Νέο καπάκι αναψυκτικών.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,914 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δεν άνοιγε το καπάκι. Έσπασα το νύχι μου και πάλι δεν άνοιγε. Του έδωσα μια και κατάλαβε. Από την ρίζα βγήκε. Και το καπάκι πάλι δεν άνοιγε.

Εμείς προσεχώς κάθε φορά που θα θέλουμε ν'ανοίξουμε μπουκάλι.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Tώρα που το έχω συνηθίσει νομίζω ότι μου αρέσει όχι μόνο για οικολογικούς λόγους. Μπορώ να ανοίγω το καπάκι του μπουκαλιού με το 1 χέρι χωρίς να φοβάμαι να πέσει το καπάκι.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Πλέον και η green cola το υιοθετεί.
FB_IMG_1699037030617.jpg
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Πριν πετούσες μόνο το καπάκι.

Τώρα πετάς ολόκληρο το μπουκάλι...
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Αν νομίζουν κυριολεκτικά ότι αυτή η μαλακία θα μας σώσει........
Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 830 μηνύματα.
Απλά βγάζεις το καπάκι και στρίβεις γύρω γύρω μέχρι να σπάσει.
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Το απεχθάνομαι! Μου δυσκολεύει τη ζωή χωρίς λόγο και αιτία.. Για να μην πω για τα μικρά μπουκαλάκια νερού που μπαίνει μέσα στο καπάκι η μύτη... :beating:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top