Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζουν τους άνδρες...

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα προκαλεί ανέκαθεν πόνο και massive discomfort αυτή η εικόνα;

προκαλούσε θες να πεις. Το ανέκαθεν αναφέρεται σε μια κατάσταση που δεν είναι τωρινή.
Επίσης το massive discomfort - έντονη δυσφορία.

Έχεις τις λέξεις, έχεις τις γνώσεις, άσε με να σε θαυμάζω στις μεγαλύτερες δόξες σου και μην αυτοκουτσουρεύεσαι νομικίνα μου.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
προκαλούσε θες να πεις. Το ανέκαθεν αναφέρεται σε μια κατάσταση που δεν είναι τωρινή.
Επίσης το massive discomfort - έντονη δυσφορία.

Έχεις τις λέξεις, έχεις τις γνώσεις, άσε με να σε θαυμάζω στις μεγαλύτερες δόξες σου και μην αυτοκουτσουρεύεσαι νομικίνα μου.
Η φωτογραφία αυτή κυκλοφορεί στο ίντερνετ αρκετά χρόνια και δεν είναι η πρώτη ή δεύτερη φορά που τη βλέπω, επίσης κάθε φορά έχω τα ίδια συναισθήματα. Το προκαλεί ταιριάζει μια χαρά λοιπόν, σε αφήνω να με θαυμάσεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Η φωτογραφία αυτή κυκλοφορεί στο ίντερνετ αρκετά χρόνια και δεν είναι η πρώτη ή δεύτερη φορά που τη βλέπω, επίσης κάθε φορά έχω τα ίδια συναισθήματα. Το προκαλεί ταιριάζει μια χαρά λοιπόν, σε αφήνω να με θαυμάσεις.

Δε με νοιάζει η φωτογραφία. Συντακτικά σου μιλάω, γλωσσικά. Έλα να μαλώσουμε λίγο.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Έχεις τον χάκερ να μαλώνεις, εγώ θα συνεχίσω να συντάσσω το ανέκαθεν και με ενεστώτα.

Αμα είναι να μας κόψει τα φτερά ένα ανέκαθεν, ας είναι. Θα ξυρίσω τον χάκερ και σαν θα του φιλώ τα χείλη θα τονε φωνάζω Ιππολύτη.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Όχι μωρέ, απλά είσαι πολύ καλό παιδί και σε βλέπω σαν φίλο.

Εσυ που έλεγες πως είσαι χάκερ και διεισδύεις στα πάντα... Ουφ.... Ας είναι. Τουλάχιστον θα πάψω να είμαι ακοινώνητος και θα αποκτήσω έναν φίλο. :jester:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσυ που έλεγες πως είσαι χάκερ και διεισδύεις στα πάντα... Ουφ.... Ας είναι. Τουλάχιστον θα πάψω να είμαι ακοινώνητος και θα αποκτήσω έναν φίλο. :jester:
Είμαι κι εγώ στραβόξυλο να ξέρεις, δεν θα είναι ευκολο εγχείρημα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top