Ντόλτσε βίτα

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.

Για την διαχείριση του ρόλου της που άφησε εποχή η Κατιάνα Μπαλανίκα δήλωσε πως, «χρησιμοποίησα τον τρόπο που αντιμετώπιζαν τα πράγματα οι γκέι φίλοι μου, για να μπορέσω να αποτυπώσω τον ρόλο της «Σάσας». Τις ατάκες της «Σάσας» δεν θα τις έλεγε εύκολα μια γυναίκα».
Ο Αλέξανδρος Ρήγας μου είχε πει να κάνω φλερτ στον Ευθυμιάδη. Του απάντησα ότι αν η «Σάσα» το κάνει αυτό, θα πρέπει να φύγει από τη σειρά», συμπλήρωσε.
«Στα γυρίσματα της σειράς, έμαθα ότι πέθανε η μητέρα μου. Μίλησε η Άννα Παναγιωτοπούλου στο τηλέφωνο, όταν με πήραν να μου το πουν. Ο Αλέξανδρος Ρήγας μου έδωσε αρκετές μέρες από το γύρισμα για να αντέξω τον θάνατο της μητέρας μου και ήρθε και στην κηδεία», είπε κλείνοντας η Κατιάνα Μπαλανίκα.

Πάντως ναι, είχε υπονοηθεί ότι το έκανε με τον Αντώνη η Σάσα, ενώ η Χριστίνα ήταν στο νοσοκομείο για την πεθερά της. Μου είχε κακοφανεί κι εμένα αυτή η σκηνή, γιατί υποτίθεται ότι η Σάσα ήταν όποια ήταν, αλλά δε θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο στη Χριστίνα. Τελικά το έκανε...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,415 μηνύματα.
Τελικά το έκανε...
Λαθος θυμασαι βρε....ποτε δεν το εκανε στη σειρα.Αυτο λεει και στη συνεντευξη,για δες καλυτερα.
Του απάντησα ότι αν η «Σάσα» το κάνει αυτό, θα πρέπει να φύγει από τη σειρά», συμπλήρωσε.
Οτι δηλαδη διαφωνουσε,ηταν πολυ χοντρο και δεν το εκανε.Ουτε και στη σειρα φανηκε ποτε κατι τετοιο.

Κατα τα αλλα την ξαναβλεπω γιατι κατουριεμαι στα γελια με τις ατακες τους!Απιστευτη σειρα!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Λαθος θυμασαι βρε....ποτε δεν το εκανε στη σειρα.Αυτο λεει και στη συνεντευξη,για δες καλυτερα.

Οτι δηλαδη διαφωνουσε,ηταν πολυ χοντρο και δεν το εκανε.Ουτε και στη σειρα φανηκε ποτε κατι τετοιο.

Κατα τα αλλα την ξαναβλεπω γιατι κατουριεμαι στα γελια με τις ατακες τους!Απιστευτη σειρα!
Για δες στο 10:30 που πάει σπίτι και μετά στο 15:15 που φαίνεται ξεκάθαρα ότι την έκανε την κουτσουκέλα :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,415 μηνύματα.
Για δες στο 10:30 που πάει σπίτι και μετά στο 15:15 που φαίνεται ξεκάθαρα ότι την έκανε την κουτσουκέλα :P
Χαχαχαχχα...,α τι φοβερο που ειναι γμτ! :hehe:
Κατα τα αλλα ΟΧΙ,δεν ειναι καθολου ξεκαθαρο οτι εγινε η πραξη! Τι εννοω; Οτι ναι..του τα εριξε χοντρα η Σασα...μετα το εκοψε και απλα με νοημα απαντησε ο Αντωνης οτι δεν ηρθε κανενας( σιγα μην ελεγε οτι του την επεσε) και οτι δεν ειναι να της εχεις εμπιστοσυνη,και βεβαια ετσι ειναι..αφου την την επεσε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι το εκανε.Εγω ετσι το ειδα και ακομα ετσι το βλεπω.
Κατα τα αλλα ισως ο σκηνοθετης ηθελε επιτηδες να το αφησει ετσι,και ουτως η αλλως δνεε χει και σημασια,μυθοπλασια ειναι.

Αλλα οι ατακες τους με πεθαινουν!:hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,052 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Δε φάνηκε κάτι τέτοιο. Φάνηκε οτι της έκρυψε οτι πήγε η Σάσα.
Όπως και να 'χει, έκανε την απόπειρά της. ;)
Και στο άρθρο αναφέρθηκε σε φλερτ, το οποίο έγινε τελικά.
Εξακολουθεί να μην μου αρέσει η κίνησή της :P

haha συζητάμε σκηνή σειράς προ 20-ετίας λες και μας καίει τώρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top