ήδη αλλά τρώει καρπαζιές από το Ευρωκοινοβούλιο και άλλους οίκους αξιολόγησης.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.

Tα είδα όλα...μάνα βουλευτή με το κυβερνόν κόμμα των αρίστων να δίνει φακελάκι. :P Πάω να δω αν έρχομαι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top