Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

KleinosBrekias

Δραστήριο μέλος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Δεν απαντησα πρωτος απλα το συνεχισα . Αν σε ενοχλησε , απολογουμαι . Ξεπερασα τα ορια . Ειχα καποτε μια δοση φανατισμου . Δεν ειναι κακο . Οι περισσοτεροι οπαδοι του Ηρακλη εχουν πεθανει . Υπηρχαν παρα πολλοι στη Θεσσαλονικη Χατζηπαναγικοι . Τον προλαβα το ν Βασια .
Δυστυχως εχεις πολυ δικιο σε αυτο που λες . Δεν αισθανομαι τιποτα . Για αυτο το λογο αποφευγω να περασω πεζος γυρω απο το Καυταντζογλειο . Γιατι θα αισθανθω .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχω βρει και νεοτερο ειναι η αληθεια, νομιζα ο νεοτερος ηταν ο ασλαμας 🤣
Τον Ασλαμα δεν τον ειδα ποτε στο γηπεδο . Για τη περιοδο 1991-1998 . Αν πηγαινε στα επισημα αυτο δεν το γνωριζω .
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,386 μηνύματα.
Ασλαμά;;; Έχει μαρμιτικούς το στέκι και δεν το ήξερα;;; Πάμε ρε μαρμιτάρα
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,386 μηνύματα.
Φάγανε ολο το μέλι ρε ηλια, φάγανε ολο το μέλι κ φταίει ο Ραπτόπουλος
Πρόσεξε μην έρθω και σε βρω και θα λες: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΕ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τον κυνηγουσαν οι γκομενες στο Μάντσεστερ τον σαχλαμα 😂🤣
Σκαλτσόνε Σπένσερ ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,377 μηνύματα.
Όλο αυτό με τον Σάρι παραμύθι ήταν, έχει πετάξει λευκή πετσέτα από την απόλυση Γιοβάνοβιτς
Σε εχω ξεκωλιασει φετος στα μεταξυ μας , με διοικηση εχθρο του συλλογου. Η φανελα ζυγιζει τονους τελικα.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.
Σε εχω ξεκωλιασει φετος στα μεταξυ μας , με διοικηση εχθρο του συλλογου. Η φανελα ζυγιζει τονους τελικα.
Τι να τα κάνω τα μεταξύ μας, αφού βγήκες 4ος, με το ζόρι πήρες κυπελλακι κ εγώ πήρα ευρωπαϊκό; Στα αρχιδια μου τα μεταξύ μας, ο στόχος σου όλη τη χρονιά να κερδίσεις τον Ολυμπιακό είναι, αφού τα τελευταία χρόνια είσαι ανύπαρκτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α και που σαι, μην αποκλειστείς πάλι από καμία Γκαμπαλα κ γίνεις ρεζίλι στο πανελλήνιο
 

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,377 μηνύματα.
Τι να τα κάνω τα μεταξύ μας, αφού βγήκες 4ος, με το ζόρι πήρες κυπελλακι κ εγώ πήρα ευρωπαϊκό; Στα αρχιδια μου τα μεταξύ μας, ο στόχος σου όλη τη χρονιά να κερδίσεις τον Ολυμπιακό είναι, αφού τα τελευταία χρόνια είσαι ανύπαρκτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α και που σαι, μην αποκλειστείς πάλι από καμία Γκαμπαλα κ γίνεις ρεζίλι στο πανελλήνιο
Εχω πελατιασει τον πρωταθλητη ευρωπης( :laugh: ) με κοντρα διοικηση.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,377 μηνύματα.

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εντωμεταξυ αυτο το "σε νικησα ενω πηρες ευρωπαικο" δεν βγαζει πουθενα, και η Ατλετικο απεκλεισε την Ρεαλ απο το κυπελλο αλλα η Ρεαλ πηρε ευρωπαικο. Αρα αυτο σημαινει οτι η Ρεαλ ειναι το πουτανακι της Ατλετικο λογικα🤣🤣
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.
Εντωμεταξυ αυτο το "σε νικησα ενω πηρες ευρωπαικο" δεν βγαζει πουθενα, και η Ατλετικο απεκλεισε την Ρεαλ απο το κυπελλο αλλα η Ρεαλ πηρε ευρωπαικο. Αρα αυτο σημαινει οτι η Ρεαλ ειναι το πουτανακι της Ατλετικο λογικα🤣🤣

Με λένε

IMG_20240608_135133.jpg


Κ όπως θέλω τα γυρίζω

Αυτή είναι η φαση
 

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,377 μηνύματα.
Μαγκιά σου, αλλά στο μπάσκετ σηκώνω κγω κάνα τρόπαιο Ε, όχι όπως στη μπάλα που είσαι ανύπαρκτος
Το ιδιο τροπαιο σηκωσα στη μπαλα με εσενα στο μπασκετ. Επισης δεν εχεις διοικηση εχθρο της ομαδας στο μπασκετ.
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.

Guest 030894

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τσαμπα την πηρες, ακριβα τη πουλησες. Ελπιζω οχι στον νεο Τροχανα. Μελ φχρστω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top