Κυβέρνηση Μητσοτάκη

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,640 μηνύματα.
Η ΝΔ πήρε ψηλά ποσοστά για να μη γαμήσουν τη χώρα οι Συριζαίοι, όχι γιατί είναι τοσο καλή κυβέρνηση που δεν μπόρεσε κανείς να την πάει κόντρα. Σου λεει καραγκιόζηδες είναι κι αυτοί, αλλά τουλάχιστον θα κοιμηθω με δυο χέρια και δεκα δάχτυλα και θα ξυπνησω πάλι με δυο χέρια και δεκα δάχτυλα.

Κυβερνάει το κόμμα σου βασισμένο στο
Δεν είναι κόμμα μου. Εγώ πιο πολύ πιστεύω στον Μητσοτάκη. Τον θεωρώ κοινωνικά φιλελεύθερο.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,593 μηνύματα.
IMG_5358.jpeg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,158 μηνύματα.
Τουλάχιστον είμαστε και σε κάτι πιο χαμηλά σε τιμές από τους άλλους. Να το γιορτάσουμε και αυτό!
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πάλι καλά που πέφτει η τιμή της ηρωίνης. Θα τη χρειαστούμε, ώστε να φουντώσουμε τις ψευδαισθήσεις μας ότι ζούμε σε κανονική χώρα.

ΠΝΠ κατεβάζει ο Κούλης. Ένοπλες Δυνάμεις και Πυροσβεστική θα αξιοποιηθούν στη στελέχωση του ΕΚΑΒ.


Προσεχώς...

 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,730 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,640 μηνύματα.
Πες ότι έχει αυξηθεί και το προσδόκιμο ζωής, όλα εγώ θα τα γράφω?
Αυτό πλέον είναι ευρέως γνωστό. Ανέβηκε και σε άλλες χώρες. Όχι μόνο στην Ελλάδα. Ο κορονοιος ήταν μια παρένθεση όπως ο Σύριζα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,318 μηνύματα.

Το άκυρο στατιστικό της ημέρας. Εμμονή εχετε παθει με τον κουλη εκει στην αριστερά μετα τις 6 συνεχόμενες ηττες τα τελευταία 4 χρονια.🥱🥱

Λογικό να είναι χαμηλή η τιμή στην Ελλάδα καθώς είναι χαμηλή η ζήτηση. Στις ΗΠΑ που εχουν εκατομμύρια addicted οι τιμές είναι στα ύψη. Όλα θέμα προσφοράς και ζήτησης είναι.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,730 μηνύματα.
Το άκυρο στατιστικό της ημέρας. Εμμονή εχετε παθει με τον κουλη εκει στην αριστερά μετα τις 6 συνεχόμενες ηττες τα τελευταία 4 χρονια.🥱🥱

Λογικό να είναι χαμηλή η τιμή στην Ελλάδα καθώς είναι χαμηλή η ζήτηση. Στις ΗΠΑ που εχουν εκατομμύρια addicted οι τιμές είναι στα ύψη. Όλα θέμα προσφοράς και ζήτησης είναι.
Να νομιμοποιηθούν. Ο ανταγωνισμός μεταξύ των ναρκο-εταιριών/παραγωγών θα προσφέρει καλύτερη ποιότητα προϊόντος.

Θα δημιουργηθούν νέες θέσεις εργασίας και οι εταιρίες θα προσφέρουν πλέον πολλές παραλλαγές πέρα από την κλασσική ηρωίνη. Δεν υπάρχει λόγος να έχουμε ταμπου σε αυτά τα θέματα, ζήτω η ελεύθερη αγορά :bounce:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,318 μηνύματα.
Να νομιμοποιηθούν. Ο ανταγωνισμός μεταξύ των ναρκο-εταιριών/παραγωγών θα προσφέρει καλύτερη ποιότητα προϊόντος.

Θα δημιουργηθούν νέες θέσεις εργασίας και οι εταιρίες θα προσφέρουν πλέον πολλές παραλλαγές πέρα από την κλασσική ηρωίνη. Δεν υπάρχει λόγος να έχουμε ταμπου σε αυτά τα θέματα, ζήτω η ελεύθερη αγορά :bounce:
Όταν γίνει το Ανταρσυα κυβέρνηση θα το κάνει εκείνο . Μέχρι τότε κρατάμε ότι οι χαμηλές τιμές οφείλονται στην χαμηλή ζήτηση.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,730 μηνύματα.
Όταν γίνει το Ανταρσυα κυβέρνηση θα το κάνει εκείνο . Μέχρι τότε κρατάμε ότι οι χαμηλές τιμές οφείλονται στην χαμηλή ζήτηση.
Είναι ένα νέο πεδίο εκμετάλλευσης. Σκέψου το. Εγώ θα άφηνα ένα βιογραφικό, ξέρω και λίγο χημεία λόγω σπουδών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,318 μηνύματα.
Είναι ένα νέο πεδίο εκμετάλλευσης. Σκέψου το. Εγώ θα άφηνα ένα βιογραφικό, ξέρω και λίγο χημεία λόγω σπουδών.
Υπάρχουν πολλές Σοσιαλιστικες χώρες που ασχολούνται με μεγάλη επιτυχία στην αγορά αυτή εδώ και πολλά χρόνια 😁😁.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,593 μηνύματα.
Το άκυρο στατιστικό της ημέρας. Εμμονή εχετε παθει με τον κουλη εκει στην αριστερά μετα τις 6 συνεχόμενες ηττες τα τελευταία 4 χρονια.🥱🥱

Λογικό να είναι χαμηλή η τιμή στην Ελλάδα καθώς είναι χαμηλή η ζήτηση. Στις ΗΠΑ που εχουν εκατομμύρια addicted οι τιμές είναι στα ύψη. Όλα θέμα προσφοράς και ζήτησης είναι.
Μόνος σου.
Εγώ μια εικόνα ανέβασα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,640 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,618 μηνύματα.
SmartSelect_20230705_015927_Instagram.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,158 μηνύματα.
Ακόμα ασχολείστε με αυτούς. Πάνω από μια βδομάδα πια πάει και ακόμα δεν πέρασε ο πόνος ρε παίδες;

Τουλάχιστον αφού δεν θα έχουμε που δεν θα έχουμε αντιπολίτευση στην Νέα Δημοκρατία. Θα έχουμε αντιπολίτευση στους Σπαρτιάτες αυτή τη τετραετία. Κάτι είναι και αυτό :laugh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,318 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί στην Ελλάδα έχουμε μόνο σαν κίνδυνο την Ακροδεξιά και όχι τους κομμουνιστές του ΚΚΕ που πήραν σχεδόν 8%.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,183 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί στην Ελλάδα έχουμε μόνο σαν κίνδυνο την Ακροδεξιά και όχι τους κομμουνιστές του ΚΚΕ που πήραν σχεδόν 8%.
μάλλον γιατί το ΚΚΕ είναι η ιερή αγελάδα του πολιτικού μας συστήματος και το ίδιο αποτελεί υπαρξιακή προϋπόθεση για τη δημοκρατία μας...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,318 μηνύματα.
μάλλον γιατί το ΚΚΕ είναι η ιερή αγελάδα του πολιτικού μας συστήματος και το ίδιο αποτελεί υπαρξιακή προϋπόθεση για τη δημοκρατία μας...
Έχεις ένα δίκιο σε αυτό που λες. Βέβαια πάντα θεωρούσα τα άκρα αρνητικά για το σύστημα, είτε είναι από αριστερά είτε είναι από δεξιά. Το θετικό στις εκλογές αυτές ήταν ότι το Μέρα 25 έμεινε έξω και το ακραία αριστερό κομμάτι του ΣΥΡΙΖΑ αποδοκιμάστηκε πλήρως. Το αρνητικό ήταν η είσοδος της πλεύσης , η ενίσχυση του ΚΚΕ και η είσοδος των νέων ακροδεξιών κομμάτων.

Από την άλλην βέβαια όταν έχεις ένα ΣΥΡΙΖΑ και ένα Μέρα 25 που φωνάζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ υπέρ των μεταναστών είναι λογικό να βλέπεις συντηρητικά κόμματα να ανεβαίνουν. Σε κάθε περίπτωση είναι νωρίς ακόμα για να κρίνουμε τα νέα κόμματα που μπήκαν στον κοινοβούλιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top